IŽP - Amcico Invest

Povinné ručení, životní pojištění, cestovní pojištění, pojištění domácností, penzijní fondy

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Thom 31. 10. 2012 23:54

Jsou tam i nějaké administrativní poplatky, ne?
K té dani - to ti ale neplatil zaměstnavatel, takže se těch 15% nestrhává. No a pak daň se platí z výnosu, ten budeš mít asi těžko.
Thom
Diskutér

Odeslat příspěvekod An7yk 1. 11. 2012 00:11

Thom:
já právě neveděl přesně kdy z čeho se strhává těch 15%, pokud né ze mnou poslaných peněz tak by to nemuselo nakonec být tak ztrátové, když to nespolkne komplet první 2 roky poslaných mnou pěnez tam
Video games ruined my life. Good thing I have two lives left.
An7yk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 1. 11. 2012 01:36

Takze tam nacpes dalsich 50 tisic, abys teoreticky mel sanci snizit ztratu - o kolik? O 20 tisic?
A to, ze neberes v potaz zhodnoceni, je chyba, muze totiz dojit i ke znehodnoceni (prece jen to je investice).
Ty prachy ti budou stejne nekde chybet, az si budes zarizovat bydleni a budes si je mnohem draze pujcovat.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod An7yk 1. 11. 2012 14:58

Napadla mě další realná a asi nejméně bolestivá možnost. Zajímavé že od finančního poradce jsem slyšel jen zruš to, ožel vložené peníze a vem si tenhle produkt ... :mrgreen:

Snížit pojistné na minimum ( 500 Kč ) a platit to ještě cca 16 měsíců , smlouva jde totiž po 3 letech převést do "splaceného stavu" ( = zmražení , ikdyž poradci mi řikali že to od amcica zmrazit nejde :eh )
od 3. roku by tedy šlo takto zastavit povinnost pravidelně platit měsíčně i těch 500 Kč a nechat to takhle ještě 7 let. Dovršením 10. roku to poté zrušit, kdy bude penále 0% a daň 15% nebude vysoká, jelikož 7 let ten produkt stál. Pouze se budou dále strhávat poplatky což je 29 Kč/měsíc a :?: to teď hledám, v ZPPŽP se píše ještě 0,85% z podílových jednotek.

Pokud by neprisla financni krize jako v roce 2008 kdy se propadlo vsechno ( viz vsechny grafy, přičemž aktualně je hodnota po 4 letech na stejné urovni jako před krizí http://strategie.amcico.cz/amcico_inves ... nvesticni/ ), ztrata by na konci toho obdobi činila pouze cca 10 000 místo 30 000 kdybych to ted zrušil.

:tleskani
An7yk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vladimir.svorba 2. 11. 2012 08:52

Jen jestli špatně nepočítáte :-)
Zajímá vás něco v oblasti financí, s čím vám můžu pomoci?
vladimir.svorba
Nadšenec

Odeslat příspěvekod An7yk 2. 11. 2012 10:07

proto se tady o tom bavim s váma všema, abyste mi to zkontrolovali a poradili prosím :D :nenapadne
An7yk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vladimir.svorba 2. 11. 2012 10:54

Dobré skutky a příspěvky na charitu už mám do konce roku vyčerpané :-)
vladimir.svorba
Nadšenec

Odeslat příspěvekod kamey 2. 11. 2012 11:33

:D Dobré, to VS :D já také :D. Ale on se tu určitě nějaký mecenáš najde :D
kamey
Diskutér

Odeslat příspěvekod qazik 2. 11. 2012 12:27

An7yk píše:proto se tady o tom bavim s váma všema, abyste mi to zkontrolovali a poradili prosím :D :nenapadne

no, kazdopadne az se smiris se ztratou a zrusis to stare, nemozne a nemoderni IZP co ted mas a uzavres nove, perspektivni a zarucene to prave IZP/fond/cokoliv (at uz od tech dvou fin. "poradcu", o kterych pises v uvodnim prispevku, nebo od tech mych dvou predrecniku-taktez poradcu, co ti jemne sdeluji, ze zadarmo ani kure nehrabe ;-) ), tak se pak nezapomen za dalsi dva roky, az dojde na nove cesani ovci, pochlubit jak to s tebou dopadlo :-)
qazik
Návštěvník

Odeslat příspěvekod kamey 2. 11. 2012 12:52

Gazik, ty hrabeš zadarmo? To se máš, já si to ještě nemůžu dovolit, ale snad si jednou vydělám tolik, že budu dělat zadarmo všechno a pro všechny.

Zatím jenom zadarmo tahám lidi (pardon) ze s*aček a pomáhám jim, aby nepřišli úplně o všechno. A představ si, že mě to stojí docela dost peněz - pošta, telefony, papír, tiskové náplně. Ale to se necení. Lepší je rada, jak získat něco úplně zadarmo.

A tvoje odborná rada je kde?
kamey
Diskutér

Odeslat příspěvekod qazik 2. 11. 2012 13:15

zadarmo ne, ale rozdil je v tom, ze produkt, na kterem se podilim ja, lide sami chteji a sami si prijdou a koupi ho. Za to co ja delam se nemusim stydet.
Moje odborna rada je aby se na vsechny financni poradce/prodejce vykaslal a ridil se vlastnim rozumem. Kdyby toto udelal hned na zacatku, nemusel by tu dnes zadny problem resit...
qazik
Návštěvník

Odeslat příspěvekod vladimir.svorba 2. 11. 2012 13:57

Prosím o představení toho vašeho slavného produktu.
Děkuji
vladimir.svorba
Nadšenec

Odeslat příspěvekod qazik 2. 11. 2012 14:41

vladimir.svorba píše:Prosím o představení toho vašeho slavného produktu.
Děkuji

No, rekneme, ze to ma nekdo z vas dvou jako ikonku u prezdivky ;-)
qazik
Návštěvník

Odeslat příspěvekod kamey 2. 11. 2012 14:44

OK, a to je vyrábíš, prodáváš, opravuješ, nebo projektuješ (nebo jak se tomu u aut říká?).
kamey
Diskutér

Odeslat příspěvekod qazik 2. 11. 2012 15:02

kamey píše:OK, a to je vyrábíš, prodáváš, opravuješ, nebo projektuješ (nebo jak se tomu u aut říká?).

to "projektovani" bude asi nejbliz. I kdyz se to teda netyka primo tech aut, ale vyrobnich linek, kde se vyrabi...
qazik
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka