Povinné ručení-u koho založit?

Povinné ručení, životní pojištění, cestovní pojištění, pojištění domácností, penzijní fondy

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod feliciemen 23. 9. 2012 13:34

O jejej. Kamey nám dává opět užitečné rady ohledně pojištění a přitom sama vlastní pofidérní firmu, která se zabývá zprostředkováním nevýhodných finančních a pojišťovacích služeb. Berte ji s nadhledem. :roll:
feliciemen
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kamey 23. 9. 2012 17:02

Tak nám sem milý/á Feliciemen napiš, v čem je má firma pofidérní, ráda si to tu s ostatními přečtu. Jsi tu poprvé, spoustu lidí odtud znám osobně a vědí, co dělám a JAK to dělám. Tak do toho.
kamey
Diskutér

Odeslat příspěvekod feliciemen 23. 9. 2012 17:24

Děkuji. Mě toto stačí. Když mi tykáš, budu ti také tykat. Mě stačí pouze to, že jsi mi nyní potvrdila, že jsi to opravdu ty, koho myslím. Na docela dost lidí jsi házela bezdůvodně špínu a zostuzovala jsi je. Prosím tedy administrátora o smazání bezdůvodných příspěvků, které nesouvisí s tímto tématem. ( nebo je tady nechte - mě to nevadí ).
feliciemen
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kamey 23. 9. 2012 17:38

Tak povídej. Napsat něco takového - to chce vysvětlení. Firmu tu má každý druhý.
kamey
Diskutér

Odeslat příspěvekod vigilantibus 23. 9. 2012 19:54

Já ne. :-]
"vigilantibus iura scripta sunt"
vigilantibus
Diskutér

Odeslat příspěvekod kamey 23. 9. 2012 19:55

A já žádám nemazat. Feliciemen jsem odeslala i soukromou zprávu a žádám vysvětlení.
kamey
Diskutér

Odeslat příspěvekod mikicz 23. 9. 2012 19:59

kdy se tu naposled cokoliv kromě spamových odkazů mazalo? mimochodem pofidérní firmu mám taky.
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Administrátor

Odeslat příspěvekod Fantucci 23. 9. 2012 20:06

a čo si mám představit pod pojmem "pofidérní"? :-)
Pracuji ve fin. poradenství? No a?
Fantucci
Diskutér

Odeslat příspěvekod kamey 23. 9. 2012 20:09

To by mě taky zajímalo. Asi jako takovou, která šlape na paty darebákům a lumpům, když to mám napsat za sebe. Takže čekám, komu jsem šlápla na kuří oko a překazila nějakou lumpárnu....
kamey
Diskutér

Odeslat příspěvekod Fantucci 23. 9. 2012 20:15

no hotová pionýrka :-) tím to nebude, páč všichni co poskytují finanční či pojišťovací služby jsou největší darebáci pod sluncem přeci... :-)

už vím!!: POjišťovací a FInanční firma DÉRoucí se k prosperitě... :-)
Pracuji ve fin. poradenství? No a?
Fantucci
Diskutér

Odeslat příspěvekod kamey 23. 9. 2012 20:18

Jojo, asi to tak bude, za těch 15 let mám na kontě asi 15 IŽP na rizika, to jsem teda darebák :D
kamey
Diskutér

Odeslat příspěvekod vigilantibus 23. 9. 2012 20:28

Sjednáváš smlouvy s klienty za provize od pojišťoven? Určitě jo. Pokud chceš na tom vydělat, musíš sjednávat smlouvy pro ty pojišťovny, které platí největší provize a ne pro ty pojišťovny, které jsou nejvýhodnější pro klienta. Proto je nám jasné, že tvé hanění levných pojišťoven není v tomto případě zrovna moc čisté. Jsi prostě v té věci podjatá a nemůžeš už radit objektivně.
kamey píše:Moc se mi líbí příspěvky některých zdejších přispěvovatelů. Pojišťovny jsou k ničemu, protože...... ale zaplatím si to nejlevnější pojištění, a budu spoléhat na to, že zrovna v mém případě žádné protože nenastane.
vigilantibus
Diskutér

Odeslat příspěvekod kamey 23. 9. 2012 20:45

Podle Tebe vyjde v porovnání cena/kvalita nejlépe Triglav, AXA, Slavia nebo ČPP oproti KOOP, Allianz, ČSOB, Generali. Přečti si ještě jednou cos napsal a na co jsi reagoval. Potom si dej pár facek, aby ses probral.
A když už jsme u toho - právě ty levné pojišťovny většinou vyplácí vyšší provize, takže trochu hloupost, že?
kamey
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 23. 9. 2012 21:02

No proste ma firmu a tim padem je to pofiderni. Kazdy slusny z delnicke tridy by preci takovou zhuverilost nemel!
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod vigilantibus 23. 9. 2012 21:04

No to já nevím, kdo vyplácí jaké provize, já smlouvy jiným podle výše provizí neuzavírám, já je uzavírám jen pro sebe a podle toho, jak jsou výhodné pro mně. ;-]
vigilantibus
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka