8" alt="Nejlepší akce na PlayStation 5 Slim. Konzole včetně hry Horizon Forbidden West je teď za 11 977 Kč" style="border: 0px solid black; margin: 3px;max-width:160px">
Nejlepší akce na PlayStation 5 Slim. Konzole včetně hry Horizon Forbidden West je teď za 11 977 Kč
Vivat Slovakia, městská akce odehrávající se v Bratislavě, vychází v předběžném přístupu
Vivat Slovakia, městská akce odehrávající se v Bratislavě, vychází v předběžném přístupu
Vigor od Bohemia Interactive se chystá na PC. Předběžný přístup na Steamu odstartuje v květnu
Vigor od Bohemia Interactive se chystá na PC. Předběžný přístup na Steamu odstartuje v květnu
Hry zadarmo, nebo se slevou: Festival stříleček a pestrobarevná adventura The Big Con zdarma
Hry zadarmo, nebo se slevou: Festival stříleček a pestrobarevná adventura The Big Con zdarma
Kingdom Come: Deliverance II vyjde už letos. Jindřich se vrátí ve dvakrát větší hře a bude mluvit česky
Kingdom Come: Deliverance II vyjde už letos. Jindřich se vrátí ve dvakrát větší hře a bude mluvit česky
', ); $this->var_expires = array ( 'config' => 1745108745, 'reklama19_webu_cz5' => 1713576482, 'reklama19_webu_cz4' => 1713576446, 'reklama19_webu_cz3' => 1713576381, 'reklama19_webu_cz7' => 1713576438, 'reklama19_webu_cz10' => 1713576437, 'reklama19_webu_cz8' => 1713576431, 'reklama19_webu_cz2' => 1713576440, 'reklama19_webu_cz6' => 1713576484, ) ?> Asketický život - FinExpert.cz

Asketický život

Životní cyklus uživatele peněz

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod myšpulín 6. 11. 2013 14:19

Přišlo nepřišlo, viš kolik stojí porce dortu?
Takovej jeden dort může mít větší cenu než kolik vydělá na třech nákupech pro kolegy. A kde to dneska najdeš (teď lovit drobné z kašen je dost o zdraví)? :D
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 6. 11. 2013 14:23

Myslím, že byli rádi, že to vůbec rozdali (jestli to rozdali) a nemuseli to vézt zpátky. Kvůli počasí tam moc lidí nebylo.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kamey 6. 11. 2013 15:27

4honza píše:
PatrikChrz píše:a jahodový si vzal domů k snídani

A jenom na jeden den??? Co takhle alespoň nějaký kilový kousek hodit do igelitky, doma ho dát do lednice a ušetřit za snídaně a večeře po celý týden? :D


Do lednice? A do jaké? Vždyť to žere elektřinu...
kamey
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ab84 6. 11. 2013 15:50

ad Myšpulín: (teď lovit drobné z kašen je dost o zdraví)?

To jsem byl v létě k večeru v zahradách Pražského hradu, kde to průběžně hlídá i hradní stráž. A přišli tam dva mladíci (nějaký fetky), z batohu vytáhnul asi 30 cm dlouhý magnet, trochu s ním porejdil po dně, pár mincí mu na to naskákolo a schoval to hned zpátky do batohu. Akce na pár sekund.
ab84
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Noxik 6. 11. 2013 15:57

ab84: Kdyz prisly soucasne koruny az petikoruny, tak jsem si rikal, ze delat je magneticke neni dobry napad. Dockal jsem se. :twisted:

Mozna by stalo za to pri podobne dortove akci udelat sraz kolenovrtu. :-D
Noxik
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jack111 6. 11. 2013 18:25

ab84: Aspoň uklidí bordel. Mít hluboko do kapsy, dělal bych to taky. Nechápu potřebu lidí házet peníze do kašen.
Mimochodem jako dítě jsem něco podobného dělal taky. Vybíral jsem drobáky z odvodňovacího kanálu. Přes den na něm byl trh. zábava na pár desítek minut a výdělek občas i přes 100 korun. V té době to někteří lidi neměli ani za celý den v práci.
Jack111
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 27. 11. 2013 10:35

Koukám, že se mi ten můj asketický život začíná nějak "rozpadat", nejen, že se mi nedaří snižovat spotřebu elektrické energie, ale oproti minulému roku jsem ji výrazně zvýšil!
ele.png
ele.png (8.95 ) Zobrazeno 5957 krát
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mikicz 27. 11. 2013 10:51

to je ten elektrický průtokáč
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 27. 11. 2013 11:13

A taky jsem neměl několik měsíců vypnutou ledničku.
Jo, komfort holt něco stojí :). Taky jsem si pořídil friťák.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gekkon 27. 11. 2013 11:31

Ted se daji davat veci z lednicky za okno, takze bych doporucoval vypnout lednicku a zapnout az na jare ;-)
gekkon
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod hongmi 27. 11. 2013 12:59

Jen aby mu to za oknem necornula nejaka straka.
hongmi
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod S474N 27. 11. 2013 20:39

500 kWh za jeden mesic? Co je to za nesmysl?

EDIT: jo to je za rok, LOL, to nema ani moje babicka, co bydli sama a setri kde muze :mrgreen:
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myšpulín 27. 11. 2013 20:46

Máme 4x větší spotřebu a to máme dálkové topení a teplou vodu.
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 27. 11. 2013 21:30

gekkon píše:Ted se daji davat veci z lednicky za okno, takze bych doporucoval vypnout lednicku a zapnout az na jare ;-)

V pohodě, mám zasklený balkon :). Problém je, že co bych potřeboval jen chladit, tak by nejspíše zrzlo :(

-- 27. 11. 2013 21:30 --

S474N píše:500 kWh za jeden mesic? Co je to za nesmysl?

EDIT: jo to je za rok, LOL, to nema ani moje babicka, co bydli sama a setri kde muze :mrgreen:

Evidentě nikoliv :mrgreen:
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod filip893 27. 11. 2013 21:37

PCh:

Satanova babička nejspíš dělá tu chybu, že si nechodí ke svému otci prát prádlo, vařit, koupat, atd.
What kind of operating system does it use?
It's... Vista!
We're going to die!
filip893
Diskutér
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků