Platba DPH na konci roku nebo po 3 mesicich

Co, kdy, proč a jak správně zdanit. Rady, tipy a návody pro všechny podnikající subjekty v ČR

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod karelmal2 13. 11. 2008 12:50

Ahoj,

chtel jsem se zeptat, jestli pokud je SRO ctvrtletnim platcem DPH od listopadu, tak dela priznani k DPH na konci roku nebo az po 3 mesicich od listopadu - tj. v lednu?


Diky,

KM
karelmal2
Diskutér

Odeslat příspěvekod vari 13. 11. 2008 17:53

Podle §99 odst. (1) je zdaňovacím obdobím kalendářní čtvrtletí.
vari
Diskutér


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků