Kariéra nebo rodina?

Životní cyklus uživatele peněz

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Axerák 7. 1. 2009 10:18

Zdravím,

zajímalo by mě, dáváte přednost budování kariery, nebo radši věnujete čas pro rodinu?
Dělat obě věci zároveň moc nejde. Je jasné, že ten co maká od 6:00 ráno do 18:00 večer tak vydělá docela slušné živobytí, ale na úkor rodinky. Peníze jsou taky důležité, ale je třeba pro ně obětovat i rodinu?

V různých příspěvcích čtu, jak se učastníci tohoto fora dohadují jaké zaměstnání je prestižní, jak vybudovat karieru......to znamená, že kdo nedělá programátora, ING porádce , vedoucího provozu tak v životě nic nedokázal?

Každý člověk má jiný žebříček hodnot, pro někoho je práce strojvedoucího ta nejvyšší meta, protože si to přál dělat od mala a splnil se mu jeho klukovský sen.... :-))

Docela mě štve takové škatulkování lidí, každá profese má svůj význam a podle toho by se to mělo brát....Důležité je jak se člověk k té práci staví, jak ji dělá a podle toho hodnotit....
Naposledy upravil Axerák dne 7. 1. 2009 10:59, celkově upraveno 2
Axerák
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Ruprecht001 7. 1. 2009 10:41

Podle mého, bys měl sám "objetovat" trochu svého pracovního nasazení v pojišťovně a procvičit si s dětmi českou mluvnici, abys ostatní neděsil gramatikou ve svých "přízpěvcích" ;-)
Ruprecht001
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 7. 1. 2009 11:04

Proč, s touhle mluvnicí to suverénně dotáhne na vedoucího pracovníka ve státní správě... Znám vedoucího z ČTÚ, který neví, jestli se píše objednávka nebo obědnávka...
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář

Odeslat příspěvekod Axerák 7. 1. 2009 11:23

Dík za upozornění, člověku po ránu hodně věcí proklouzne... :mrgreen:
Axerák
Návštěvník