Penzijní připojištění - uzavřít Sám / přes Fin. poradce

Povinné ručení, životní pojištění, cestovní pojištění, pojištění domácností, penzijní fondy

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod OS 19. 11. 2012 15:32

To je jasné, že každou chvíli někdo něco. Spíš jsem to vztahoval na tho jednoho známého, průměrného klienta. Kolik bude v průměru chtít schůzek.
OS
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Fodi 19. 11. 2012 16:55

No, za normalni situace (nikoli ted pri velikych zmenach v ramci duchodove reformy, konce penzijka dle starych podminek, UNISEXu ...) je to tak 1x za rok.
Tim rozhodne nemyslim kazdy rok neco rusit, zakladat nove atp.
Fodi
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr._lukas 19. 11. 2012 20:02

tak manželce přišel návrh smlouvy z garantovanapenze.cz a nestačil jsem se divit u údaje, kde je napsáno..odměna pro fin. poradce vy výši 500% násobku měsíčního příspěvku.. Protože bude mít PP pouze pro případ a protože si chtěla zachovat smlouvu za starých podmínek, je měsíční částka 100,-..ale i tak je to úlet.. a pak, že se nemají rádoby poradci dobře ;-)
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 19. 11. 2012 20:03

ale musí se jim nechat, že jsou fér, že to tam aktivně napsali.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr._lukas 19. 11. 2012 20:20

OS píše:Ono by úplně stačilo, kdyby mezi pojišťovákama bylo v podstatě "neetické" otravovat známé a kamarády. Mezi kamarádama se prostě takový byznys nedělá. Nemám ale problém zaplatit pivo v kamarádově hospodě, platím normální vstupné na koncertech kamaráda atd. To chápu jako podporu.


taky mě lákala jedna broskvička minulé dny do Partners :-) Když jsem odmítl dělat magora na plný úvazek, ale jen jako přivýdělek, tak jí začal zajímat jen můj finanční plán a hlavně kopie smluv.. na otázku spolupráce neodpověděla a protože jsem jí nakonec poskytl promazanou smlouvy jen k jednomu pojištění, tak předpokládám, že ze spolupráce bude tak velké kulové :-) Ale hlavně, že to partners dělá jinak :-)

Samozřejmě koho bych musel otravovat jako první je taky mé nejbližší okolí...
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kamey 19. 11. 2012 20:47

dr._lukas píše:
taky mě lákala jedna broskvička minulé dny do Partners :-) Když jsem odmítl dělat magora na plný úvazek, ale jen jako přivýdělek, tak jí začal zajímat jen můj finanční plán a hlavně kopie smluv.. na otázku spolupráce neodpověděla a protože jsem jí nakonec poskytl promazanou smlouvy jen k jednomu pojištění, tak předpokládám, že ze spolupráce bude tak velké kulové :-) Ale hlavně, že to partners dělá jinak :-)

Samozřejmě koho bych musel otravovat jako první je taky mé nejbližší okolí...


:shock: :oboze
kamey
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr._lukas 19. 11. 2012 20:58

njn..ta pravá se ozvala :-D Taky děláš fin. poradenství jinak?
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kamey 19. 11. 2012 21:00

No hlavně se mi líbí poradci na hodinový úvazek za týden... ;)
kamey
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr._lukas 19. 11. 2012 21:06

mmt já mluvil o tom, že bych dělal něco podle hodin? Přivýdělek můžou být 2-3 smlouvy za měsíc..nemusím bouchat několik pohovorů denně.. Má práce mě baví..a cash flow kvadrant a kecy o 50 tisicových výdělcích házím za hlavu :-)
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kamey 19. 11. 2012 21:10

Aha..... já jsem jenom ta hloupá blondýna, co chce každého obrat o peníze. No, tak mi prosím tě řekni, kolik hodin tomu týdně budeš věnovat mimo to sepisování těch 2-3 smluv???
kamey
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr._lukas 19. 11. 2012 21:16

to jsem neříkal, že jsi ta blbá blondýna :-D Ty jsi se začla opět navážet..a upřímně, někdy je lepší ten člověk co sepíše 3 smlouvy měsíčně, ale usne s dobrým pocitem, že s nikým nevyjebal, než ten co sepíše kdejaké *****
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kamey 19. 11. 2012 21:22

No, tak blbá jsi napsal ty, o navážení do poradců jsi také začal ty.

A pokud máš pocit, že takový "odborník" co sepíše 3 smlouvy za měsíc a mezitím sedí u piva je lepší, tak hurá do toho....

Zapomněl jsi mi odpovědět, stále čekám, že mi napíšeš, že budeš tak 3-4 hodiny denně studovat produktové nabídky, VPP a pod.

Ale to se zeptáš nejspíš tady, že jo?
kamey
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr._lukas 19. 11. 2012 21:31

Denně studovat 4 hodiny bych nic nestudoval :-) Ale měsíčně bych se tomu věnoval klidně nějakých do 100 hod..Na sezení u piva bych určitě čas neměl..ale chápu, že nemáš ráda, když někdo dokáže dělat civilní zaměstnání a bokem si chce přivydělat takto
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kamey 19. 11. 2012 21:33

Ok, dobře, věřím ti, že budeš 100 hodin měsíčně věnovat studiu, potom tak 200 hodin věnuješ telefonování, schůzkám, vypracováním návrhů, a potom z toho možná ty 2-3 smlouvy sepíšeš.
kamey
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr._lukas 19. 11. 2012 21:51

tema 300 hod jsi hodne ustrelila ze? Neverim tomu,ze nemas vikend volny a delas denne dvanact hodin :-)
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků