Povinné ručení-u koho založit?

Povinné ručení, životní pojištění, cestovní pojištění, pojištění domácností, penzijní fondy

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod CalvinKlein 23. 4. 2015 18:14

fanndys píše:to: Calvinclain máte špatně uvedeny email!

Děkuji, má tam být ondrej.ehrlich[zavináč]ovbmail.cz

Jack111 píše:
CalvinKlein píše:často téměř neuvěřitelným nabídkám, které jsme schopni lidem zprostředkovat


taky občas zírám :-!


Lidi, nevím, co nechápete na tom, že ty nabídky jsou výhodnější. Když někdo platí za pojistku 4000Kč a já mu dám tu samou za 2000Kč (někdy dokonce u té samé pojišťovny), je to snad nevýhodná nabídka?? A nic jiného v tom není. Naše firma má nejen možnost srovnat nabídky různých pojišťoven, ale taky s pojišťovnami vyjednávat. Jednotlivé pojišťovny jsou ochotny výrazně zlevnit pojistné, aby klient měl pojištění uzavřené právě u nich (případně, aby u nich zůstal). Toto vyjednávání uděláme za klienty. My na trhu vystupujeme nezávisle a vybereme to nejlevnější. Právě odtud vychází naše výhodné nabídky.
CalvinKlein
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod saabik 23. 4. 2015 19:17

Kšefty nejdou jo? Se nedivím:)
Alpina B3 Touring 2023

Všichni skončíme u Porsche.
saabik
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 23. 4. 2015 20:04

CalvinKlein píše: My na trhu vystupujeme nezávisle a vybereme to nejlevnější.

A spokojíme se tak s nejmenší provizí, jo? Do kamene tesat a ten kámen pak omlátit někomu o palici...
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod CalvinKlein 23. 4. 2015 21:28

Opravdu je nám jedno, u které banky nebo pojišťovny bude mít klient produkt uzavřený. Samozřejmě: jde o obchod, to znamená, že obě strany musí být spokojené.
Nevím ale, kde vznikají fámy typu: "Čím dražší pojistku s klientem uzavřou, tím víc peněz z toho budou mít..." Takto to opravdu nefunguje. Naopak, čím levnější produkt klient dostane, tím spíše mě doporučí svým známým, který může mít rovněž užitek z kvalitního poradenství (mimochodem certifikovaného Českou národní bankou).
CalvinKlein
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod paty07 24. 4. 2015 13:34

Jenom klid, nechte ho. Vypadá to na nějakého nováčka, co byl na pár školeních. Prozří stejně jako všichni před ním ;)
paty07
Diskutér

Odeslat příspěvekod Fantucci 24. 4. 2015 22:06

chudák kluk
Pracuji ve fin. poradenství? No a?
Fantucci
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 25. 4. 2015 18:49

Jj, čím levnější produkt dostanu,tím lepší... Pak si můžu nechat akorát tak zdát o náhradním autě a auto bude v servise 3 měsíce, protože servis bude přednostně řešit lidi, s jejichž pojišťovnami nejsou problémy. Takže někomu vydá auto ještě před vystavením krycího dopisu, protože ví, že ten dopis 100% dostane, u jiného holt bude čekat, než bude mít ten dopis na stole.
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod guru jára 25. 4. 2015 20:29

U povinného ručení je jedno, jakou máš jako poškozený pojišťovnu, pojisnou událost kryje pojišťovna viníka a ne pojišťovna poškozeného. :-)
guru jára
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vilik 26. 4. 2015 07:46

Přesně tak. Jenže to se těžko vysvětluje obětem mediálního vymývání mozků. :D
vilik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod guru jára 26. 4. 2015 07:49

Dobre jim tak, za blbost se musi platit.
guru jára
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod CalvinKlein 2. 5. 2015 19:56

Konečně někdo rozumný, kdo je schopný samostatně přemýšlet ;)
CalvinKlein
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ebepan 5. 5. 2015 09:13

Moje taktika na povinné ručení je asi taková. Projedu ceny ve srovnávači vyberu si totálně nejlevnější povinné ručení a o zbytek se nestarám. Moje jediná komunikace s pojišťovnou je, že jim nahlásím škodní událost. Všechno ostatní je starost poškozeného. To že pojišťovna dělá poškozenému průtahy neřeším. Na havarijním pojištění si naopak dávám pozor na kvalitu a vybírám si takové které mi bude vyhovovat. Občas když potřebuji peníze hned a nemám čas čekat na povinné ručení, až se prokáže viník nehody, tak si nechám peníze zaplatit ze svého havarijního pojištění.
ebepan
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Lexx 5. 5. 2015 09:17

A takhle občas, když potřebuješ peníze hned, to se ti jako stává často? :-)
Lexx
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 5. 5. 2015 09:24

Vidím, že se znalosti pojištění většiny diskutujících zastavily v časech, kdy byl Favorit výkřikem techniky a ČP jedinou pojišťovnou...
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lexx 14. 5. 2015 10:42

CalvinKlein: Můžu se zeptat na kalkulaci?
Škoda Octavia, r. v. 2003, 1896 ccm, 81 kW, diesel, bonusy 72 měsíců
Lexx
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků