Penzijní připojištění - uzavřít Sám / přes Fin. poradce

Povinné ručení, životní pojištění, cestovní pojištění, pojištění domácností, penzijní fondy

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod dayslypper 25. 11. 2012 21:45

PatrikChrz píše:
Kamarád byl nedávno na mé doporučení také na školení Partners a opět to samé. Vyptával se a zpochybňoval některá tvrzení a nakonec, aby to nenarušilo indoktrinaci ostatních, byl označen za negativistu a bylo mu dokonce jedním z manažerů řečeno, že takového člověka by do týmu nechtěl.

U mě to bylo to samé. Jen jsem byl o přestávce požádán, jestli bych neodešel :P.


A odešel? Nebo jsi dokonal dílo Satanovo?
dayslypper
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 25. 11. 2012 21:50

Tak odešel jsem, když mě někde nechtějí, tak se tam necpu. Já jsem ani na tohle školení nechtěl, když mě bývalý kolega z práce lákal, tak neřekl na rovinu o co jde; myslel jsem, že jde o školení na nové produkty (to by mi aspoň něco dalo) a ne, že je to náborová akce pro nové ovečky.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod yowie 26. 11. 2012 16:04

PatrikChrz píše:Tak odešel jsem, když mě někde nechtějí, tak se tam necpu. Já jsem ani na tohle školení nechtěl, když mě bývalý kolega z práce lákal, tak neřekl na rovinu o co jde; myslel jsem, že jde o školení na nové produkty (to by mi aspoň něco dalo) a ne, že je to náborová akce pro nové ovečky.


Tak to je drsný. Silně to připomíná zepter akce, tam ty, kteří se ptají, nebo působí podezřele mladě vyhazují také, aby případnými dotazy a zpochybňováním milionové hodnoty těch hrnců nahodou neodradili nerozhodnutého důchodce od koupě...

A jinak zpětně zúžuji ten svůj názor o nutnosti VŠ vzdělání jen na vysokoškoláky, kteří měli alespoň v některém semestru ekonomii, případně bankovnictví a další podobné obory.

Zrovna dnes mi psal kamarád inženýr, studoval vodohospodářství a bohužel je celý vedle z firmy Ertrag und Sicherheit, asi kvalitní indoktrinace...

Snad se mi povede mu to nějak vysvětlit...
yowie
Nadšenec

Odeslat příspěvekod xls 26. 11. 2012 16:41

Když jsou ti lidi kvalitně naočkovaní nějakými v podstatě zcestnými myšlenkami, tak berou většinou nějaké vysvětlování jako útok na svou pravdu a spíš to berou tak, že jsou debilové ti, co to nepochopili. Prostě technologie zpracování hlupáků jsou dovedený do dokonalosti a dneska se z toho stal nejvýnosnější byznys, no a případných "škůdců" je lepší se hned na začátku zbavit.

VŠ není bohužel zárukou vůbec ničeho. Zrovna dneska jsem měl diskusi s kolegyní, která má čerstvou VŠ napůl ekonomického směru. Ve 25 s nízkým platem, dluhem na kreditce, bez vl. bydlení, atd. si chtěla mermomocí udělat PP, a to před měsícem chtěla už podepisovat 2 pilíř, přitom jí o obojím nakecali, že je to povinný. Takže i takovým lidem není problém nakukat naprosto cokoliv.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod ivo_2 26. 11. 2012 16:49

dayslypper píše:
PatrikChrz píše:
Kamarád byl nedávno na mé doporučení také na školení Partners a opět to samé. Vyptával se a zpochybňoval některá tvrzení a nakonec, aby to nenarušilo indoktrinaci ostatních, byl označen za negativistu a bylo mu dokonce jedním z manažerů řečeno, že takového člověka by do týmu nechtěl.

U mě to bylo to samé. Jen jsem byl o přestávce požádán, jestli bych neodešel :P.


A odešel? Nebo jsi dokonal dílo Satanovo?


Tak takto u nás začínalo 95% obchodních zástupců .
Nejpozději do 6 měsíců skončili .edit
Naposledy upravil ivo_2 dne 26. 11. 2012 19:18, celkově upraveno 2
ivo_2
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod S474N 26. 11. 2012 17:58

ivo_2: takze muzi prezili a pokracovali dale a zeny to odpiskaly, jo?
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ivo_2 26. 11. 2012 18:42

To ne. Pár jedinců u toho mohlo vydržet i déle .
To ,že je neznám nebo už sem je poté prezentaci už nepotkal .
Nemůžu tvrdit ,že nejsou . Z těch pár známých ,který to dělaly .
Už to nedělá nikdo. Max těch 6 měsíců.
Až podle všech to bylo jen o prodeji (přesněji bouchání ) pojistek nebo o "doporučování" lidí " ,Které přivedly na tu prezentaci ,aby se z nich staly ti "poradci" .
ivo_2
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Ondrasz 26. 11. 2012 18:54

ivo máš tam hrubku jako prase a proto byl položen ten dotaz. Když tam byl i chlap, tak je na konci vždycky měkké i, vole :D
Ondrasz
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fodi 26. 11. 2012 18:56

Obavam se, ze ivo_2 ne zcela pochopil dotaz S47ANa.
A jeho dalsi prispevek ukazal, ze to nebyla nehoda, ani nahoda. Teda nahoda mozna ano.
Nic ve zlem. ;-)

EDIT: uz je tam reakce, tak to moje postouchnuti nevyzni tak vtipne. Jo, kdybych psal rychleji...
Fodi
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 26. 11. 2012 19:06

:mrgreen:
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ivo_2 26. 11. 2012 19:20

Někdo to musí mít v hlavě a někdo má na to lidi .
A někoho nezachrání ani kontrola pravopisu .
ivo_2
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Fodi 26. 11. 2012 20:45

Shodu podmetu s prisudkem zpravidla kontrola pravopisu neopravi/ neodhali.
A pokud na to nekdo ma lidi, tak to ti lide tak nejak odflakli.
Fodi
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fodi 30. 11. 2012 16:45

Tak za penzijkem r.v. 2012 spadla klec.
Dnesnim dnem nove smlouvy maji byt uz u Penzijniho fondu.
Mozna jeste nejaka drobotina dobehne do cile o vikendu, ale toho uz moc nebude. Ale sance asi porad jeste zije. Do nedele.
Fodi
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků