Dneska už se jako malý neuživíme!

Co, kdy, proč a jak správně zdanit. Rady, tipy a návody pro všechny podnikající subjekty v ČR

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod DenisKonik 4. 4. 2019 15:58

Kamarád mi řikal, že pokud budu vydelavat nad 1 milion budu platit 25% na daních. Evropska unie to pry zavadi ve vsech danovych rajich a zemich 2. kategorie a díky Sobotkove vlade tam patrime taky, takže od roku 2021 nas to taky ceka.
DenisKonik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Dr.D 4. 4. 2019 16:31

LOL. Nešiř tady hoaxy. Větší hovadinu jsem tu už dlouho nečetl, ani od neosobněho :-)
To psali na Sputniku, nebo kde?
Dr.D
Diskutér

Odeslat příspěvekod myšpulín 5. 4. 2019 10:22

Jako učitel muslimských žaček se toho přece nemusíš obávat. :))
DenisKonik na Pauze píše:Vyučuji na základní škole už 31 let a stala se mi za ta léta poprvé takto nepříjemná věc, kdy do naší třídy nastoupila nová žákyně, která měla na sobě islámský hábit a byla celá zahalená, ...
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod blackwork 5. 4. 2019 11:17

smazat ...
blackwork
Diskutér

Odeslat příspěvekod Rop 5. 4. 2019 15:04

DenisKonik píše:Kamarád mi řikal, že pokud budu vydelavat nad 1 milion budu platit 25% na daních. Evropska unie to pry zavadi ve vsech danovych rajich a zemich 2. kategorie a díky Sobotkove vlade tam patrime taky, takže od roku 2021 nas to taky ceka.

Tak vzhledem k tomu, že zdanění mezd je v dnešní době 37 % a víc a zdanění podnikatelů cca 36 %, tak to bude docela pohoda :lol:
Když nevíš co s tím, tak to zaúčtuj na základní stádo.
Rop
Diskutér