pojištení dítěte

Povinné ručení, životní pojištění, cestovní pojištění, pojištění domácností, penzijní fondy

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod kamey 4. 10. 2012 21:28

Neptal se mě, kolik platím já?
kamey
Diskutér

Odeslat příspěvekod vorry 4. 10. 2012 21:39

kamey píše:Pokud to máš 1,6 tak za tohle auto bych platila POV+HAV 4520 ročně s úrazovkou na mega zadarmo. A to jsem koukla jen na jednu pojišťovnu. Já mám 1,8 a platím POV 1660,- havárku neplatím.

je to 1.6 85 kw .A jaká pojištovna,protože mě ve srovnávačích na netu vycházelo mnohem víc ,krom pojištoven triglav ,servisní a jim podobných
vorry
Návštěvník

Odeslat příspěvekod kamey 4. 10. 2012 21:42

Pojišťovna, kterou mimo jiné pojišťovny sjednávám. Ale Triglav v nabídce tedy nemám :D
kamey
Diskutér

Odeslat příspěvekod Thom 4. 10. 2012 21:47

kamey píše:Neptal se mě, kolik platím já?

OK, ale když člověk řekne, kolik platí, měl by IMHO zmínit, kolik má bonus. Někdo má čerstvej řidičák, tak holt solí víc kdekoliv.
Thom
Diskutér

Odeslat příspěvekod vorry 4. 10. 2012 21:50

bonus mám plný něco přes 150 měsíců

-- 4. 10. 2012 22:51 --

kamey píše:Pojišťovna, kterou mimo jiné pojišťovny sjednávám. Ale Triglav v nabídce tedy nemám :D

tak ty děláš pojistky na auta?povídej :-)
vorry
Návštěvník

Odeslat příspěvekod kamey 4. 10. 2012 21:59

Nemůžu, jsem prašivý poradce, ti tu vítáni nejsou. :(
kamey
Diskutér

Odeslat příspěvekod Fantucci 4. 10. 2012 22:11

kamey píše:Bože 8300 za POV+HAV? To máš bávko?

trošku populistické...
Pracuji ve fin. poradenství? No a?
Fantucci
Diskutér

Odeslat příspěvekod kamey 4. 10. 2012 22:18

Thom píše:

OK, ale když člověk řekne, kolik platí, měl by IMHO zmínit, kolik má bonus. Někdo má čerstvej řidičák, tak holt solí víc kdekoliv.

No, tak to také není pravda....
kamey
Diskutér

Odeslat příspěvekod vorry 4. 10. 2012 22:19

vorry píše:Ahoj. Chtěl bych s Vámi trošku podělit i poradit ohledně mého prcka,kterému budou v lednu 4 roky.
Když se narodil ,tak pár měsíců po nabídl tchánovo velmi dobrý známý ,že něco pro malého sestaví. jelikož ke tchánovy mám důvěru ,tak jsem to moc neřešil. Slíbili ,že než žena pujde pracovat ,tak to budou platit oni. Jenže ted to zkoumám a čučim jako blázen. a nejraději bych to nějak změnil. Rušit bych to asi nechtěl . bylo by to dost ztrátový. Sepíšu sem ,jak ta smlouva vypadá:
Je to pastelka od Allianz

spořící složka : 1000kč v případě smrti 20000 kč vyplaceno

smrt úrazem 20000kč + trvalé následky 300000 kč s progresí až 500% + Denní odškodné 150- kč tp vše dohromady za mesíční pojistné 81 kč.

připojištění pobytu v nemocnici : 200 kč denně za 33kč měsíčně
připojištění závažných chorob:300000 kč za 42 kč měsíčně
připojištění zproštění placení pojistného ,když bude invalidita za 12 kč za měsíc
a pak
připojištění nás jako rodičů pro případ smrti a nebo plné invaliditi a to já 129 kč měsíčně a žena 127 kč měsíčně

takže dohromady platím za vše 1424 měsíčně což je hrůza.

já bych nejraději snížil spoření na 500 kč ( minimum) a pak bych zrušil všechny připojištění + bych navýšil trvalé následky na 600000 kč. co vy na to?

auto mám ,ted spíše tohle. :-)

-- 4. 10. 2012 23:20 --

kamey píše:
Thom píše:

No, tak to také není pravda....

máš pravdu. u toho serevru mi nabízeli jeden den 7500 a druhý už jen 4600 a že mi nakopírují bonusy na havarijní apod.;-)

a propo mám tam pojištění skel limit 10000kč
Naposledy upravil vorry dne 4. 10. 2012 22:23, celkově upraveno 1
vorry
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Thom 4. 10. 2012 22:22

Tak jasně, spíš jde o dobu předchozího pojištění, napsal jsem to blbě. Každopádně na bonusech záleží hodně, obchodní slevy tolik většinou nedělají.
Ale s tím se všelijak čaruje. Bratránkovi prý PZ dala plný bonus, přestože řidičák ani tak dlouho nemá (natož aby tak dlouho vlastnil auto) a známému jiný PZ za to, že údajně jezdil předtím s autem matky (své auto zdaleka tak dlouho nemá).
Thom
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 4. 10. 2012 22:27

Thom: no to se fakt vyplati, az bude bratranek hlasit skodu a nekoho napadne se podivat na bonusy. Se potom asi bude hodne divit.
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inženýr

Odeslat příspěvekod vorry 4. 10. 2012 22:56

kamey píše:Bože 8300 za POV+HAV? To máš bávko?

jé ,já se omlouvám. já to počítal i s povinným na druhé auto. ta kia samotná havar.+ povinné + skla platím 6600 ;-]
vorry
Návštěvník

Odeslat příspěvekod kamey 5. 10. 2012 06:45

Teď střelím od boku (nevím co je druhé auto zač)- Kia POV + HAV + POV něco obsahově a výkonově jako fábka za obě 5760/rok.
kamey
Diskutér

Odeslat příspěvekod vorry 5. 10. 2012 21:14

to druhé je magane 1.6 a kia je také 1,6 85 kw
vorry
Návštěvník

Odeslat příspěvekod vorry 7. 10. 2012 20:05

vorry píše:Ahoj. Chtěl bych s Vámi trošku podělit i poradit ohledně mého prcka,kterému budou v lednu 4 roky.
Když se narodil ,tak pár měsíců po nabídl tchánovo velmi dobrý známý ,že něco pro malého sestaví. jelikož ke tchánovy mám důvěru ,tak jsem to moc neřešil. Slíbili ,že než žena pujde pracovat ,tak to budou platit oni. Jenže ted to zkoumám a čučim jako blázen. a nejraději bych to nějak změnil. Rušit bych to asi nechtěl . bylo by to dost ztrátový. Sepíšu sem ,jak ta smlouva vypadá:
Je to pastelka od Allianz

spořící složka : 1000kč v případě smrti 20000 kč vyplaceno

smrt úrazem 20000kč + trvalé následky 300000 kč s progresí až 500% + Denní odškodné 150- kč tp vše dohromady za mesíční pojistné 81 kč.

připojištění pobytu v nemocnici : 200 kč denně za 33kč měsíčně
připojištění závažných chorob:300000 kč za 42 kč měsíčně
připojištění zproštění placení pojistného ,když bude invalidita za 12 kč za měsíc
a pak
připojištění nás jako rodičů pro případ smrti a nebo plné invaliditi a to já 129 kč měsíčně a žena 127 kč měsíčně

takže dohromady platím za vše 1424 měsíčně což je hrůza.

já bych nejraději snížil spoření na 500 kč ( minimum) a pak bych zrušil všechny připojištění + bych navýšil trvalé následky na 600000 kč. co vy na to?

tak jak? snížím tedy na 500 a navýším pouze trvalé následky a vše ostatní bych zrušil.
vorry
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka