Kompletní pojištění nového auta

Povinné ručení, životní pojištění, cestovní pojištění, pojištění domácností, penzijní fondy

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod stangla.monique 28. 2. 2020 00:14

Chci uzavřít pojištění: povinné ručení + havarijní - na nové auto.

Nejde mi o nejlevnější pojištění, ale takové, které, když přijde na věc, opravdu plní jak má.

Jsem z toho celkem zklamaná, těžko se na webech srovnávají parametry (prostě není to jako když kupuji elektroniku a srovnám si spotřebu, rozlišení, výdrž apod.). :hm :hm :hm

A hlavně v každé diskuzi narážím na špatné zkušenosti, jako "ČSOB je nejhorší", "ČPP je nejhorší", "Kooperativa je nejhorší", ale nepodařilo se mi najít zkušenosti, ano jsem spokojený s tím za co jsem si zaplatil.

Vzhledem k jiným uzavřeným pojistkám přichází v úvahu nejlépe ČSOB, Kooperativa a ČPP. Poradíte nebo nasdílíte Vaše reálné zkušenosti?

Moc za ně děkuji. :love: :love: :love:
stangla.monique
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod antonsek 28. 2. 2020 06:46

A co se jako divíš? Pojišťovna vychází ze slova podvod. Naslibují hory doly a když má přijít na plnění, vymlouvají se na výluky, amortizaci, atd.
antonsek
Diskutér

Odeslat příspěvekod plugin 2. 3. 2020 20:44

Na jare me nabourali. Auto na totalku. Řešil jsem to s českou pojišťovnou, díky jejich elektronickému systemu jsem nikam nemusel vše řešil hezký přes internet. I s cenou za auto jsem b spokojen. Ikdyz takové velké molochy nemusím, tak jsem byl spokojen.
plugin
Kolemjdoucí