Úrazové nebo IŽP

Povinné ručení, životní pojištění, cestovní pojištění, pojištění domácností, penzijní fondy

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Da_da 5. 11. 2012 21:46

Zdravim,

tak jsem dostal jednu nabídku, nejsem si úplně jistej tak prosím o případné vaše názory, zkušenosti.

IŽP:
pojistná doba: 38 let
Pro případ smrti: 10.000,- (nehodlám momentálně se pojišťovat na vyšší částku)
Trvalé následky úrazem od 10% : 1.500.000,-, prograsivní plnění (0-25% 1x, 25-50% 2x, 50-75% 3x, 75% - 100% 5x)
Invalidita 3: pojistná doba 21 let, 3.000.000,-, snížení PČ ročně o 142.857,-

Částka: 717,- měsíčně
Odkupné za 38 let (při 5% tomu tedy nevěřim ale je to 530.679,-)

Díky za názory, případně za typy na lepší produkty (pojišťovny).
Da_da
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vladimir.svorba 5. 11. 2012 23:50

Přijde vám lepší se pojišťovat na smrt, až budete starší, nemocnější a budete to mít dražší?

Každopádně, na to že jste hlava pomazaná, tak byste mohl vědět, že cena není vždy na prvním místě. Co třeba kvalita pojistných podmínek, množství výluk, definice invalidity, poplatková struktura a podobně?

Tipy na lepší produkty mi tedy přijdou bezpředmětné.
Naposledy upravil vladimir.svorba dne 6. 11. 2012 17:34, celkově upraveno 1
Zajímá vás něco v oblasti financí, s čím vám můžu pomoci?
vladimir.svorba
Diskutér

Odeslat příspěvekod kamey 6. 11. 2012 00:14

No a je to tady znovu. Najděte mi, navrhněte, rozhodněte. Ale jinak jsem úplně svéprávný.
kamey
Diskutér

Odeslat příspěvekod Thom 6. 11. 2012 00:48

V. Švorba:... by jste ... Za tohle bych střílel. Se používá tak často, že to snad i dají do pravidel. Fuj.
Thom
Diskutér

Odeslat příspěvekod Da_da 6. 11. 2012 11:54

To vladimir.sorba:
1) Ne nepřijde, ale momentálně o navýšení této částky neuvažuji.

2) Děkuji za "hlavu pomazanou", a musím s vámi souhlasit cena není to hlavní, ikdyž je důležité ji uvádět. Děkuji za podněty více se dále zaměřit na pojistné podmínky, množství výluk, definice invalidity, poplatková struktura.

-- 6. 11. 2012 10:56 --

To kamey:
1) Děkuji za příspěvek. Bohužel došlo zřejmě k nedorozumnění u slova názor, kdy se nejedná o najděte, navrhněte, rozhodněte.
Da_da
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vladimir.svorba 6. 11. 2012 13:10

Thom píše:V. Švorba:... by jste ... Za tohle bych střílel. Se používá tak často, že to snad i dají do pravidel. Fuj.

To je to jediné, co mi chybí k dokonalosti :-)
vladimir.svorba
Diskutér

Odeslat příspěvekod Fantucci 6. 11. 2012 16:56

VŠ: no ještě to "typy na lepší produkty..." :-)
Pracuji ve fin. poradenství? No a?
Fantucci
Diskutér

Odeslat příspěvekod vladimir.svorba 6. 11. 2012 17:33

To jsem automaticky přebral od tazatele :-)
vladimir.svorba
Diskutér

Odeslat příspěvekod T.E.CH 12. 11. 2012 12:38

Da_da píše:Zdravim,

tak jsem dostal jednu nabídku, nejsem si úplně jistej tak prosím o případné vaše názory, zkušenosti.

IŽP:
pojistná doba: 38 let
Pro případ smrti: 10.000,- (nehodlám momentálně se pojišťovat na vyšší částku)
Trvalé následky úrazem od 10% : 1.500.000,-, prograsivní plnění (0-25% 1x, 25-50% 2x, 50-75% 3x, 75% - 100% 5x)
Invalidita 3: pojistná doba 21 let, 3.000.000,-, snížení PČ ročně o 142.857,-

Částka: 717,- měsíčně
Odkupné za 38 let (při 5% tomu tedy nevěřim ale je to 530.679,-)

Díky za názory, případně za typy na lepší produkty (pojišťovny).

Zkus Flexi od české spořitelny, dříve to tam vycházelo slušně, případně Allianz měla docela "rozumný" produkt bez spoření.Zjednoudušeně, pojisti si svoje problémy, které mohou nastat, t.j trvalky a invaliditu, případně nemoci a pokud jakoukoli smrt nepotřebuješ,t.j nepotřebuješ "něco" zajišťovat, tak to holt uděláš až posleze, až to bude nutnost.Doporočuji , sám to tak mám, mit pojistku na jakoukoli smrt jen do určitého věku, t.j pokud děti dosáhnou plnoletosti a jsou schopni se o sebe postarat, není potřeba být(vím neplatí vždy) pojištěn a vyjde to pak mnohem levněji.Já to nastavil na 55 let(končí hypoška) a pojistka pak klesla cca na 400 kč mám ji cca na 1,5 mega na jakoukoli smrt.Stihnul jsem Forte v levné variantě, téměř bez spoř. složky.Pak hnusně zdražili.Chce si s tím pohrát a samozřejmě vědět co chci zajistit a na jak dlouho, těch parametrů je mnoho.
Demokracie byla odsouzena k zániku v okamžiku, kdy politici zjistili, že mohou uplatit voliče jeho vlastními penězi a kdyby volby měli něco změnit, dávno by je zakázali.

Demokracie není panováním , nýbrž prací k zabezpečení spravedlnosti.
T.E.CH
Diskutér

Předchozí stránka