agentura prace sepisování smluv

Životní cyklus uživatele peněz

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod xadath 29. 5. 2008 17:38

K určitému konkretnímu datu jsem sepsal s agenturou práce smlouvu na hlavní pracovní poměr.

O Den dřive rozuměno čtvrtek v pozdních odpoledních hodinách mi bylo zavoláno, že smlouva neplatí na zítra rozuměno (pátek), ale bude sepsána nová smlouva,kde v ní bude obsaženo až od pondělí (místo pátku).
Musel jsem se vzpamatovat z počátečního šoku a upozornil jsem dotyčnou osobu, že smlouva je platná už zítra a že muže klient rozuměno firma (ne agentura) udělit pokutu čili žádat o náhradu škody. Bylo mi vysvětleno, že hlavní šéf vyhlásil podnikovou dovolenou a já tak mohu nastoupit až od ponděli(namísto sjednaného pátku ve smlouvě) a smlouva mi bude poslána poštou.
(Emailem to pochopitelně nelze)
Poprosil jsem tedy o kontakt na osobu u které bych se měl hlásit, ale bylo mi zděleno, že to není možné. Bylo mi sděleno, že osoba je uvedena ve smlouvě a že telefonní číslo mi bohužel nebude dáno. Pak jsem to vzdal a řekl jsem, že "zmínila jste se o tom,že smlouva bude tedy poslána poštou". A pak došlo k ukončeni rozhovoru. Podotýkám, že daná firma kterou sem hledal na internetu měla pouze kontakt emailem z koncovkou .it a telefonní číslo nikde na stránce firmy.

Agentura jako zaměstnavael nemusí v tomto ohledu lhát, ale firma tedy klient ke kterému mám být přidělen muže tvrdit,že nastupní termín je v pátek a tak žádat o nahradu škody.
Nebo oba mohou společně nebo agentura.

Východiska, které mám mohou být dvoje:

1) právník

2) pojedu do firmy na napsaný termín rozuměno pátek a zkusím najít někoho ve firmě s kým bych mohl mluvit a pokud zde nikdo nebude musím mít svědka.

když už jsem do agentury práce nemohl zajít, nebylo to z časového
xadath
Kolemjdoucí