Asketický život

Životní cyklus uživatele peněz

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod czhunter 4. 8. 2013 14:48

Třeba nejsi líný shánět, ale jen myslet, hodnotit.
Co já vím.

PS: Ne, díky za nabídku. Doufám, že mě osud neztrestá tím, že bych tě někdy v životě musel byť jen potkat :D

Edit 5: To, že jsem porušil něco, o čem jsem ti dříve psal - že neodebírám slova z příspěvku. Ale stalo se. V tom "PS" není vtip. To je realita. Nechci tě nikdy v životě potkat. Proč by to měl být vtip?
Naposledy upravil czhunter dne 4. 8. 2013 15:03, celkově upraveno 5
czhunter
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod S474N 4. 8. 2013 14:49

"Tak urcite".... jsem vlastne nesvepravnej magor bez spetky reflexe a neumim zhodnotit, co bych chtel ci ne. Nechces jit priste nakupovat se mnou? Ze bys mi doporucil i nejaky vhodny piercing do pupiku nebo motiv na tetovani?

EDIT: reagoval jsem proto, ze dotycny uznava stejnou myslenku, jako ja.

EDIT2: trosicku slabsi, i kdyz si myslis, jak si vtipny. Co bude jako paty edit v poradi?
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod czhunter 4. 8. 2013 15:25

A poslední příspěvek pro S474Na:

Já nikoho neurážel ani nezesměšňoval. Pouze jsem napsal seriózní myšlenku, že nakupovat "to na co jsi zvyklý" není z hlediska uzavření výhodného obchodu (a o tom přeci toto fórum je) ideální taktika, protože ti brání najít lepší nabídky, a přirovnal to k hledání vhodné banky či pojišťovny, což se tu často řeší.

Ale pak ses přiřítil ty jako největší diskuzní ubožák, a jediná věc, co jsi napsal, že jezdíš do Hatí (Who cares?) a pak jen spršku debilních urážek a posměšků.

Podívej, jestli máš nějakej problém, zkus si ho vylévat na někom jiném a někde jinde.
Já vím že to asi nedokážeš, jak bys také mohl, když jsi tak strašně vyrovnanej kluk s kolťákem u pasu, tak aspoň já se tě budu snažit ignorovat, ju?
czhunter
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vpe 4. 8. 2013 15:43

:shock: Tady je egoistu na milimetr2 jak sra.. v zumpe, v tematu Asket.zivot bych necekal ze tu budete orezentovat jak masivne nakupujete spotrebku

Ale spuse chlubeni o tom, ze jste si za poslednich x let nekoupili zadnou spotrebku a takove zbytne veci z ciny jako predrazene pantofle nebo kratasy :shock:

Me staci zabky za 77,- a proslapou se stejne jako ty za 400,- nebo 999,-
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 4. 8. 2013 15:44

czhunter: mas opravdu zajimave projekce, zejmena o tom klukovi s koltakem u pasu a o vyrovnanosti. Je videt, ze ty jsi opravdu vyrovnany a jen tak neco te nerozhazi.

Mimochodem, kdo je diskusi ubozak by se dalo velmi polemizovat, protoze jediny, kdo se sem priritil si byl ty a hned zkraje si napsal:
czhunter píše:Protože "změna" je život, kdežto "zvyk" je zahnívání.

Zajímavé je, že když někdo třeba nechce změnit banku, operátora nebo pojišťpvnu "protože je na ně zvyklý", tak se na něj div nehážou kýble hnoje pro jeho zapšklost, neschopnost porovnat si nabídky na trhu a vyhodnotit tu nejlepší.
Ale jak jsou na "něco zvyklý" štamgasti, tak to je to nejlepší a je to tak správně.
Zřejmě se neměří stejným metrem, žeano.


Tak teda opravdu nevim, kdo se tady projevoval jako ubozak se sprskou debilnich urazek a posmesku. :hm
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Noxik 4. 8. 2013 15:52

czhunter: Ale samozrejme ze dozvim, protoze stary vyrobek se uz neda sehnat, tak musim koupit novy, o kterem diky tomu zjistim, ze je horsi nez stary.
Noxik
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vpe 4. 8. 2013 16:14

Noxik - musis akorat umrit a platit dane, ze musis neco koupit, to fakt je blbost, v tematu Asketicky zivot ad absurdum dotazena za vlasy...


Vypnete ty reklamy a zpravy a nemusite nic...
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Drejkaa 4. 8. 2013 16:37

Já mám žabky za dva litry a nosím je třetí rok a myslím, že příští je ponosím opět... A řítí se sem bouřka :)
Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.
Drejkaa
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kamey 4. 8. 2013 16:44

Po 3 dnech nakouknu a připadám si jako na pokecu na aukru. :D
kamey
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vpe 4. 8. 2013 16:54

Drejkaa: ted si porovnajte, která je ma vetsi...
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Drejkaa 4. 8. 2013 16:58

A co?
Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.
Drejkaa
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Akciový Klokan 4. 8. 2013 17:06

Žabky, co asi jiného :-))))
Nevěřte lidem nad 30 let. Mohli by mít znalosti a zkušenosti ! :-)))
Akciový Klokan
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 4. 8. 2013 17:07

Tak ja ty sandale mam takovych pet sest let. A nestaly dvojku, ale jenom patnactkol :mrgreen:
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Noxik 4. 8. 2013 18:11

Kdyz uz jsme u tech bot - nevite nekdo, kde koupit kvalitni zimni boty? Panske, vysoke, na suchy nebo klasicky zip a hlavne aby nejay cas vydrzely. Soucasne boty co kupuji se za 3-6 mesicu rozlepi, prodrou, atd. A to s nima chodim temer jen z prace a do prace, cca 10 minut 1 cesta.
Noxik
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Drejkaa 4. 8. 2013 18:13

A proč je nereklamuješ? Když Ti vydrží tak málo, bude něco špatně, anebo neumíš chodit.
Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.
Drejkaa
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků