Asketický život

Životní cyklus uživatele peněz

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Noxik 14. 8. 2013 14:49

PatrikChrz: Az zase poneses hotovost do zalozny s lepsim urokem, bude se ten SA 58 hodit :twisted:
Noxik
Diskutér

Odeslat příspěvekod Jack111 14. 8. 2013 15:19

Tomáš Marný píše:Tak to fakt netuším, kdy jsou darmožroutům vypláceny dávky... Zato na koupališti jsem je viděl tak často, že to muselo být před i po, takže jsem prostě na to koupaliště přestal chodit.

No oni totiž myslí trochu jinak. Teď mám peníze, teď nakupuji, co bude za tři týdny mě nezajímá. Proto je člověk vidí dělat velké nákupy a rozhazovat za blbosti. Ostatně tak funguje i plno pracujících, co týden před výplatou žerou suchej chleba.
Jack111
Diskutér

Odeslat příspěvekod melolontha 14. 8. 2013 18:53

kreativní návod na seznámení:
Bod 1: získat zbrojní průkaz
Bod 2: pořídit si zbraň
docela mne zajímá Bod 3 :D
melolontha
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod S474N 14. 8. 2013 19:28

filip893 píše:Pistole Glock 9, Samopal SA 58, neměla by si Smetanová pořídit ochranku? :hm

Drobne detaily:
- GLOCK nikoliv 9, ale 19C
- SA 58 neni zadny samopal, ale utocna puska, respektive z hlediska zakona puska samonabijeci

OS: bryle, vzhled a hadry jsou v reseni. Tady se naskytla velmi dobra koupe, takze je zbytecne to jakkoliv resit/komentovat.

ka-spel: duvodne se obavam, ze 7.62x39 nenarves ani do airsoftu, ani do paintballu.

melolontha: bod 3 sdruzuje vlasy, bryle, obleceni. :wink:
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář

Odeslat příspěvekod qazik 14. 8. 2013 20:20

S474N píše:SA 58 neni zadny samopal, ale utocna puska, respektive z hlediska zakona puska samonabijeci

vis co je to SA v tom nazvu? ;-)
qazik
Návštěvník

Odeslat příspěvekod S474N 14. 8. 2013 20:23

qazik: ne netusim, pouc me, neznaleho :mrgreen: :mrgreen:

A az budes v tom poucovani, tak si i zjisti to, ze samopal je na pistolove strelivo, coz 7.62 zcela urcite neni.

EDIT: A abychom predesli dalsim "znalcum", tak by bylo vhodne uvest, ze Patrik logicky nema samocinne Sa 58, nybrz samonabijeci variantu CZH 2003.
Naposledy upravil S474N dne 14. 8. 2013 20:25, celkově upraveno 1

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář

Odeslat příspěvekod Drejkaa 14. 8. 2013 20:24

A k čemu je Patrikoj zbraň?
Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.
Drejkaa
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod OS 14. 8. 2013 20:29

Když už jsme u nějaké normálnosti a Patrik utrácí za zbraně. Tak každý normální chlap by měl mít nějaké auto. A vzhledem k tomu, že zbraně stojí dost peněz a náboje také, tak bych si raději pořídil ojeté auto. A ono to bude stát podobně jako ty "pistolky".
OS
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Žulda 14. 8. 2013 20:33

Patriku, skříň na zbraně jsi koupil sám nebo je dáš k tátovi? ;-)
Určitě jsi koupil za výhodnou cenu, hoď sem tip...
Žulda
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod S474N 14. 8. 2013 20:35

Zulda: nepotrebuje zadnou skrin, jinak osobne doporucuji WICO.

S474N
Inventář

Odeslat příspěvekod MarekVach 14. 8. 2013 20:42

melolontha:

Bod 3: tak padni na kolena a řekni, že mě miluješ (jako ve filmu Sám doma) :-)
MarekVach
Nadšenec

Odeslat příspěvekod qazik 14. 8. 2013 20:52

S474N píše:qazik: ne netusim, pouc me, neznaleho :mrgreen: :mrgreen:

A az budes v tom poucovani, tak si i zjisti to, ze samopal je na pistolove strelivo, coz 7.62 zcela urcite neni.

EDIT: A abychom predesli dalsim "znalcum", tak by bylo vhodne uvest, ze Patrik logicky nema samocinne Sa 58, nybrz samonabijeci variantu CZH 2003.

prekvapive to znamena samopal :-D
http://www.airsoftguns.cz/img/article/asg58/1.jpg
jinak jsem ho peknych par mesicu tahal na vojne na zadech ale nikdy nam nikdo nerekl "vemte si sve utocne pusky"... Nemusime snad od tech anglanu/nemcu prebirat doslova uplne vsechno. A jestli teda musime, tak navrhuju take napriklad bojkotovat nazev kulomet a striktne pouzivat vyraz "strojni puska" ;-)
qazik
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Žulda 14. 8. 2013 20:52

S474N: kouknu, dík. To nechává Patrik Glocka v šuplíku a 58 opřenou v koutě?
Žulda
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod S474N 14. 8. 2013 21:06

Qazik: to, ze nejaky idiot na vojne rika pusce samopal nebo spousti kohoutek jeste neznamena, ze je to spravne podle terminologie.

Jinak opravdu miluji teorie o necem, co ma clovek x let prakticky doma :mrgreen:

Zulda: bydli sam, "vhodne zabezpecene" tedy jsou.

S474N
Inventář

Odeslat příspěvekod ka-spel 14. 8. 2013 21:14

S474N píše:ka-spel: duvodne se obavam, ze 7.62x39 nenarves ani do airsoftu, ani do paintballu.

melolontha: bod 3 sdruzuje vlasy, bryle, obleceni. :wink:

O střelivu nebyla do mého příspěvku řeč, tak to vypadalo na http://www.armyweb.cz/clanek/airsoftove-verze-sa58

Bod 3) jsem myslel s využitím toho arzenálu - vyhledá objekt, ukáže kvéry a řekne podrž :mrgreen:
Felicia 1,6 kombi LPG -> Octavia II 1,9 TDI kombi
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka