Allianz

Povinné ručení, životní pojištění, cestovní pojištění, pojištění domácností, penzijní fondy

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 27. 11. 2019 08:36

Od doby, kdy jsem psal tento post jsem získal nové informace - a ano, v Allianz došlo k velmi radikální změně ve vedení (v nejvyšším i v likvidaci), propuštěním starých zkušených likvidátorů a najmutím "lidí z ulice". Situace je tam aktuálně naprosto kritická, což se dozvídám i přes známé v ČKP.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod rufss 27. 11. 2019 16:43

Propustili stare zkusene podvodniky a najmuli nove podvodniky z ulice? Ja to tedy vidim spis jako proklientske opatreni. Vsechny pojistovny jsou stejne, dobrovolne si plati nepovinne pojisteni jen hlupak.
rufss
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod taylor729 27. 11. 2019 18:13

Jaka je tedy ted vhodna pojistovna na pojisteni domacnosti?
Jsem u Allianzu, ale po precteni tohoto uz moc nechci dal byt.
taylor729
Diskutér

Odeslat příspěvekod fanyn3 27. 11. 2019 20:10

taylor729 píše:Jaka je tedy ted vhodna pojistovna na pojisteni domacnosti?
Jsem u Allianzu, ale po precteni tohoto uz moc nechci dal byt.

To ti asi nikdo neporadí.
Jak píše Zdeněk, všechny pojišťovny jsou stejny.
Allianz byla dobrá a spolehlivá značka, ale ten tlak na maximální zisky a managerské odměny
je tak velkej, že udržet si dobré jméno už nikoho nezajímá (po nás potopa).
Tak to je bohužel ve všech oblastech.
fanyn3
Návštěvník

Odeslat příspěvekod fremantle 27. 11. 2019 20:54

Na pojištění domácnosti a nemovitosti bych uvítal taky tip, kdysi se tady tradovalo, že Allianz je (byl) v nějaké exkluzivní variantě dobrou volbou...

Žabožroutí flAxa to asi brzy zabalí, takže to by asi taky nedopadlo... https://byznys.ihned.cz/c1-66660040-fra ... -rozeslala
fremantle
Diskutér

Odeslat příspěvekod rufss 27. 11. 2019 20:59

Allianz nebyla nikdy dobra, zatim jsem pouze u jedne pojistovny zazil, ze oznamila policii sveho klienta kvuli podezreni z pojistneho podvodu a to byla prave Allianz asitak pred 10 lety, nechtelo se ji plnit. Jsem se jim tehdy musel smat, likvidator oznami VIP klienta policii, kdyz ten ve skutecnosti ani jeden formular pri nahlasovani pojistne udalosti nevyplnil, protoze se o nej starali az tak, ze pri pojistne udalosti vse za nej sepsal pojistovak Allianzu.
:D
rufss
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod S474N 28. 11. 2019 10:44

Zajimave, jak se tu od neklientu dozvidam teoreticke informace, ktere mam jakozto klient prakticky naprosto opacne. Aktualni pojistna udalost v pomerne dost vysoke vysi a vyplaceno do posledni koruny a naprosto bez kecu. Predchozi udalost to same. Tak nevim kde delam chybu :mrgreen:
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod rufss 28. 11. 2019 13:36

Platis vic, nez ti davaji.
rufss
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod S474N 28. 11. 2019 21:39

Fakt? Tak to mi nejak matematicky nevychazi :mrgreen:
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
všude byl, všechno zná

Předchozí stránka