Povinné ručení-u koho založit?

Povinné ručení, životní pojištění, cestovní pojištění, pojištění domácností, penzijní fondy

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod audiobullys 7. 6. 2017 09:30

Spíš motorka než vozík. Myslim u cpp to počítají. Jinak u Allianz je vozík a moto zdarma jestli to teda nezměnili. Má to tam tchán. Zašel bych si za nakym makléřem, ať ti udělá nabídku od mnoha pojišťoven, co je schopen se dostat pod ceny na webu na srovnávačích.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod Suky. 7. 6. 2017 10:21

No mi bonusy z auta na motorku nezapočítali a zkoušel jsem to u více pojišťoven...
Suky.
Mírně pokročilý


Odeslat příspěvekod ab84 7. 6. 2017 10:48

Mě bylo v několika pojišťovnách řečeno, že vozík není motorové vozidlo a nevztahují se na něj žádné bonusy ani malusy.
ab84
Nadšenec

Odeslat příspěvekod joudaj 7. 6. 2017 10:58

Mě se nikdy neptali na druh vozidla v rámci délky předchozího bezeškodního průběhu pojištění. A v poslední době už se neptají ani na délku bezeškodního průběhu, protože mají možnost si to dle mého RČ zjistit sami.
joudaj
Návštěvník

Odeslat příspěvekod jichaj 16. 6. 2017 07:45

audiobullys: vozik se u allianz uz od lonska plati...
jichaj
Diskutér

Odeslat příspěvekod audiobullys 16. 6. 2017 08:34

No vidíš to, už ani vozík té nenechaj zdarma vozit za tebou. Tak to tam bude mít dokonce života i skla má levnější než na nových smlouvách.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod octaviampi 4. 9. 2017 14:26

Neví někdo o pojišťovně, která je schopna v rámci rodiny přiznat bonus příbuzného? Dosud byl pojistníkem vždy otec, chtěl bych přepsat na sebe.
octaviampi
Diskutér

Odeslat příspěvekod Pierre87USA 4. 9. 2017 17:05

Vim, ze Prvni klubova je docela dobra v tomhle..
Pierre87USA
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jerry666 4. 9. 2017 21:24

Kdysi to dělala ČP, ale nevím, jak teď...
jerry666
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod andreasbaader 27. 9. 2017 08:56

Nemate nekdo tip na vyhledavac, ktery umi nabidnout levne povinne? Popripade nejakyho pojistovaka z Brna co se dostane na dobre ceny? Diky moc.
andreasbaader
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod nikko 27. 9. 2017 09:18

octaviampi píše:Neví někdo o pojišťovně, která je schopna v rámci rodiny přiznat bonus příbuzného? Dosud byl pojistníkem vždy otec, chtěl bych přepsat na sebe.

Tuto možnost mi nedávno nabízeli na přepážce České pojištovny.
Ve VOP, článek 7, odstavec Systém Bonus-Malus se píše:
...Rozhodnou dobu ze zaniklých pojištění je možné převádět mezi jednotlivými osobami trvale žijícími s pojistníkem ve společné domácnosti....
VŠEOBECNÉ POJISTNÉ PODMÍNKY PRO POJIŠTĚNÍ VOZIDEL VPPPMV-V-3/2017 jsou ke stažení zde: https://www.ceskapojistovna.cz/documents/10262/50017/7506_Sdruzene_poj_vozidla.pdf

-- 27. 9. 2017 10:21 --

andreasbaader píše:Nemate nekdo tip na vyhledavac, ktery umi nabidnout levne povinne? Popripade nejakyho pojistovaka z Brna co se dostane na dobre ceny? Diky moc.

Dobrý vyhledávač je https://www.epojisteni.cz.
Nejlepší ceny má pojišťovna První klubová https://www.prvniklubova.cz.
nikko
Nadšenec

Odeslat příspěvekod andreasbaader 27. 9. 2017 10:48

Diky za tip. Muzu nekoho pozadat o pozvanku prvniklubove?
andreasbaader
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod octaviampi 1. 10. 2017 11:31

Ale ale, copak tam dela to pid=1035 :) Zatim jsem vzdy obdrzel lepsi nabidku primo od pojistovaka, nez pres srovnavac.
octaviampi
Diskutér

Odeslat příspěvekod pako11 16. 11. 2017 09:29

MMilan4 píše:andreasbaader:
prvniklubova - je to jen marketingový chyták, aby lidé měli pocit, že získají něco, co jiní nemají. Ale souhlasím, že nejlepší srovnavač povinného ručení je epojištění. Proč ztrácet čas s jednou pojišťovnou, když můžete za stejný čas zjistit ceny u všech?
Odkaz na online kalkulátor povinného ručení zde:

httsp://www.epojisteni.cz/poptavka?pid=1035

Je to jednoduché porovnání VŠECH ověřených pojišťoven = nejlevnější povinné ručení online.


To "pid=1035" je tvoje ID, aby bylo jasné přes čí odkaz návštevníci přišli, aby jsi mohl dostat provizi? :-)
pako11
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků