Sleva ePojištněí: 1173957-gc

Povinné ručení, životní pojištění, cestovní pojištění, pojištění domácností, penzijní fondy

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod comment 7. 2. 2013 21:35

Sjednával jsem si povinné ručení u e-Pojištění a dali mí kód na slevu. e-Pojištění nijak nedoporučuju, cena je nízká, ale kvalita služby odpovídá ceně. Osobně mi telefonní prodejci namotivovaní aby prodali zákazníkovi cokoliv za každou cenu vadí a to je přesně styl práce této firmy. Pokud by i přesto někdo u nich chtěl objednat, může tenhle kód využít na další 100 Kč slevu: 1173957-gc

[size=85][i]-- 7. 2. 2013 21:38 --[/i][/size]

Aha, na dalším papíru jsem objevil druhý: 1167314-in
Nevím jestli je to nějak omezené počtem použití, takže pokud by nefungoval první, můžete vyzkoušet tenhle.

[size=85][i]-- 7. 2. 2013 21:41 --[/i][/size]

Jo, ještě aby mne tady někdo neobviňoval že se snažím na cizí účet obohatit - nevím, jaké jsou přesné podmínky té akce, tvrdí tam, že když ty kódy někdo použije, tak mi taky něco vyplatí. Předpokládám, že v tom bude nějaký "drobný" háček jako že bych na to musel od nich zase něco objednat, což už rozhodně nechci, takže s tím nepočítám. Dávám to sem pokud by se někdo nechal (stejně jako já) zlákat nízkou cenou a byla pro něj důležitější než rozumná úroveň komunikace a služeb, tak aby si ji případně mohl ještě snížit.
comment
Návštěvník

Odeslat příspěvekod SocPredator 8. 2. 2013 07:51

Až najdete způsob, jak se neobohatit na cizí účet, dejte vědět. Založíme si lepší stát. Tak dokonalý není ani komunismus :-)
Komu není shůry dáno, v apatyce nekoupí
SocPredator
Diskutér