Kompletní pojištění nového auta

Povinné ručení, životní pojištění, cestovní pojištění, pojištění domácností, penzijní fondy

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod stangla.monique 27. 2. 2020 23:14

Chci uzavřít pojištění: povinné ručení + havarijní - na nové auto.

Nejde mi o nejlevnější pojištění, ale takové, které, když přijde na věc, opravdu plní jak má.

Jsem z toho celkem zklamaná, těžko se na webech srovnávají parametry (prostě není to jako když kupuji elektroniku a srovnám si spotřebu, rozlišení, výdrž apod.). :hm :hm :hm

A hlavně v každé diskuzi narážím na špatné zkušenosti, jako "ČSOB je nejhorší", "ČPP je nejhorší", "Kooperativa je nejhorší", ale nepodařilo se mi najít zkušenosti, ano jsem spokojený s tím za co jsem si zaplatil.

Vzhledem k jiným uzavřeným pojistkám přichází v úvahu nejlépe ČSOB, Kooperativa a ČPP. Poradíte nebo nasdílíte Vaše reálné zkušenosti?

Moc za ně děkuji. :love: :love: :love:
stangla.monique
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod antonsek 28. 2. 2020 05:46

A co se jako divíš? Pojišťovna vychází ze slova podvod. Naslibují hory doly a když má přijít na plnění, vymlouvají se na výluky, amortizaci, atd.
antonsek
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod plugin 2. 3. 2020 19:44

Na jare me nabourali. Auto na totalku. Řešil jsem to s českou pojišťovnou, díky jejich elektronickému systemu jsem nikam nemusel vše řešil hezký přes internet. I s cenou za auto jsem b spokojen. Ikdyz takové velké molochy nemusím, tak jsem byl spokojen.
plugin
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nekovar 26. 9. 2020 21:30

Žena si pojistila nové auto u Uniqy a prožívá si peklo:
Na požadavek na zrušení připojištění právních služeb zareagovali zrušením povinného ručení, aniž by to dali na vědomí. Auto jezdilo bez pojistky až do pokuty od asociace pojišťoven.
Pak přišla nehoda. Po více než dvou měsících poslali oznámení o totální škodě s propadlou garancí ceny za odprodej poškozeného vozidla. Po požadavku na aktuální garantovanou aukci následovalo agresivní vzteklé jednáním s výhrůžkou, že bude přezkoumána oprávněnost pojistného plnění.
Všechny pojišťovny jsou drsné, ale Uniqa je bezcitný predátor. Ta je i zadarmo drahá!
nekovar
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Pravý Tomáš Marný 26. 9. 2020 21:45

Ale copa, jediný příspěvek a hned pomluva? Někdo z Uniqa ti majznul manželku? Ona je nesvéprávná, že neví, jaké pojištění uzavírá? Jinak ten tvůj příběh je takový blábol, že tomu nemůže věřit ani člen sekty ANO.
BTW před časem mne naboural příslušník jisté pracovité menšiny, kupodivu opravdu pracoval a auto měl pojištěné právě u UNIQA. Lidvidace naprosto bez problému.
Pravý Tomáš Marný
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Kolem.jdouci 27. 9. 2020 06:43

Iqáku, ty ještě děláš vrátného v Uniqa? Já měl za to, že tě už dávno vyhodili.
Kolem.jdouci
Nadšenec

Odeslat příspěvekod octaviampi 28. 9. 2020 14:12

Výpověď povinného ručení doručena formou doporučeného dopisu. To jen tak naokraj. Před rokem pojištění vypověděli jednomu ze členů rodiny.
octaviampi
Diskutér

Odeslat příspěvekod suram 28. 9. 2020 17:42

plugin píše:Na jare me nabourali. Auto na totalku. Řešil jsem to s českou pojišťovnou, díky jejich elektronickému systemu jsem nikam nemusel vše řešil hezký přes internet. I s cenou za auto jsem b spokojen. Ikdyz takové velké molochy nemusím, tak jsem byl spokojen.

Já mám s plněním z povinného ručení od Generali ČP také dobrou zkušenost, plnili ten samý den, co si vyfotili auto. Ale u koho má uzavřeno povinné ručení viník, jako poškozený stejně neovlivníš.
suram
Diskutér


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků