Asketický život

Životní cyklus uživatele peněz

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod kamey 14. 8. 2013 06:36

PatrikChrz píše:Nic zvláštního, jen jedna výhodná koupě - SA 58 :)

:D tak to je věc, bez které se nedá žít :D
kamey
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 14. 8. 2013 06:41

SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář

Odeslat příspěvekod filip893 14. 8. 2013 06:58

Pistole Glock 9, Samopal SA 58, neměla by si Smetanová pořídit ochranku? :hm
What kind of operating system does it use?
It's... Vista!
We're going to die!
filip893
Diskutér

Odeslat příspěvekod kamey 14. 8. 2013 07:07

Tomáš Marný píše:Aby ses ještě nedivila... :/ .

Při jejich příjmech ho budou mít dřív než já :D

Je to asi 14 dní jsem stála na poště za holkou, co vypadala tak na 15, pobrala 20000 a vysmátá odcházela.
kamey
Diskutér

Odeslat příspěvekod SocPredator 14. 8. 2013 08:09

Tak je jasné, že je tu paralelní svět sociálních dávek, kde se jsou koláče bez práce, a jen hlupák se nechá konejšit podobně hloupými články jako na idnesu, že to nejde. I z té diskuse tam je jasné, že postačí mít kontakt na poště a pravda se zjeví. Druhá věc je pak navštívit ghetto, kde se to hemží drobotinou se smartphony a mp3kami, neoblečení v hadrech a la Slovakian osada a rozhodně nemající hlad.
Tam pseudohumanisté nevidí, a když tam zajedou, vždy se dá udělat divadélko, jak je to tam vlastně hrozné. Jen mi zatím nikdo nevysvětlil, kde berou na drahé cigarety a zábavu v herně...

Předčasné volby se blíží, nevolte to bahno, ale novou krev, která parazitům zavře kohout, nebo si dál můžeme lhát do kapsy a závidět Němcům jejich platy, protože je prostě nedoženeme.
Komu není shůry dáno, v apatyce nekoupí
SocPredator
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 14. 8. 2013 08:20

Ono stačí podívat se na vozejky, který cikáni vozí ze super/hyper... By voko nákup za 3 000,- Kč a rozhodně to nejsou jen základní potraviny. Jak píše někdo v diskuzi na iDěsu - žádné peníze na ruku, ale základní potraviny na týden a bydlení ve stanovém městečku...
Tomáš Marný
Inventář

Odeslat příspěvekod ka-spel 14. 8. 2013 08:42

Přesně tak divadélko. Znám takové. Příjmy oficiálně nulové. Žádná přiznaná podpora, důchod, nemocenská. Na sociální se jim nemůže a dluhy tak nikdy nesplatí. Hladem rozhodně netrpí a šukají další děcka.
Felicia 1,6 kombi LPG -> Octavia II 1,9 TDI kombi
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ka-spel 14. 8. 2013 08:46

Ty jejich nákupy vidím. Vozík nacpaný k prasknutí těmi nejlevnějšími sračkami, ale na několik flašek tvrdého se místo vždy najde. Pak nemají být tak vypasení.
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod czhunter 14. 8. 2013 09:33

ka-spel píše:Přesně tak divadélko. Znám takové. Příjmy oficiálně nulové. Žádná přiznaná podpora, důchod, nemocenská.

Popis běžného gadžopodnikatele.
czhunter
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Jack111 14. 8. 2013 11:02

Tomáš Marný píše:Ono stačí podívat se na vozejky, který cikáni vozí ze super/hyper... By voko nákup za 3 000,- Kč a rozhodně to nejsou jen základní potraviny. Jak píše někdo v diskuzi na iDěsu - žádné peníze na ruku, ale základní potraviny na týden a bydlení ve stanovém městečku...

A kdy je tam vidíš?
a) před výplatou dávek
b) po výplatě dávek
c) celý měsíc
Jack111
Diskutér

Odeslat příspěvekod OS 14. 8. 2013 11:31

kamey píše:
PatrikChrz píše:Nic zvláštního, jen jedna výhodná koupě - SA 58 :)

:D tak to je věc, bez které se nedá žít :D

Rozhodně. Nové brýle a oblečení by posloužilo lépe. ;-)

Pokud se tedy náhdou nechystá nějaká válka.
OS
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ka-spel 14. 8. 2013 11:44

Tak už jen dokoupit maskáče a kanady a může na pinball nebo airsoft (podle verze té SA58 ) si hrát s vymaštěnci na vojáčky. :oboze
ka-spel
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 14. 8. 2013 11:49

Ale tohle není model na plastové kuličky :hmm:
Navíc běhání po lese (a běhání vůbec) mě nikdy nějak nelákalo. :-P
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 14. 8. 2013 12:17

Jack111 píše:A kdy je tam vidíš?
a) před výplatou dávek
b) po výplatě dávek
c) celý měsíc

Tak to fakt netuším, kdy jsou darmožroutům vypláceny dávky... Zato na koupališti jsem je viděl tak často, že to muselo být před i po, takže jsem prostě na to koupaliště přestal chodit.
Tomáš Marný
Inventář

Odeslat příspěvekod ka-spel 14. 8. 2013 12:23

To mě stačilo letos jednou v Chropyni. Pletou si koupaliště s umývarnou a hospodou. Vypasený cigoš s cigáňama na lavečce u dětského bazénku hulící jednu od druhé a chlemtající pivo, fagani terorizující okolí hlukem. Vrchol byl když v tom bazénku přebalovali děcko a umývali v něm ***** *****. Takže jedině do lomů, pískoven, kde hloubka, kde se bojí chodit aby se neutopili.
ka-spel
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka