Penzijní připojištění

Povinné ručení, životní pojištění, cestovní pojištění, pojištění domácností, penzijní fondy

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod msimcard 5. 12. 2012 00:47

Zaměstnavatel mi nic nepřispívá. Částka se dá kdykoliv snížit, pokud vím. Mám to u Allianz, kde myslím přístup přes internet není. Možná časem...
msimcard
Diskutér

Odeslat příspěvekod dropino 5. 12. 2012 09:10

msimcard: Mám to u Allianz, kde myslím přístup přes internet není.

https://www.mojeallianz.cz/prihlaseni/index.html

jsou tam všechny smlouvy s All včetně PP
Nejsem tak bohatý, abych si kupoval levné věci
dropino
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 5. 12. 2012 09:57

dropino: Ale to je pouze klientský portál sloužící k náhledu na smlouvu samotnou, nikoli přímo na stav účtu penzijního připojištění... nebo se pletu?
fremantle
Diskutér

Odeslat příspěvekod dropino 5. 12. 2012 10:10

fremantle píše:dropino: Ale to je pouze klientský portál sloužící k náhledu na smlouvu samotnou, nikoli přímo na stav účtu penzijního připojištění... nebo se pletu?

Je tam kompletně vše:
Datum připsání platby,Příspěvky účastníka,Příspěvky zaměstnavatele, Státní příspěvky, Prostředky připsané z jiného PF, Bonus, Zhodnocení, Celkem
dropino
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 5. 12. 2012 10:22

dropino: Bezva, hned jsem si zažádal, děkuji. Zhruba letos v dubnu jsem se jich ptal zda/kdy budou mít online náhled na smlouvu a transakce a odpovědí mi bylo, že nemají žádné informace a pokud by se něco změnilo, klienti budou informováni...
fremantle
Diskutér

Odeslat příspěvekod dropino 5. 12. 2012 10:28

fremantle píše: Zhruba letos v dubnu jsem se jich ptal zda/kdy budou mít online náhled na smlouvu a transakce a odpovědí mi bylo, že nemají žádné informace a pokud by se něco změnilo, klienti budou informováni...

Já jsem měl původně přístup (pouze ke smlouvám) zřízený přes AllianzDirect a někdy na konci léta jsem zjistil, že se nemůžu přihlásit. Žádné info o změně jsem neobdržel.Po tel. dotazu jsem byl nasměrovaný na Mojealliaz, což vyžadovalo novou registraci.
dropino
Diskutér

Odeslat příspěvekod msimcard 5. 12. 2012 11:49

dropino: díky moc za odkaz - určitě vyzkouším
msimcard
Diskutér

Odeslat příspěvekod msimcard 10. 1. 2013 15:55

tak jsem se konečně přihlásil přes mojeallianz.cz. Mám penzijko sjednané od 1.12.2012, ale zatím tam nevidím státní příspěvek za prosinec 2012? Je to tak správně? Kdy to tam bude připsáno?
A ještě jedna věc - Zařizoval jsem si to někdy okolo 20.11.2012, ale dosud mi zatím nepřišly žádné papíry od Penzijního fondu - mám stále čekat nebo už je čas to začít řešit?

díky za pomoc
msimcard
Diskutér

Odeslat příspěvekod Fantucci 10. 1. 2013 18:02

papíry by měly dorazit každým dnem...

pokud je smlouva na mojeallianz.cz, nebál bych se o smlouvu
Pracuji ve fin. poradenství? No a?
Fantucci
Diskutér

Odeslat příspěvekod msimcard 10. 1. 2013 19:11

a státní příspěvek za prosinec 2012 se připisuje kdy?
msimcard
Diskutér

Odeslat příspěvekod Jack111 10. 1. 2013 19:29

Až pošleš peníze
Jack111
Diskutér

Odeslat příspěvekod dropino 10. 1. 2013 19:32

msimcard píše: Mám penzijko sjednané od 1.12.2012, ale zatím tam nevidím státní příspěvek za prosinec 2012? Je to tak správně? Kdy to tam bude připsáno?

St. příspěvky se připisují čtvrtletně.
dropino
Diskutér

Odeslat příspěvekod sniper76 10. 1. 2013 19:56

připisují čtvrtletně a ještě s dvouměsíčním spožděním. Za čtvrtý kvartál až koncem února.
sniper76
Diskutér

Odeslat příspěvekod msimcard 10. 1. 2013 20:39

Jack111: Peníze jsou již poslané koncem minulého roku.

dík všem za info
msimcard
Diskutér

Odeslat příspěvekod msimcard 19. 1. 2013 23:02

funguje Vám nahlížení do smluv u Allianz? Mně to žádné nezobrazí a to už zkouším asi 3 hodiny.
msimcard
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka