Povinné ručení - meziroční navýšení pojistného

Povinné ručení, životní pojištění, cestovní pojištění, pojištění domácností, penzijní fondy

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod doonio 16. 10. 2019 18:16

Já teda nechci dělat nějaké promo, ale 1.Klubová mě překvapila a dorovnala mi původní smlouvu u ČPP(kde mě chtěli na příští rok obrat o pár set navíc). Takže u Klubovky mám stejnou cenu jako min. rok, za mě spokojenost. Kdyby měl někdo zájem, SZ - pošlu pozvánku!
doonio
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod tom brava 24. 10. 2019 11:29

ČKP a její (politicky korektní) sdělení o 4%-ním zdražení POV....
https://www.ceskenoviny.cz/zpravy/ckp-p ... ta/1812941

...nevím jak u vás, ale všude okolo mě lidem podražilo POV min. o 5%, a medianově bych řek že převažuje 10% zdražení ....tak sakra někde musí být nějací jedinci, co jsou na stejné ceně nebo jim zlevnilo, ale kde? :-)))
Naposledy upravil tom brava dne 24. 10. 2019 13:44, celkově upraveno 1
tom brava
Diskutér

Odeslat příspěvekod čulibrk 24. 10. 2019 13:21

Jo mně o 5.5%, ale 1900 Kč/rok za limity 70/70mil. Kč je furt dobrý. Už jsem platil kdysi víc.
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lexx 31. 1. 2020 10:49

AXA: +11 % >:-(
V pivu je vitamínů málo, proto jej musíme pít hodně.
Lexx
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod blackwork 31. 1. 2020 11:05

doonio píše:Já teda nechci dělat nějaké promo, ale 1.Klubová mě překvapila a dorovnala mi původní smlouvu u ČPP(kde mě chtěli na příští rok obrat o pár set navíc). Takže u Klubovky mám stejnou cenu jako min. rok, za mě spokojenost. Kdyby měl někdo zájem, SZ - pošlu pozvánku!


Klubovka šla po tom co to převzali Polštáři do kopru!

:/

-- 31. 1. 2020 11:06 --

Každej rok dělám nový pojistky na e-pojištění. Doba nejvýhodnější Klubovky je bohužel pryč ...
blackwork
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lexx 31. 1. 2020 11:16

Lexx píše:AXA: +11 % >:-(

AXA přes klik.cz je -2 %, takže se vypovídá stará smlouva a zároveň uzavírá nová s cca stejnýma podmínka u stejný pojišťovny, cajk...
Lexx
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rasty_CZE 4. 5. 2020 19:03

Dobrý den,
u koho je ted aktuálně nejlepší si vyřídit povinné ručení?
Mám u generali, kde mi letos spočítali cca 7500kč a když jsem si vyjel přes nějaký srovnátor pojištění, tak se pohybuju kolem 5500kč od Axy, directu a ještě Slavie.
Nějaké doporučení + komu se vyhnout?
Děkuji :-)
Rasty_CZE
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jurabike 4. 5. 2020 19:29

Proč mám na návrhu pro tento rok "Pojistné FIX na náklady pojistné smlouvy 299.-kč" Co to je za debilní apríl ?
Když tu smlouvu zruším a to stejné u té pojišťovny vypočítám přes internet tak tam ta částka není.
Může mi prosím někdo sdělit co touto položkou získávám? Je to nějaké vylepšení smlouvy,zvýšení limitu..apod?
Děkuji
jurabike
Návštěvník

Odeslat příspěvekod suram 4. 5. 2020 19:35

To je takový paušální poplatek ze správu smlouvy, žádnou výhodu ti určitě nepřidá. Šmejdi pojišťovácký holí své ovečky ze všech stran.
https://www.klikpojisteni.cz/pojistovny-axa-smlouva-auto/
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod jurabike 4. 5. 2020 19:48

suram píše:To je takový paušální poplatek ze správu smlouvy, žádnou výhodu ti určitě nepřidá. Šmejdi pojišťovácký holí své ovečky ze všech stran.
https://www.klikpojisteni.cz/pojistovny-axa-smlouva-auto/

dík tak to je bomba...
takže věřím,že když to tak udělaj,většina lidí se ani neozve,jen to zaplatí a nazdar...
100x299=29,000.-kč
1000x299=299,000.-kč
10000x299=2.999,000.-kč

paráda...10 000 lidí a pojištovna vytočí 3 mega jen tak...to sou pěkní zm4di.

rychle to du rušit.
dík
jurabike
Návštěvník

Odeslat příspěvekod tom brava 11. 8. 2020 09:18

Tak jak to vypadá z meziročními změnami pojistného u PR v 2. pol. 2020? Jsou pojištovny kvůli covidu méně rozežrané, nebo zase automaticky navyšujou i bez poj. události o standardní % jako v posledních 2 letech? Na co se mám připravit při výročí v listopadu(u Uniqa)?
Naposledy upravil tom brava dne 11. 8. 2020 17:31, celkově upraveno 1
tom brava
Diskutér

Odeslat příspěvekod qwerta 11. 8. 2020 14:41

Osobní zkušenost je taková: Alianz, platba na letošek 2350, zvýšeno na 2695, vypověděl jsem to a uzavřel novou u té samé poj. za 1995. Prostě čím déle člověk platí, tím ho více holí.
qwerta
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dalich 11. 8. 2020 23:07

Já jsem na tom hůř:

Původní cena pojistného: 3294 Kč ročně.
Nová cena: 12 840 Kč ročně.

U ostatních mých aut (celkem 4) podobné navýšení, u jednoho ze cca 13 000 na cca 28 000 ročně.

Pillow pojišťovna. Takže jsem musel udělat optimalizaci a každé auto je jinde. Srovnávače pro mě byly mimo hru, měly ceny ještě horší, musel jsem přímo přes pobočky pojišťoven.

Stejné parametry pojistky, maximální bonus 240 měsíců, bez nehod. Holíme až oholíme.
dalich
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod DrumSession 12. 8. 2020 07:39

tom brava píše: pojistného u PR - Na co se mám připravit při výročí v listopadu(u Uniqa)?

Obecně se připrav na zdražení... Zkoušejí co vydržíš a co si necháš líbit.
• Std. postup - zrušit smlouvu a uzavřít novou.
• NadStd. postup - s dostatečným předstihem (1M) před výročím sml. zavolat do pojišťovny a sdělit jim jakou máš představu o ceně PR. Pokud bude po tlf. neshoda, ihned nabíhá předchozí bod - Std.postup. (V telefonní hovoru nezapomenout alespoň 3x použít slovo ZRUŠIT)
PENÍZE nebo nepočitatelná LÁSKA ? ŠTĚSTÍ spočívá vědět to, co si vybrat
Nesmíte se bááát a na hlavu si nechat s... Takže? Musíte se ptááát !!
DrumSession
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mlsal 12. 8. 2020 08:34

Zkoušel někdo RIXO?
mlsal
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků