Asketický život

Životní cyklus uživatele peněz

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod paty07 11. 12. 2016 11:50

Taková rozežranost, půl miliónu sem, milion tam...
paty07
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 11. 12. 2016 12:10

No jo no, vyměníš 100 euro a hned máš 4 miliony :)
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod Noxik 11. 12. 2016 14:53

Mas docela odvahu jezdit do takovychto zemi. Jen nejak nechapu to financni vycisleni, zvlast veta "350 000 Kč, ale bylo to 32,5 eura" pusobi ponekud divne.
Noxik
Diskutér

Odeslat příspěvekod paty07 11. 12. 2016 15:26

Těch 350 000 mělo být určitě v riálech :D
paty07
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 11. 12. 2016 15:37

Pak se nám tady nějak rozbila trojčlenka... když 100 € má být 4 miliony a 30 € 350 tisíc... :hm
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod osobne2 11. 12. 2016 16:58

Takze te Mary jste zdrhli bez placeni?
osobne2
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 11. 12. 2016 20:23

Těch 32,5 eura se vztahuje k tomu 1,3 milionu, asi jsem to nenapsal úplně jasně.

-- 11. 12. 2016 21:24 --

osobne2 píše:Takze te Mary jste zdrhli bez placeni?

Nikam jsme nezdrhali, zkrátka jsme se rozhloučili a vrátili klíče. Ona nic nechtěla.

-- 11. 12. 2016 21:25 --

Noxik píše:Mas docela odvahu jezdit do takovychto zemi. Jen nejak nechapu to financni vycisleni, zvlast veta "350 000 Kč, ale bylo to 32,5 eura" pusobi ponekud divne.

350 tisíc riálů.
A právě že Írán má hodně špatnou pověst na to, jak to tam vypadá ve skutečnosti (skutečnost je, zdá se mnohem optimističtější). A žádný strach (na rozdíl třeba od Brazílie nebo Jihoafrické republiky) jsem tam necítil, ani v Praze se necítím tak bezpečně, jako jsem se cítil tam.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod vpe 11. 12. 2016 22:29

A Mary byla kdo? Tu jste si objednali pres airbnb? Nechapu to. Ze me nekdo odchytne, da mi klice od bytu, napadne me cosi o moznosti, ze me treba uspi a odebere ledvinu :-) 96 hodin se odehravalo ve Francii... Nevim jak v Iranu? Nerikej, ze jste nezkoumali jeji motivaci.
vpe
Inventář

Odeslat příspěvekod paty07 11. 12. 2016 23:09

Televize je televize a realita je realita. Jenom si vzpomeňte, jak to vypadá v Ulici, Ordinaci....
paty07
Diskutér

Odeslat příspěvekod vpe 11. 12. 2016 23:41

Tyhle porady vubec neznam, nanejvys s hovoru prostych zen v konzumu "tak jsem si odkoukala Ordinaci", pet minut jsem premyslel, co tim asi mysli :-) Jasne, v Severni korei se vas take ujme agent stb a dela vam pruvodce, ze?
vpe
Inventář

Odeslat příspěvekod paty07 12. 12. 2016 00:20

Doporučiju aspoň 1x zhlédnout, na co se to lidé dívají. Nemám televizi, takže vždy u rodičů kroutím hlavou, že ten krám taky nehodí z okna. To, co je v televizi je nekoukatelné.
paty07
Diskutér

Odeslat příspěvekod vpe 12. 12. 2016 00:25

No vidis to a ja NEDOPORUCUJI :-) K cemu by mi to bylo? Pak si po dvou letech omylem shlednes zpravy a udela se ti zle od zaludku :-) vyzkousej a uvidis :) je to jen o zvyku, pred 400 lety zase lide chodili na namesti a koukali se na popravy... V Drtilova Koukolik, Vzpoure deprivantu tomu tusim rika infotainment, vyplach mozku...

Ostatne, na TV (tim myslim pozemni vysilani) se dle me drtiva vetsina lidi pod 35 let nekouka... No ona zase visi na fejsu, a yutubu, a serialech (so.ac aspol), takze jde jen o jiny vyplach :hm
vpe
Inventář

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 12. 12. 2016 05:18

vpe píše:A Mary byla kdo? Tu jste si objednali pres airbnb? Nechapu to. Ze me nekdo odchytne, da mi klice od bytu, napadne me cosi o moznosti, ze me treba uspi a odebere ledvinu :-) 96 hodin se odehravalo ve Francii... Nevim jak v Iranu? Nerikej, ze jste nezkoumali jeji motivaci.

No prostě nás chytla v metru, jako 2 bezradné turisty :). A o ledviny jsme nepřišli :)
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod vpe 12. 12. 2016 12:43

Docela stesti rekl bych, mozna jste frnkli driv, nez stihla domluvit cenu ;)
vpe
Inventář

Odeslat příspěvekod dropino 12. 12. 2016 13:27

PatrikChrz píše: A o ledviny jsme nepřišli :)

Tak při té prohibici tam aby jo :-D
Nejsem tak bohatý, abych si kupoval levné věci
dropino
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka