Asketický život

Životní cyklus uživatele peněz

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod fremantle 30. 10. 2013 19:32

Dodatkovou kartou to obejít nelze, ale teoreticky šlo by mít dvě Citi Life (Citibank mylsím rovnou nabízí možnost rozdělení úvěrového rámce při žádosti o novou KK) - problém nejspíš bude pro zdejší v tom, že SIPO půjde strhávat pouze z jedné karty.
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod jichaj 31. 10. 2013 12:53

Sipo jen z jedné karty?...a to je problém?
jichaj
Nadšenec

Odeslat příspěvekod SocPredator 31. 10. 2013 13:29

Ne, to problém nebude, SIPO není v tom modelu hlavní zdroj pro bonus :-)
Komu není shůry dáno, v apatyce nekoupí
SocPredator
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 31. 10. 2013 22:58

To by ses mozna divil...
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář

Odeslat příspěvekod libol 1. 11. 2013 07:29

S474N: no nevím (při zřizování na infolajně) mne upozornili, že bonus ze SIPO je max do 25 000Kč - takže mi SIPo udělá max. polovinu teď, v minulosti max. čtvrtinu
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 1. 11. 2013 07:56

Minimálně prozatím to není pravda, osobně ověřeno :)
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod S474N 1. 11. 2013 09:39

Presne tak, overeno zivotem :mrgreen:
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář

Odeslat příspěvekod Franklin 1. 11. 2013 09:49

libol píše:S474N: no nevím (při zřizování na infolajně) mne upozornili, že bonus ze SIPO je max do 25 000Kč - takže mi SIPo udělá max. polovinu teď, v minulosti max. čtvrtinu
Tady možná někdo rozšiřuje fámu. Citibank ve svých podmínkách řeší pouze situaci, kdy si klient nenastaví žádnou výši limitu pro SIPO: pak se použije výše uvedená částka 25000 Kč. Ale ve skutečnosti si klienti nastavují svůj vlastní limit pro SIPO, a tak pro ně přednastavená hodnota 25000 Kč neplatí.
Franklin
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 1. 11. 2013 09:50

Včera jsem ušetřil za večeři, dneska za snídani. U Arkád Pankrác mělo ING akci k světovému dni spoření. Měli tam 350 kg dort. Tak jsem dva kousky s vaječným likérem snědl na místě a jahodový si vzal domů k snídani :)
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod 4honza 1. 11. 2013 11:58

PatrikChrz píše:a jahodový si vzal domů k snídani

A jenom na jeden den??? Co takhle alespoň nějaký kilový kousek hodit do igelitky, doma ho dát do lednice a ušetřit za snídaně a večeře po celý týden? :D
4honza
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 1. 11. 2013 12:02

Nejsem hamoun :).
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod libol 1. 11. 2013 12:14

Franklin píše:
libol píše:S474N: no nevím (při zřizování na infolajně) mne upozornili, že bonus ze SIPO je max do 25 000Kč - takže mi SIPo udělá max. polovinu teď, v minulosti max. čtvrtinu
Tady možná někdo rozšiřuje fámu. Citibank ve svých podmínkách řeší pouze situaci, kdy si klient nenastaví žádnou výši limitu pro SIPO: pak se použije výše uvedená částka 25000 Kč. Ale ve skutečnosti si klienti nastavují svůj vlastní limit pro SIPO, a tak pro ně přednastavená hodnota 25000 Kč neplatí.

Nevím chlapi, možná někdo rozšiřuje fámu (nebo něco potichu mění/chystají se změnit) - beru, že to máte ověřeno.

Když jsem si já nastavoval limit na SIPO na 30 000Kč, byl jsem upozorněn, že OK ale, že 2% jsou maximálně do 25 000. Fakt je, že jsem si Citinu pořizoval až teď po RB vyseru a fakt je, že v podmínkách jsem to nenašel - ale to při jejich rozsahu neberu za potvrzení čehokoli. Možná baba kecala
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod myšpulín 1. 11. 2013 12:36

PatrikChrz píše:Včera jsem ušetřil za večeři, dneska za snídani. U Arkád Pankrác mělo ING akci k světovému dni spoření. Měli tam 350 kg dort. Tak jsem dva kousky s vaječným likérem snědl na místě a jahodový si vzal domů k snídani :)

To jsi se s tím 350 kg dortem docela pronesl. :D
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod Thom 1. 11. 2013 19:57

Půjčil si na to Pandu ;-)
Thom
Diskutér

Odeslat příspěvekod Noclaf 6. 11. 2013 13:50

PatrikChrz píše:...a jahodový si vzal domů k snídani :)

A neprislo ti to trochu blby?! :eh
SI ALTERUM SIT OPTANDUM, MALIM EQUIDEM INDISERTAM PRUDENTIAM QUAM STULTITIAM LOQUACEM
Merida AM 3000D 2008 + Sigma Sport Mirage EVO X;
Noclaf
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka