Asketický život

Životní cyklus uživatele peněz

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Noxik 11. 8. 2013 17:13

A co Zumbu a podobne tance?
Noxik
Diskutér

Odeslat příspěvekod OS 11. 8. 2013 20:31

Ono, i v té posilce se najdou holky. Pokud tam Patrika dostanete. Kupodivu mě tam jednou jedna okukovala. A to mám všechny svaly pečlivě schované pod vrstvou tuku. :D Nejvíce na břiše.
Tak třeba by tam jako jediný "intelektuál" zazářil. :-)
OS
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ka-spel 12. 8. 2013 09:19

joachym1 píše:Normalne objednej z ebaye, postovne zdarma.

Brýle koupí levně i tady, ale cena skel může být i násobek cen obrub. Pokud nechce mít na očích popelníky nebo dna z pivních flašek, odřený nos od nosníků a mít oči na první pohled jak mrkací pana, tak musí zainvestovat do odlehčených skel s atireflexem atd.
Felicia 1,6 kombi LPG -> Octavia II 1,9 TDI kombi
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod S474N 12. 8. 2013 09:34

Tak si rikam, jestli tam nakonec opravdu sel nebo ne:
:arrow: http://www.extra.cz/trapas-roku-nadrzen ... azil-jeden

:mrgreen: :mrgreen:
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 12. 8. 2013 09:59

Snad sis nemyslel, že bych na něco takového šel, viděl's její fotku? Myslím, že ten přídomek "mašina" k ní pasuje úplně přesně.
A hlavně - nebylo to zadarmo, chtěla za to 3 stovky ;). A dobře ji tak, myslela si, jak si vydělá (tisícovka mužů po 3 stovkách) a odešla s prázdnou kapsou.

-- 12. 8. 2013 11:05 --

ka-spel píše:
joachym1 píše:Normalne objednej z ebaye, postovne zdarma.

Brýle koupí levně i tady, ale cena skel může být i násobek cen obrub. Pokud nechce mít na očích popelníky nebo dna z pivních flašek, odřený nos od nosníků a mít oči na první pohled jak mrkací pana, tak musí zainvestovat do odlehčených skel s atireflexem atd.

Vím, nemám první brýle, aktuálně mám čočky z polykarbonátu, to je asi to nejdražší, co je aktuálně k dispozici, samozřejmě fotosenzitivní.

Na druhou stranu si nejsem jist s tím antireflexem, měl jsem brýle s ním i bez něj a nějak mi nechyběl, stejně jako mi nevadily skleněné čočky, jejich velkou výhodou je právě vysoká odolnost vůči poškrábání a to nejcitlivější na nich je právě ta antireflexní vrstva. Bohužel ale skleněné čočky dneska neumí udělat s tak kvalitní fotosensitivní vrstvou jako ty plastové/polykarbonatové. Ale jako druhé brýle třeba na písečnou pláž, kde je vysoké riziko poskrábání (od písku) jsou ideální
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod Noxik 12. 8. 2013 14:37

PatrikChrz: 1000 muzu po 300 Kc by byl docela hezkej vejvar. Dotycnou radeji nekomentuji. Jak dobry je ten polykarbonat? Ja neverim nicemu jinemu nez sklu, kvuli poskrabani.

OS: To bych rad vedel, jak se da intelektualne zarit v posilovne.
Noxik
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 12. 8. 2013 15:00

Tu ženskou fakt nemá smysl komentovat...

Z polykarbonátu se dělají CDčka a DVDčka, takže si můžeš udělat představu. Prostě odolnější než plast, méně odolné než sklo (na to prostě žádný materiál s nějakými optickými vlastnostmi nemá).
Index lomu je lepší než u skla a nejlevnějších plastů, ale jsou plasty, které jsou na tom ještě lépe. V optice mi nabízeli 3 druhy plastových čoček, ten polykarbonát byl s indexem lomu kolem těch prostředních plastových.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod S474N 12. 8. 2013 19:42

No tak od bryli a zenskych zase zpet k dnesnimu vyznamnemu poruseni asketismu :mrgreen:

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář

Odeslat příspěvekod Drejkaa 13. 8. 2013 20:17

Tak co je novýho? Jsem tady týden nebyla :) Jsem randila :)
Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.
Drejkaa
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod joachym1 13. 8. 2013 20:31

Tim nam jako chces rict, ze budes za 9 mesicu rodit? 8-D
joachym1
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Drejkaa 13. 8. 2013 20:33

No to snad neeee :)) Psala jsem že jsem randila, ne souložila :))
Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.
Drejkaa
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod joachym1 13. 8. 2013 20:44

Rande bez souloze, to neni ono. :hm
joachym1
Nadšenec

Odeslat příspěvekod S474N 13. 8. 2013 21:07

No novyho neco je, jen s tim Patrik nejak nechce ven :mrgreen:

joachym: a prave proto si jeste na zadnem randeti nebyl, ze? :tleskani

S474N
Inventář

Odeslat příspěvekod Drejkaa 13. 8. 2013 21:54

No, Patriku tal se pochlub, šup, šup :)
Drejkaa
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 14. 8. 2013 05:29

Nic zvláštního, jen jedna výhodná koupě - SA 58 :)
PatrikChrz
Administrátor

Předchozí stránkaDalší stránka