První klubová - P2P pojištovna

Povinné ručení, životní pojištění, cestovní pojištění, pojištění domácností, penzijní fondy

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod evlo 12. 11. 2020 11:15

Skoda no, jako nechal jsme to pillow, ale jde to to proste kvalitou dolu, pkp me vyvhovalo, ze nebyl clovek implicitne podvodnik.

Nejakou vratku me posilali, ale popravde, ja ten litr moc neresim spis co to je za sluzbu
evlo
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dalich 12. 11. 2020 21:13

Zůstal jsem u Pillow jen s 1 autem ze 4. Ty ostatní 3 jsem musel rozhodit do různých pojišťoven, ceny byly mimo. A když myslím mimo, tak rozdíl třeba 8000-12000 Kč ročně. Ale je fér dodat, že nebyly mimo od konkurence, ta občas měla rozdíl v ceně i 20 ročně :-)
dalich
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod antonsek 3. 1. 2021 17:37

Zahlédl jsem tu o pár příspěvků dopředu, že při obnovení smlouvy z První klubové v Pillow dají odměnu 300 Kč, ale teď to nemohu dohledat. Dali vám tu odměnu 300 Kč při přechodu pod Pillow? Za jak dlouho po přechodu? Já přešel 31.12.2020 a dosud nic.
antonsek
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod ROlda78 3. 3. 2022 13:49

přišel mi mail:
Dobrý den,

s prvním březnovým dnem jsme v Pillow uklidili a našli Vaše peníze :) Jsou z doby První klubové pojišťovny a patří pouze Vám. Je nám jasné, že o nich víte, jenom jste zatím nenašli správný okamžik na jejich výběr. Myslíme si, že právě nyní je ten nejlepší čas a je pouze na Vás, jak peníze použijete.

Upravili jsme původní Klubový portál (klubovyportal.mypillow.cz). Po přihlášení si můžete na kliknutí vybrat z několika možností využití peněz:

+ Pošlete peníze domů na svůj účet
+ Pošlete peníze na pomoc Ukrajině

Do seznamu dárcovských účtů jsme přidali novou položku „Člověk v tísni: SOS Ukrajina“. Pokud ji vyberete, svými penězi podpoříte sbírku pomoci Ukrajině pořádané společností Člověk v tísni (více na http://www.clovekvtisni.cz).

Děkujeme!
Vaše Pillow
Něco jsem převedl na Ukrajinu, ale pořád mi tam leží pár tisíc v bonusech. Podařilo se někomu to poslat opravdu ven z pojišťovny na svůj účet, nebo tím myslí "jen úhradu pojištění"? :hm
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jjrr 3. 3. 2022 14:53

Jasně źe to pošleš na jakýkoliv CZK účet. Co to je za dotaz? :D
jjrr
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod ROlda78 3. 3. 2022 15:42

a napovíš jak to?

mám tam možnosti:
Jednorázová platba pojistky ze zisku
Jednorázový dar
Převod členovi
================================================
tak vyřešeno, mají tam bug:
Dobrý den,
omlouváme se komplikace, bohužel vyplacení peněz z klubového konta u Vašeho účtu nefunguje.
Abychom Vám peníze poslali co nejdříve a vy jste nemusel/a čekat na opravu portálu, prosíme Vás o uvedení čísla bankovního účtu, kam si zůstatek přejete vyplatit.
Požadavek na výplatu finančních prostředků zadáme ...
S přátelským pozdravem za Pillow.
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků