Jaká je možná maximální sleva na ŽP?

Povinné ručení, životní pojištění, cestovní pojištění, pojištění domácností, penzijní fondy

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod bigboban 25. 10. 2015 20:11

Uvažuji již roky o uzavření ŽP, zdůrazňuji životní pojištění, tedy rizikové ne žádný investiční šmejd. Jenže všechny ty marketingové nabídky "za 3 stovky měsíčně" jsou většinou naprosto k prdu protože tam je plnění většinou ve stovkách tisíc. Když si naklikám kdekoliv pořádné krytí v řádu milionů vyjde mi zase pojistné v jednotkách tisíc měsíčně. A to prostě nedám. Dělal jsem ještě nedávno sw pro ČP a tak vím, že interně lze získat např. na povinné nebo havarijko 40 ale i 55% slevu - prostě "podpultovka" co se normálně nenabízí.

A já se ptám - jaká je maximální "podpultová" sleva na ŽP u jednotlivých pojišťoven? Dokážete to tady někdo prásknout a pokud možno nějak sesumírovat.
bigboban
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 26. 10. 2015 08:37

Tak teoreticky je možná i 100 % sleva (třeba v rámci sponzoringu), vždy záleží na tom, kdo ji dává, jiné oprávnění má obchodní zástupce, jiné manažer pobočky a jiné regionální ředitel, atd.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod bigboban 26. 10. 2015 09:02

Myslím slevu, kterou lze naprosto bez problémů získat kýmkoliv a kdykoliv pokud zná správný kontakt. Toto podle mě existuje v každé pojišťovně.
bigboban
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 26. 10. 2015 09:25

Jasně že existuje, ale nic není zadarmo, obvykle se sleva alespoň částečně promítne do provize.
Běžně se dávají 10-20 %, regionální ředitel může jít i výš. Podle mne to bude podobné jako v tom POV.
PatrikChrz
Administrátor