Asketický život

Životní cyklus uživatele peněz

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 15. 8. 2013 21:56

Tak podobná žena by možná byla pro Patrika ideální :-D:

Ráno jsem se probudila , rychle se umyla, podojila jsem krávu, dala žrát slepicím a králíkům, vyvedla kozy a krávu na pastvu. Potom jsem vzbudila děti, připravila snídani, zkontrolovala jim věci do školy a odvezla je do školy.

Po návratu jsem naklepala kosu, pokosila trávu, a pak jsem šla do práce. V práci jsem se pohádala s nadřízeným, vyhodila jednoho podřízeného z práce. Cestou z práce jsem nakoupila v supermarketu. Trochu jsem se zdržela, zapomněla jsem tomu svému koupit pivo, tak jsem se musela vrátit.

Tak jsem hned koupila i klobásky na gril, ty má ten můj strašně rád. Pak jsem přijela domů, nasekala dřevo, připravila jídlo, dojela do školy pro děti, dala jsem jim svačinu, zpracovala jsem daňové přiznání a šla na pole.

Mezi tím jsem stihla jít ke kosmetičce, objednala si nový balzám na ruce a vrátila se domů. Došla jsem pro krávu a kozy, sebrala vejce v kurníku, připravila večeři, vyměnila pojistku na levém blinkru u auta a žárovku v chodbě, nakrmila děti, vykoupala a dala je spát.

Pak jsem dala prát prádlo, šla na internet, přes banking jsem zaplatila účty, přečetla poštu, dala sušit prádlo, včerejší jsem vyžehlila, snědla kousek mrkve, osprchovala se a jdu spokojeně spát.

Když v tom mi blesklo hlavou hrůza - , vylítla jsem z postele.
Můj muž leží od rána v obýváku u televize na gauči a ani si chudák nezašukal!!!!!!!!!
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Drejkaa 15. 8. 2013 22:03

A tak šla zavolat sousedce :D :D :D
Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.
Drejkaa
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymní až na IP 16. 8. 2013 03:07

Člověk si vegetí na vrtech a z Patrika se stane mezitím člověk :-).

Strojek na vlasy (zbytky vlasů) jsem momentálně také začal řešit. Nemáte tip na dobrou značku, resp. nevíte, co používají v kadeřnictvích? Oster? Je mně jedno, jak je to hlučné, kolik to váží či jestli to musím píchnout do zásuvky, hlavně ať to netahá.


PS: Základy mužského šovinismu jsou pecka :-), na ukázku předmluva k 2. vydání:
Fakt, že první vydáni bylo rozebráno během dvou měsíců, je smutným dokumentem toho, že diskutovaná problematika tíží mnoho lidi, samozřejmě hlavně mužů. Ženskou část čtenářstva kniha rozděluje ostrým řezem na dvě části. Na tu rozumnější, která se se mnou zásadně nepře, a na ty ostatní; které mě nenávidí a o kterých kniha de facto pojednává. Přiznávám, že jsem zaskočen početnosti té první části, o které jsem se domníval, že bude tvořena pouze řídkými výjimkami. S reprezentantkami té druhé části pak v různých obměnách vedu v podstatě tento rozhovor:

Já: "Proč jsi naštvaná?"
Ona: "Četla jsem kus těch tvejch žvástů"
Já: "Co konkrétně myslíš, že není pravda?"
Ona: "Třeba to, jak tam píšeš, že na nás kromě přirození nic není. "
Já: "Ale my mužský všechno ostatní nalezneme u kamarádů a lepši. Lépe si s nimi pochlastáme, srdečněji se zasmějeme, kvalitněji si zahrajeme šachy, tenis, na čundru sneseme větši nepohodu, na skalách vylezeme obtížnější cesty, lépe si zahrajeme fotbal, ve větší pohodě si zazpíváme i zařveme, větši kus práce s nimi zastaneme atd. Co mně, kromě svého těla, můžeš prosímtě nabídnout, co bych u kamarádů neměl? Jakou oblast života kromě sexu mně můžeš pokrýt lépe než kamarádi? No řekni sama, můžeš na to něco logického namítnout?"
Ona: "Jo, že seš úplnej magor"
anonymní až na IP
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod yowie 16. 8. 2013 08:07

S474N píše:yowie: to zni uplne jako pohadka. Je docela zajimave, ze na malem mestecku vubec nekoho nasla na stejnem serveru a jeste navic, ze je dotycny v pohode. Asi by mela dotycna dama vsadit i Sportku.


Mě to jako pohádka nepřijde. Měla štěstí, vyšlo to a teď žijí spolu, což se ale samozřejmě může kdykoliv změnit. Statisticky je to 50 na 50.

Jinak k těm dluhům atd.

Chtěl by tady snad někdo chodit s holkou, která dluží bankám, lichvářům, operátorům atd. ?

Kdybych ji vzal k sobě a přihlásil jí trvalý pobyt, tak mi do týdne oblepí veškeré vybavení exekutor...

Zkoušela to docela hustě, prý má dámské problémy a potřebuje rychle otěhotnět, nebo nebude mít děti atd. atd.

Předpokládám ale, že by to dopadlo tak, že bych ji v lepším případě s dítětem celý život živil a v horším, že bych taky mohl přijít o byt.

Je zajímavé, že ženy mají poměrně velké nároky, muž by měl být krásný, bohatý, pracovitý atd. atd.

A muži na ženy žádné nároky mít nemají? Já taky chci, aby moje případná partnerka byla hezká, pracovitá a pokud možno finančně alespoň na nule nebo výš, ne 1,5 mil. v mínusu.

Rozhodně nepotřebuji nějakou kuchařku a domácí puťku. Domácí práce zvládám sám a nehledám pro sebe baby sitting...
yowie
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 16. 8. 2013 08:09

Když se podíváš na Bakalu nebo Klause jr., tak stačí, když jsou bohatí...
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod yowie 16. 8. 2013 08:26

anonymní až na IP píše:Člověk si vegetí na vrtech a z Patrika se stane mezitím člověk :-).

Strojek na vlasy (zbytky vlasů) jsem momentálně také začal řešit. Nemáte tip na dobrou značku, resp. nevíte, co používají v kadeřnictvích? Oster? Je mně jedno, jak je to hlučné, kolik to váží či jestli to musím píchnout do zásuvky, hlavně ať to netahá.


PS: Základy mužského šovinismu jsou pecka :-), na ukázku předmluva k 2. vydání:
Fakt, že první vydáni bylo rozebráno během dvou měsíců, je smutným dokumentem toho, že diskutovaná problematika tíží mnoho lidi, samozřejmě hlavně mužů. Ženskou část čtenářstva kniha rozděluje ostrým řezem na dvě části. Na tu rozumnější, která se se mnou zásadně nepře, a na ty ostatní; které mě nenávidí a o kterých kniha de facto pojednává. Přiznávám, že jsem zaskočen početnosti té první části, o které jsem se domníval, že bude tvořena pouze řídkými výjimkami. S reprezentantkami té druhé části pak v různých obměnách vedu v podstatě tento rozhovor:

Já: "Proč jsi naštvaná?"
Ona: "Četla jsem kus těch tvejch žvástů"
Já: "Co konkrétně myslíš, že není pravda?"
Ona: "Třeba to, jak tam píšeš, že na nás kromě přirození nic není. "
Já: "Ale my mužský všechno ostatní nalezneme u kamarádů a lepši. Lépe si s nimi pochlastáme, srdečněji se zasmějeme, kvalitněji si zahrajeme šachy, tenis, na čundru sneseme větši nepohodu, na skalách vylezeme obtížnější cesty, lépe si zahrajeme fotbal, ve větší pohodě si zazpíváme i zařveme, větši kus práce s nimi zastaneme atd. Co mně, kromě svého těla, můžeš prosímtě nabídnout, co bych u kamarádů neměl? Jakou oblast života kromě sexu mně můžeš pokrýt lépe než kamarádi? No řekni sama, můžeš na to něco logického namítnout?"
Ona: "Jo, že seš úplnej magor"


No tvl. :-D :-D

jj, tak to je. Považuji se za celkem dobrého pozorovatele toho, co se kolem mě děje. A spousta chlapů doslova utíká z bytů a domů od manželky/partnerky za kamarády, za koníčky a za prací, ve finále nejvíc ti, kterým manželka nepodrží ve snaze je nějak vytrestat :-) Nejhorší co může být je, mít doma ženskou a stejně si nezašukat.

