Povinné ručení-u koho založit?

Povinné ručení, životní pojištění, cestovní pojištění, pojištění domácností, penzijní fondy

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Jack111 25. 9. 2012 20:06

Ty skrz ty příspěvky vidíš, kdo to psal?
Jack111
Diskutér

Odeslat příspěvekod kamey 25. 9. 2012 20:14

Ne, ale to není vůbec můj problém. Vezmi si, kdyby tu někdo napsal, že jsi třeba pedofil, že tě zná. Bude ti to příjemné? Navíc od někoho, kdo tu bude jenom procházet? Tohle tu chceme?
kamey
Diskutér

Odeslat příspěvekod iura 25. 9. 2012 20:51

kamey píše:Co se ti na tom zdá neprokazatelného?

Nemůžeš s tím dělat vůbec nic. Podle přezdívky, ani IP adresy, ani podle konkrétního počítače, nikdy neprokážeš, že to napsal zrovna jeden a ten konkrétní člověk, pokud se k tomu sám dobrovolně nepřizná. Neprokáže to ani policie, natož ty.
:D
http://www.novinky.cz/krimi/279124-starosta-nemanic-dostava-milionove-provize-za-dobre-rady-pumparum.html
Z jeho domácího počítače byl odeslán na internetovou seznamku smyšlený profil Talašové, který ji vylíčil jako chlípnou nymfomanku. Oplzlé texty s obscénními fotografiemi byly doplněné o osobní údaje včetně celého jména, adresy a telefonního čísla do bydliště. Talašovou pak obtěžovaly desítky zvrhlíků a navrhovaly jí různé nechutnosti.
Policisté tehdy případ odložili s tím, že se nikdo z Bartoškovy rodiny k autorství profilu neměl.
"vigilantibus iura scripta sunt"
iura
Diskutér

Odeslat příspěvekod mikicz 25. 9. 2012 20:55

hele tys zase vlezl na garáž, že máš dalšího mulťáka?
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Administrátor

Odeslat příspěvekod iura 25. 9. 2012 20:58

Někdo mě zas zaBANánoval, už by mohli ti amatéří pochopit, že to je zbytečné a neúčinné. :-)
"vigilantibus iura scripta sunt"
iura
Diskutér

Odeslat příspěvekod Jack111 25. 9. 2012 21:22

kamey píše:Ne, ale to není vůbec můj problém. Vezmi si, kdyby tu někdo napsal, že jsi třeba pedofil, že tě zná. Bude ti to příjemné? Navíc od někoho, kdo tu bude jenom procházet? Tohle tu chceme?

Víceméně by mi to bylo jedno. Já se tu nesnažím udělat dojem na ostatní. Na rozdíl od tebe. Takže je to tvůj problém. Takové nutné riziko ;-]
Jack111
Diskutér

Odeslat příspěvekod johnny008 22. 1. 2013 09:58

Povinné ručení mám u Kooperativy, za celkem slušnou částku i s havarijkem. Pro všechny, kterí tomu moc nerozumí asi jako já, doporučuju se podívat na <censored> a porovnat si tam nabídky pojišťoven. Třeba ušetříte nějakou tu tisícovku
johnny008
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod S474N 22. 1. 2013 10:14

Bez s tou reklamou do porcelanove misy!
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod kamey 22. 1. 2013 12:32

Navíc ta stránka porušuje naprosto všechno. Žádný kontakt na zprostředkovatele, na vlastníka stránek, zápis do OR nebo ŽR.
kamey
Diskutér

Odeslat příspěvekod petrkorec 22. 1. 2013 13:02

Myslim, že není úplně rozumné sahat po tom nejlevnějšim pojištění.. Zkus si třeba sehnat nějaké slevy. Třeba služba http://korejskevozy.cz/registrace/uzivatel/ nabízí za registraci 50% slevu na povinném. Zrovna tohle je teda případ pro korjeská auta ale určitě najdeš i něco pro tebe. Zkus googlit něco jako: povinné ručení akce, sleva, škoda atd..
blo-gros.info - Mongolsko, mongolština, tibetština, buddhismus
petrkorec
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod marvy 22. 1. 2013 14:23

petrkorec: Proč prosimtě?,ještě budu krmit ty darmožrouty,podívej se po čem jezdíš? :D :hm
kdyby aspon udělali pořádný silnice,rád si připlatim.Platim 2500 kč ročně za 70/70 mil .
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 22. 1. 2013 14:33

Od kdy dělají pojišťovny silnice?
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Diskutér

Odeslat příspěvekod marvy 22. 1. 2013 15:39

přeneseně ano,prostě dám pojištovně peníze za POV a pojištovna dá část státu.. :-)
jasně že pojištovna přímo neopravuje silnice.
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 22. 1. 2013 16:12

Opravdu a ta pojistovna to da statu za co? Myslim si, ze na silnice jde podstatnejsi cast ze spotrebni dane na benzinu a potom taky penize z dalnicnich nalepek.
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod marvy 22. 1. 2013 17:03

přijde mi to zbytečný si připlácet za POV.Nikam to nejde,vydělá pojištovna a ta odvede daně státu a na silnicích se to neprojeví 8-) hodnota služeb pojištovny vzhledem k dražší ceně POV je skoro nulová.
marvy
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka