Cestovni pojisteni - AXA a nebo Union

Povinné ručení, životní pojištění, cestovní pojištění, pojištění domácností, penzijní fondy

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 26. 8. 2019 07:21

Děkujeme novému uživateli za jeho první (reklamní) příspěvek.

Ne, není to lepší.

1. různé srovnávače právě obsahují vždy jen některé nabídky (žádný srovnávač nemá všechny nabídky na trhu)
2. automatické systémy nejsou schopny zohlednit individuální požadavky
3. srovnání dle ceny (u lepších srovnávačů ještě dle limitu plnění) neřeší pojistné podmínky - sporty/málo rizikové sporty/vysoce rizikové sporty jejichž definice má každá pojišťovna jiné - např. mne se týká potápění, které je někde bráno jako málo rizikový sport (do určité hloubky), někde jako vysoce rizikový a někde je nepojistitelné, podobně je to s definicí vysokohorské turistiky a podobně.

Toto fórum slouží právě k tomu, aby se lidé o těchto rozdílech dozvěděli. Když by vybírali jen dle srovnávače, tak jim ne výsledku může stačit pojištění k platební kartě (leckde už velmi dobré s limitem i přes 10 milionů) a často i zdarma nebo za zlomek ceny co si účtují pojišťovny u denních tarifů.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Předchozí stránka