Na mě dokonce žárlí slečna mého nejlepšího kamaráda a vyčítá mi, že s ním trávím víc času, než ona :-)

Přemítal jsem kdysi, jaká by asi byla nejlepší partnerka a dospěl jsem k závěru, že by to byla krásná ženská s mozkem muže, oba by si přišli na své, kecali by i o něčem jiném, než o Twilightu, nebo nekonečné telenovele a hlavně by jeden druhého neotravoval nějakými estrogenovými výlevy...

Tu knížku si najdu, jen co dopíšu diplomku :-)
yowie
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Fantucci 16. 8. 2013 08:40

nejhorší jsou ty ženské, jejichž středobod vesmíru je to, až jejich chlap přijde z práce domů, aby si s ním mohly hned začít povídat. :-)
Pracuji ve fin. poradenství? No a?
Fantucci
Diskutér

Odeslat příspěvekod mikicz 16. 8. 2013 08:51

Fantucci to jsou skoro všechny. Když slyším "Děje se něco, jsi nějaký nemluvný" chce se mi děsně řvát
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod melolontha 16. 8. 2013 09:19

s chlapy je dost potíž. Když na ně čekáte doma s večeří a chcete pokecat, nelíbí se jim to. Když na ně doma čeká lísteček se vzkazem "odjela jsem s kamarády do Barcelony", nelíbí se jim to taky... :)
melolontha
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mikicz 16. 8. 2013 09:47

To druhe se mi jeste nestalo a ver mi ze jednou za cas bych takovy listek uvital. A klidne ba tyden
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Drejkaa 16. 8. 2013 09:56

Člověk musí mít soukromí i když žije v páru.
Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.
Drejkaa
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fantucci 16. 8. 2013 10:44

mikicz píše:Fantucci to jsou skoro všechny. Když slyším "Děje se něco, jsi nějaký nemluvný" chce se mi děsně řvát


to jsou no a bez toho "skoro" :-D . a taky bych zabíjel...

-- 16. 8. 2013 11:44 --

mikicz píše:To druhe se mi jeste nestalo a ver mi ze jednou za cas bych takovy listek uvital. A klidne ba tyden


souhlas. možná by to mělo být povinné :-)
Pracuji ve fin. poradenství? No a?
Fantucci
Diskutér

Odeslat příspěvekod PetrAsch 16. 8. 2013 10:45

mikicz píše:To druhe se mi jeste nestalo a ver mi ze jednou za cas bych takovy listek uvital. A klidne ba tyden


Mě to čeká od neděle do středy příštího týdne. Už se těším :lol:
PetrAsch
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Fantucci 16. 8. 2013 10:45

Drejkaa píše:Člověk musí mít soukromí i když žije v páru.


tak tak. lidé by měli umět žít částečně "vedle sebe" a ne pořád "spolu"
Pracuji ve fin. poradenství? No a?
Fantucci
Diskutér

Odeslat příspěvekod kamey 16. 8. 2013 11:43

mikicz píše:Fantucci to jsou skoro všechny. Když slyším "Děje se něco, jsi nějaký nemluvný" chce se mi děsně řvát


Hm.. mj chlap má zase opačný problém - že se neptám :D

-- 16. 8. 2013 12:45 --

Fantucci píše:
mikicz píše:To druhe se mi jeste nestalo a ver mi ze jednou za cas bych takovy listek uvital. A klidne ba tyden


souhlas. možná by to mělo být povinné :-)


A co ti brání jí tu dovolenou koupit a dát jako dárek, neměla by radost? Já třeba jo a jela bych hned :D
kamey
Diskutér
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků