Povinné ručení-u koho založit?

Povinné ručení, životní pojištění, cestovní pojištění, pojištění domácností, penzijní fondy

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod kamey 23. 9. 2012 21:07

vigilantibus píše:No to já nevím, kdo vyplácí jaké provize, já smlouvy jiným podle výše provizí neuzavírám, já je uzavírám jen pro sebe a podle toho, jak jsou výhodné pro mně. ;-]

Hlavně že tu o tom umíš kecat nesmysly.
kamey
Diskutér

Odeslat příspěvekod Fantucci 23. 9. 2012 21:18

S474N píše:No proste ma firmu a tim padem je to pofiderni. Kazdy slusny z delnicke tridy by preci takovou zhuverilost nemel!

tak tak, Bolševika na ně!

-- 23. 9. 2012 22:19 --

vigilantibus píše:No to já nevím, kdo vyplácí jaké provize, já smlouvy jiným podle výše provizí neuzavírám, já je uzavírám jen pro sebe a podle toho, jak jsou výhodné pro mně. ;-]

jakože ZFP? :-)
Pracuji ve fin. poradenství? No a?
Fantucci
Diskutér

Odeslat příspěvekod Sasakr 24. 9. 2012 10:09

Mi někdy přijde, že je víc zprostředkovatelů než lidí k pojištění. Tím se dá pořád ještě uživit? A kolik pojistek denně musí člověk sjednat, aby ho to uživilo?
Nepokradeš
Sasakr
Návštěvník

Odeslat příspěvekod kamey 24. 9. 2012 11:28

Někteří máme práce dost. Dnes ráno: paní 70 let, před rokem měla 5 let na PF, tak jí to machři na pobočce převedli na nové - jednorázový vklad, jenom jí zapomněli sdělit, že ne PF, ale IŽP. K tomu opomněli dodat, že má platbu 300/měsíc. Po roce jí přišla upomínky na 3600. Šla reklamovat na stejnou pobočku. Hodný pán jí to vyreklamoval - ukončil loňské IŽP odbytným a uzavřel........... no co asi - nové IŽP, s vkladem z odbytného ve výši 96000,- To už se paní trochu zamyslela a skončila u mě.
kamey
Diskutér

Odeslat příspěvekod vigilantibus 24. 9. 2012 12:36

Hlavně když jim všechno podepsala ne?
"vigilantibus iura scripta sunt"
vigilantibus
Diskutér

Odeslat příspěvekod kamey 24. 9. 2012 14:30

Zde zveřejňuji právě zaslané vyjádření od feliciemen. ;) Očekávám, že se tu i sám s přímou omluvou vyjádří. (Trochu si rýpnu, ale můj dojem je blábláblá).

Dobrý den,

děkuji, že jste mě kontaktoval. Prošetřil jsem Vaší žádost a musím konstatovat, že se jedná o nedorozumění a že k tomu přicházím jak "slepý k houslím". Vysvětlím Vám to a zřejmě vím, jak tato situace nastala.

Svůj notebook a modem používám na všech možných místech a hlavně v práci k němu má dost lidí přístup. Bohužel v mém okolí se vyskytuje několik jedinců, kteří mi některé věci závidí a nemají mě rádi. Jak je vidno, asi mi chtějí nějak uškodit. Forum Finexpert jsem nedávno navštívil jako mezi posledními stránkami před tím, než se tam objevily ty příspěvky. Mám své heslo vcelku snad i složitější a neměl by na něho nikdo přijít, ale zřejmě se to někomu z nich podařilo zjistit a chtěly mě těmi příspěvky uškodit. Na druhou stranu je dobře, že jste se ozvala, protože alespoň vím, že se něco stalo. Jímá mě však hrůza jestli někdo zjistil mé ; heslo, protože ho používám k vícero službám na internetu, např. i do banky. Když si vezmu, že v práci k mému počítači má přístup kolem 30 lidí a mnohdy ho půjčuji i známým a nebo příbuzným, rodině apod. , nechci si ani představit, kdo všechno by mohl mít má hesla. Musím být obezřetnější a všechna hesla si včas změnit než bude zle.
Nicméně děkuji, že jste se ozval a příjměte moji omluvu za ty zveřejněné příspěvky. Sjednám nápravu, aby se to již nestalo a pokud chcete, mohu je smazat.
Zdraví Vás, Milan.
kamey
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 24. 9. 2012 15:09

Proboha, co je to za jelito, ze si neumi zprovoznit ani profily ve Windows nebo proste neukladat hesla?
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod kamey 24. 9. 2012 15:18

No, ale tím se můj problém nevyřešil, že? Já to jméno chci vědět.
kamey
Diskutér

Odeslat příspěvekod feliciemen 24. 9. 2012 16:46

Ano je to tak viz.vyjádření.Neočekával jsem nějaké zneužití.Sjednal jsem již nápravu.Tímto se samozřejmě omlouvám za vzniklé problémy. Dávám nesouhlas k tomu, aby v budoucnu administrátoři předávaly jakékoliv kontaktní údaje bez mého souhlasu jako se to stalo nyní
u kamey.Děkuji.
feliciemen
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kamey 24. 9. 2012 17:35

Vaše kontaktní údaje lze nalézt na netu, Vážený pane, toto je již celkem dost, a budu to skutečně řešit jinak.
Nebo za Vás opět přeprodával 10 SIM karet z Vašeho e-mailu někdo jiný? Zvláštní, že Vám tehdy zneužití e-mailové adresy nevadilo.
kamey
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 24. 9. 2012 17:56

Co se tady vubec resi?
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod vigilantibus 25. 9. 2012 04:02

Asi urážka na cti nebo žaloba na ochranu osobnosti. Obojí je neřešitelné. :-)
vigilantibus
Diskutér

Odeslat příspěvekod kamey 25. 9. 2012 07:05

Když se k tomu chlap neumí postavit jako chlap, tak co s ním? Je to zbabělec, který něco napíše a potom se trapně vymlouvá.
kamey
Diskutér

Odeslat příspěvekod iura 25. 9. 2012 19:36

Jenze je to neprokazatelne. Internet je na to moc anonymni.
iura
Diskutér

Odeslat příspěvekod kamey 25. 9. 2012 19:56

feliciemen píše:O jejej. Kamey nám dává opět užitečné rady ohledně pojištění a přitom sama vlastní pofidérní firmu, která se zabývá zprostředkováním nevýhodných finančních a pojišťovacích služeb. Berte ji s nadhledem. :roll:

-- 25. 9. 2012 20:56 --

feliciemen píše:Děkuji. Mě toto stačí. Když mi tykáš, budu ti také tykat. Mě stačí pouze to, že jsi mi nyní potvrdila, že jsi to opravdu ty, koho myslím. Na docela dost lidí jsi házela bezdůvodně špínu a zostuzovala jsi je. Prosím tedy administrátora o smazání bezdůvodných příspěvků, které nesouvisí s tímto tématem. ( nebo je tady nechte - mě to nevadí ).

Co se ti na tom zdá neprokazatelného?
kamey
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka