Asketický život

Životní cyklus uživatele peněz

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Drejkaa 31. 8. 2013 23:27

Za mě taky strašný.
Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.
Drejkaa
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 1. 9. 2013 06:57

ka-spel (a ostatní): boty kupuji téměř výhradně u Leisera (teď naposledy jsem musel koupit sandály v Renu (patří do stejné obchodní skupiny, ale je to takový low end), protože u Leisera neměli). Zatímco s oblečením nemám problém a vezmu si na sebe klidně pytel od brambor (no dobře, teď už ne :), nechám si poradit od mého "módního poradce"), boty mi musí opravdu perfektně padnout.
U Bati si nevyberu nikdy, přijde mi to tam jak u snědeného krámu, nikdy tam nic pořádného nemají, ani v jejich "vlajkové" prodejně na Václaváku. 10 až 20 modelů naskládaných tak, aby vyplnilo naddimenzovanou prodejní plochu (asi jako když se na minulého režimu vyplňovaly regály v potravinách octem :) ).

Navíc, co jsem se dočetl v různých diskusích, tak u Bati začal být strašný problém s reklamacemi, to samé Deichmann a Humanic. U Leisera mi zatím neodmítli nikdy nic.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 1. 9. 2013 09:20

Po zkušenosti s RENO, kdy jsem si koupil polobotky, po první přeháňce byly celé promočené a reklamace byla zamítnuta s tím, že "už podle konstrukce propojení svršku a podrážky mně mělo být jasné, že boty nejsou určeny do vlhkého prostředí", už u nich nekoupím ani tkaničky do bot.

DTTO Deichmann - reklamace turistických bot (které mimochodem vydržely ani ne třetinu toho, co botky za 350,- Kč z Hypernovy) s dírou v podrážce zamítnuta s tím, že díru jsem měl objevit v počátku a ne až když byla durch.
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Diskutér

Odeslat příspěvekod mikicz 1. 9. 2013 09:52

S474N píše:Dneska byl pro Patrika velky den, protoze doslo k opravdu rapidni obmene satniku. Padlo na to pet Palackych a myslim si, ze se podarilo velmi dobre nakoupit - vse v Outletu ve Sterboholech, takze nakonec zadna trznice.

to ho tam Marek dotáhl s pistolí u hlavy, nebo jsi byl v Praze a nedal jsi mi vědět?
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Administrátor

Odeslat příspěvekod xtonda 1. 9. 2013 10:09

Já boty kupuju většinou v Humanicu a už sem tam i několikrát reklamoval a vždy sem dostal peníze zpět okamžitě na místě, je fakt že to bylo evidentní, problém se vždy projevil cca do čtvrt roku. A naposled to bylo už před nějakým časem, tak je možné, že od té doby přitvrdili.

-- 1. 9. 2013 11:10 --

Reno prodává šunt od pohledu, párkrát sem tam vlezl, ale když sem viděl co tam mají, tak sem zase vycouval.
xtonda
Diskutér

Odeslat příspěvekod OS 1. 9. 2013 10:43

ka-spel píše:
OS píše:Ad hnědé boty, např. tento outfit je snad v pohodě, ne? http://fashx.com/fashion-brands/ab-charlie-2807/

Nenápadné a elegantní. Dokonce hnědé mokasíny, pokud dobře vidím.

:-!

8-D

Pánové, rád bych viděl vaše outfity do práce atd. 8-)

-- 1. 9. 2013 11:46 --

HonzaMo píše:Pro začátek by podle mě mohl Patrik volit něco takového:
http://www.bata.cz/web/kategorie/web-ka ... ve-tenisky

(anebo připlatit 500,- a pořídit si podobné, ale značkové a hezčí Lacoste, Diesel (ty si nemohu vynachválit)

http://www.bata.cz/web/kategorie/kolekc ... -polobotky

U polobotek hlavně takové, které vydrží mít na noze celý den. Tvar špiček spíš než podle módy vybrat podle tvaru nohy.

-- 31. 8. 2013 20:02 --

polotrička např tato - za tu cenu slušná kvalita:
http://joha.cz/produkty/detail-produktu ... 76971.html

http://joha.cz/produkty/detail-produktu ... 70610.html

Tyhle od bati jsou strašný křusky, zvlášť ty polobotky jakože sportovní. :-!
OS
Diskutér

Odeslat příspěvekod mikicz 1. 9. 2013 11:43

OS: není problém, stav se libovolný pracovní den u mě v kanceláři
mikicz
Administrátor

Odeslat příspěvekod mikicz 1. 9. 2013 11:44

Jinak trička brát jenom 100% bavlnu a ne ten linkovaný šuntbz polyesterem
mikicz
Administrátor

Odeslat příspěvekod OS 1. 9. 2013 12:00

mikicz: Na to nemám čas, nahoď fotky. :) A košile samo taky bavlnu, někdy ty blbci cpou polyster i do košile za 1 000 Kč. :grr:

Jinak vkus je asi individuální a nejsem na to expert. Ale zajímá mě Patrikův nový styl, když na to měl i odborníka.
OS
Diskutér

Odeslat příspěvekod mikicz 1. 9. 2013 14:25

no když na tom teda trváš...
ObrázekObrázek
mikicz
Administrátor

Odeslat příspěvekod OS 1. 9. 2013 14:33

Super, to se mi líbí. :) A prej, že se hnědé polobotky k ničemu moc nehodí.
OS
Diskutér

Odeslat příspěvekod mikicz 1. 9. 2013 14:43

já to netvrdil. Naopak si myslím že hnědé se hodí víc než černé. Černé tak k tmavému obleku, hnědé se hodí k spoustě barev a nevypadá to strojeně nebo nuceně
mikicz
Administrátor

Odeslat příspěvekod czhunter 1. 9. 2013 14:56

mikicz píše:já to netvrdil. Naopak si myslím že hnědé se hodí víc než černé. Černé tak k tmavému obleku, hnědé se hodí k spoustě barev a nevypadá to strojeně nebo nuceně

Pozor na pusu, když jsem něco takového napsal já, tak to byla "homomóda", "buznohadry" a "oblečení pro chlapečky" :lol:
czhunter
Diskutér

Odeslat příspěvekod mikicz 1. 9. 2013 15:06

a co z toho jsem psal já? :D to že pro některé je móda černé kalhoty, černé boty a bílá košile vidím každé ráno v metru...
mikicz
Administrátor

Odeslat příspěvekod HonzaMo 1. 9. 2013 17:33

ka-spel píše:Deichmann? To se někomu líbí? Proti tomu je Baťa jak z jiného světa. A stejně nedám dopustit na pohodlí Merrell.
8-)

Tak i tam mají občas boty, které nejsou "Deichmann" značky...
HonzaMo
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka