zákazu konkurence?

Běžné účty, úvěry, leasing, hypotéky, pohledávky a podobně

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod zadirr 15. 1. 2010 22:32

Nemáš manžela/děti/rodiče, kteří by byli vhodní majitelé nově založeného velkoobchodu? To bych viděl jako nejjednodušší řešení, byť s jistým rizikem nepříjemností do budoucna, pokud by se o tom společnice dozvěděla a vyložila si to jako podraz vůči svojí osobě :-)
zadirr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod zadirr 15. 1. 2010 22:45

Teď vidím, že dneska to je 51 dnů, co jsi na tomhle fóru psala "budeme se společnicemi zakládat SRO"...

To šlo teda rychle :-( Pokud už teď si se společnicí nerozumíte, nebylo by lepší ukončit to trápení hned, čím dřív tím líp?
zadirr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mikicz 16. 1. 2010 17:19

navrhl to notář.... wow a notář do toho investuje? nebo co mu je po tom, jaké máte podíly ve firmě? Tohle mi říct notář, tak beru papíry a odcházím k jinému...
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář

Odeslat příspěvekod kylieM 16. 1. 2010 19:32

zadirr:
To není o 51 dnech, dnes už je to o cca 210 dnech, ale to už tu nebudu rozvádět :-) Je to poněkud složitější.
To s tou rodinou mě taky napadlo, ale je to takové komplikované řešení, které by se mi nemuselo do budoucna vyplatit stejně tak jako se mi nevyplatilo ted přibrat společnici, která podnik brzdí, nerozumí tomu, nechce se jí nic dělat a podobně. Spíš než ale o mé společnici je tenhle topik hlavně o zákoně, kterej mě vážně štve a namísto aby jen ochraňoval tak omezuje a komplikuje lidem život.

mikicz:
Ted to cítím stejně, bohužel to na mě vybalil při podpisu spol. smlouvy a já nějak zkratovitě zareagovala, protože jsem si pomyslela, že bez toho nelze mít tichou společnici. Kterou chci už jen proto, že maká jak šroubek a je na ní 100% spolehnutí a taky samozřejmě investovala.
Nevím, jestli to tak navrhnul kvuli jednoduššímu vypořádání, když jsme chtěli aby každé náležela třetina...?
kylieM
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mikicz 16. 1. 2010 20:20

kylieM: no to nevím, co tím myslel. ale každopádně je to kravina a nechala ses vmanévrovat do pěkné blbosti. bohužel.
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář

Předchozí stránka