Asketický život

Životní cyklus uživatele peněz

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod kejki3 5. 9. 2013 23:33

OS píše:
pech. píše:To kolo co vypadalo jako skládačka s vlaštovkama a nebylo skládací, se jmenovalo Sobi 20

http://sport.bazos.cz/inzerat/26871098/Kolo-SOBI-20.php

Krutej stroj, skoro "chopper". :lol: Patrik se dá na retro style?

Kromě SOBI byla ještě ESKA, měla trubku pod sedlem tlustou, že se tam vešla pumpička.
„Ale proč? Aby to bylo v rozkladu? Aby se to totálně rozvrátilo. Proč?“
kejki3
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod xtonda 6. 9. 2013 08:43

Eska byla značka výrobce, který dělal různé modely.
xtonda
Diskutér

Odeslat příspěvekod kamey 6. 9. 2013 09:40

Skládačka Eska, to byl takový silniční rotoped :D . Ale jezdilo se mi na ní dobře.
kamey
Diskutér

Odeslat příspěvekod kejki3 6. 9. 2013 13:44

Právě že měli i tu neskládací verzi - nevýhody malého, těžkého kola a ještě to nešlo složit.
kejki3
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Salamala 8. 9. 2013 07:25

Patriku, nenapadlo tě nakoupit oblešení v secondhandu? Tam by si ušetřil
Salamala
Návštěvník

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 8. 9. 2013 07:35

Ne, to nenapadlo. Oblečení nemusím mít podle poslední módy, ale musím mít nové. Nicméně něco už je nakoupeno, takže tato část problému je částečně vyřešena.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod S474N 8. 9. 2013 07:58

Salamala: kdyz nove polo stalo dve stovky, tak by jako usetril kolik?
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář

Odeslat příspěvekod slos 8. 9. 2013 09:33

Patriku, asi jsem našla obchod, kde by mohli mít Vaši oblíbenou značku obuvy Marc. Je to na Vinohradech, stanice MHD Radhoštská. Když půjdete ze zastávky směrem k nákupnímu centru Flora, je to po pravé straně, malý obchod s cedulí "ara zdravé obouvání". Za výlohou jsem viděla dámské, tak předpokládám, že budou mít i pánské.
slos
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Salamala 8. 9. 2013 09:48

to S474N. Kolik by ušetřil? Polo za 200 nebude moc velká kvalita nejspíše. V sekáči ho můžeš koupit za 30 kč a vidíš jeho současný stav, po vyprání tě nepřekvapí změna barvy přápadně tvaru.

Spousta lidí sekáče odsuzuje, ale dají se tam najít opravdu dobré kousky, které nerozeznáte od nových a kvalita odpovídá původní vyšší ceně, ale chce to hledat.
Salamala
Návštěvník

Odeslat příspěvekod S474N 8. 9. 2013 10:06

Salamala: neverila bys, kolik jidla se da najit v popelnicich....a i presto to nekteri lide odsuzuji :roll:
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář

Odeslat příspěvekod xtonda 8. 9. 2013 10:58

Marc polobotky sem si před lety koupil v Humanic, za měsíc bylo po nich, aspoň bez keců vrátili prachy.

Salamala, holt ne každý má náturu probírat se odpadky, já taky nikdy nekupuji nic použitého.
xtonda
Diskutér

Odeslat příspěvekod Havers 8. 9. 2013 11:43

S474N píše:Salamala: neverila bys, kolik jidla se da najit v popelnicich....a i presto to nekteri lide odsuzuji :roll:

Přesně tak. :-))

Odpadky na talíři aneb Z popelnice do lednice - protest freeganů proti plýtvání
http://www.rozhlas.cz/zpravy/politika/_ ... i--1201460
Havers
Diskutér

Odeslat příspěvekod kejki3 8. 9. 2013 12:43

slos píše:Patriku, asi jsem našla obchod, kde by mohli mít Vaši oblíbenou značku obuvy Marc. Je to na Vinohradech, stanice MHD Radhoštská. Když půjdete ze zastávky směrem k nákupnímu centru Flora, je to po pravé straně, malý obchod s cedulí "ara zdravé obouvání". Za výlohou jsem viděla dámské, tak předpokládám, že budou mít i pánské.

obávám se, že se sem vozí jen dámské.
kejki3
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod OS 8. 9. 2013 13:32

Salamala píše:to S474N. Kolik by ušetřil? Polo za 200 nebude moc velká kvalita nejspíše. V sekáči ho můžeš koupit za 30 kč a vidíš jeho současný stav, po vyprání tě nepřekvapí změna barvy přápadně tvaru.

Spousta lidí sekáče odsuzuje, ale dají se tam najít opravdu dobré kousky, které nerozeznáte od nových a kvalita odpovídá původní vyšší ceně, ale chce to hledat.

Souhlas, ale trička bych také nebral. Mám ze sekáče zimní kabát za 50 Kč. :D Podobný nový by mě vyšel na cca. 5 000 - 10 000 Kč. A fajn sako Hugo Boss za 200 Kč. Možná fejk, ale koho to zajímá. 8-)
OS
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod joachym1 9. 9. 2013 08:49

Skladacka pro Patrika? viewtopic.php?p=9697977
joachym1
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka