Asketický život

Životní cyklus uživatele peněz

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod kamey 23. 1. 2012 11:21

Ta asi nebude SŠ a nebude si chtít povídat o financích. Ale jinak mě to napadlo včera také, že to je asi pro něj jediná možnost, kde najít ženskou.
kamey
Diskutér

Odeslat příspěvekod mikicz 23. 1. 2012 11:32

a hlavně nemá práci a vlastní dostatečný příjem.
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Administrátor

Odeslat příspěvekod xls 23. 1. 2012 11:45

Proč by nebyla SŠ? Když vidím tu spoustu škol a jak tam i opravdu malé děti špráchají AJ, tak to se vzděláním zase tak špatné mít nebudou. A starost o finance je čistě mužská záležitost, alespoň tak to budou mít zafixované a nebudou si při téměř nulových znalostech myslet opak.
xls
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 23. 1. 2012 11:46

ultima6 píše:
mikicz píše:to je fakt moudry... Nicmene poloz si otazku jinak. Kdyz je v 35 sama, bezdetna, svobodna, nema to nejaky dobry duvod?

Nejspíš že si neumí namalovat na ksicht obličej? :hm

To nemusí být nutně tenhle důvod... Mám známou, 39 let, kočka, chytrá úspěšná managerka a sama, bezdětná a svobodná. Ale má velké nároky na chlapy :-).
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Diskutér

Odeslat příspěvekod kamey 23. 1. 2012 11:53

To už se tu probíralo mockrát v nabídce a poptávce musí být rovnováha.

-- 23. 1. 2012 11:55 --

A když už je to takhle zablemcaný vlákno, dohoďte mi nějaký typ na nové podnikání, od financí se chci trhnout a nějak mě nic nenapadá.
kamey
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 23. 1. 2012 11:57

Noxik píše: PatrikChrz: Prosimte, kde ty listky vahravas? Ja nikdy nevyhral ani blbej flashdisk.

Jsem povzbuzen diskusí včera vyplnil pár soutěží a zrovna mi přišel mail, že jsem vyhrál dva lístky na zítřek do Lucerna Music baru na Brutus :).
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod kamey 23. 1. 2012 11:58

Ach jo........
kamey
Diskutér

Odeslat příspěvekod jandaxx 23. 1. 2012 14:26

Můžete jít spolu.
jandaxx
Diskutér

Odeslat příspěvekod kamey 23. 1. 2012 14:27

Ten povzdech nebyl ze závisti, ale z nepolepšitelnosti......
kamey
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 23. 1. 2012 14:46

Dívej se na to optimisticky... Třeba tohle potěší ;-).
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Diskutér

Odeslat příspěvekod mikicz 23. 1. 2012 14:54

potěší koho? leda kradouska. A být tím úředníkem asi bych nechodil ani domů... tam ho za nález nepochválí :D
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Administrátor

Odeslat příspěvekod Noxik 23. 1. 2012 15:08

kejki3: Opravdu multimilionaru? Nechci se te dotknout, ale obcas mi prijde, ze snad kazdy krome me zna osobne nejakeho. Jen dodam, ze za multimilionare povazuji cloveka, ktery tento majetek ma v penezich, investicich nebo tak, ono jinak je dneska multimilionar skoro kazdy, kdo ma vlastni byt ve meste.
Noxik
Diskutér

Odeslat příspěvekod Al Capone 23. 1. 2012 15:16

No jak to tady čtu, myslím, že v Kamney se hodně zračí závist k tomu, že Patrik není oblouzněn konzumerismem (případně nechápe, že sama je zřejmě konzumním životem posedlá - vyjadřovat lásku dary, nemusí být velké, hlavně že je to materiální statek, že, aby se dal koupit...), a tak se mu snaží vysmívat za to, že nemá ženskou, což může být způsobeno různýma věcma, ale rozhodně ne tím, že chce šetřit. Třeba šetří na to, co si jednou bude chtít koupit, až bude vědět, co si chce koupit a komu chce zajistit život. A že se na netu staví do nějaké pózy? to dělá přece každý...
Normálně bych to teda nechal, jako většinu věcí, bez komentáře, ale napsat mu, že není schopen lásky proto, že šetří, když se třeba jenom před ženskejma stydí, to je teda hodně sprosté.
Al Capone
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kamey 23. 1. 2012 15:46

Al Capone: to jsou tedy kecy..... Zřejmě ti uniklo, že toto téma tu je sice nově, ale obsahově se to tu mele neustále dokola už pár měsíců, možná i déle. A někdo si poradit nechce nechat, jenom se pořád diví. Mě už došla trpělivost, takže píšu stále totéž, jenom začínám používat ostřejší výrazy. A co bych asi tak Patrikovi mohla závidět? Mohl bys to prosím napsat konkrétně? A poslední větu ti tu snad vysvětlí někdo jiný - myslím, že víc lidí tu ví, jak to je.
kamey
Diskutér

Odeslat příspěvekod kejki3 23. 1. 2012 16:05

Noxik píše:kejki3: Opravdu multimilionaru? Nechci se te dotknout, ale obcas mi prijde, ze snad kazdy krome me zna osobne nejakeho. Jen dodam, ze za multimilionare povazuji cloveka, ktery tento majetek ma v penezich, investicich nebo tak, ono jinak je dneska multimilionar skoro kazdy, kdo ma vlastni byt ve meste.

Hele, v rodině jsem poslední švorcák s pocuchanými nervy. Takže jo, leží na penězích, bydlí v prvorepublikové vile v Praze (dvě patra k luxusnímu pronájmu), mají půlku činžáku a spravují nemovitosti pro zahraniční majitele.
V 89 pracovali v PZO a družstvo založili dřív, než jsem měl já ŽL. Pak jiná společnost a ze všeho se nechali vyplatit.
Auto mají a prakticky s ním nejezdí, k zájmům: oba si dodělávali druhou vysokou, velice dobrá znalost historie, nějaké obrazy jako investice.

Multimilionář jako já s poli a domy je něco jiného, protože se nejedná o likvidní a výnosný majetek.
„Ale proč? Aby to bylo v rozkladu? Aby se to totálně rozvrátilo. Proč?“
kejki3
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka