Disney+ za 481kc

Jak, za co, kdy, kde a kolik nejlépe utratit

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod dryvole 24. 6. 2022 22:20

Tip: Disney+ za 481kč/rok nebo 48kč/měs.

Mám tady návod jak získat levněji předplatné Disney+ za lepší peníze.
Využijeme toho, že Disney v Turecku má oficiální ceny předplatného nastaveno velice nízko oproti EU. (34.9 TL/měs., 349.9 TL/rok) což po přepočtu vychází právě na ceny v nadpisu.


Jak si zajistit takto nízké ceny? Musíme přesvědčit aplikaci Disney, že jsme z Turecka :)

Návod:
1. Vytvořit si nový google account na telefonu
2. Vymazat cache v aplikaco Obchod google play
3.Přidat ke google accountu platební kartu do google pay a nastavit tam tureckou adresu
4.Nainstalovat Disney+
5.Zaregistrovat se. Mělo by to automaticky nabídnout platbu v tureckých lirách přes google pay.

Já jsem vše dělal na telefonu po továrku. Nebyli tam tak uloženy žádné cookies a jiné google accounts. Měl jsem vypnutou gps a nastavil jazyk u google acc. na turečtinu. Telefon jsem měl klasicky v češtině. Chce to trochu laborovat.
Mě se zadařilo.

Kdo se tím nechce zaobírat má na to svaté právo a nikomu nenutím. Tenhle návod jsem nikde neobjevil na CZ internetu.
dryvole
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jjrr 25. 6. 2022 03:50

Co z toho lidi vůbec mají, že čučí na nějaké streamovací služby a ještě za to platí? Ztráta času a ztráta zraku. Nechtěl bych to ani zadarmo.
:shock:
jjrr
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod anonymni 25. 6. 2022 08:16

Hm, zato ty žiješ naplno.
anonymni

Odeslat příspěvekod budman 25. 6. 2022 11:01

jjrr píše:Co z toho lidi vůbec mají, že čučí na nějaké streamovací služby a ještě za to platí? Ztráta času a ztráta zraku. Nechtěl bych to ani zadarmo.
:shock:


Připomněl jste mi jeden starý vtip:

Pane doktore, já nekouřím, nepiju, nehýřím a sexuálně nežiju - budu díky tomu žít déle?
Asi budete, ale k čemu?
budman
Návštěvník

Odeslat příspěvekod milanBrno 25. 6. 2022 11:37

Jde to i pomoci VPN.
Ale je to poruseni podminek, stejne jako vyse popsany navod a hrozi tak blokace bez vraceni penez...
Pritom se staci domluvit s kamarady a mam to take za 40kc/mes.
A HBO MAX lze ziskat jeste levneji (30kc/mes.)
Telekomunikace: Neomezene volani a sms + 15GB za 500kc/mes.
FinTech: za vyuziti meho doporuceni nabizim odmenu (Revolut , SkipPay , Twisto , Curve , Plutus , Portu , RONDA , RB , Indigo , Coinmate , Anycoin , Trading212 atp.)
Zabava: HBO MAX za 50kc
milanBrno
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 25. 6. 2022 12:44

jjrr píše:Co z toho lidi vůbec mají, že čučí na nějaké streamovací služby a ještě za to platí? Ztráta času a ztráta zraku. Nechtěl bych to ani zadarmo.
:shock:

Já mám Netflix a trénuji si na tom cizí jazyk, konkrétně němčinu. Prostě si pouštím filmy německy - ty bych sháněl asi hůře, než ty s anglickým zněním, navíc tady, když mi něco unikne, kousek se vrátím a zapnu český zvuk nebo české titulky. Já zase vůbec nevyužívám tzv. lineární vysílání, klasickou TV vůbec nemám.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod retron 26. 6. 2022 22:31

milanBrno píše:Jde to i pomoci VPN.
Ale je to poruseni podminek, stejne jako vyse popsany navod a hrozi tak blokace bez vraceni penez...
Pritom se staci domluvit s kamarady a mam to take za 40kc/mes.
A HBO MAX lze ziskat jeste levneji (30kc/mes.)

a to není porušení podmínek? :D
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ripper6 17. 7. 2022 12:22

PatrikChrz píše:
jjrr píše:Co z toho lidi vůbec mají, že čučí na nějaké streamovací služby a ještě za to platí? Ztráta času a ztráta zraku. Nechtěl bych to ani zadarmo.
:shock:

Já mám Netflix a trénuji si na tom cizí jazyk, konkrétně němčinu. Prostě si pouštím filmy německy - ty bych sháněl asi hůře, než ty s anglickým zněním, navíc tady, když mi něco unikne, kousek se vrátím a zapnu český zvuk nebo české titulky. Já zase vůbec nevyužívám tzv. lineární vysílání, klasickou TV vůbec nemám.

Ano mam podobny nazor, ale nejsem uplne proti, potom co jsem Netflix mel zdarma pres ruzne karty tj tech 30dnu, tak dalo se tam najit nektere zajmave serialy. Prepinani jazyku take fajn, ne kazdy si to umi sehnat a nebo musi mit pristup na privatni trackery kde stahne cele BD.
Napadlo me ze tu udelam vlakno, kdo by mel zajem a shanel nekoho kdo spolehlive prispeje a slozi se na Premium :)

-- 17. 7. 2022 13:29 --

milanBrno píše:Jde to i pomoci VPN.
Ale je to poruseni podminek, stejne jako vyse popsany navod a hrozi tak blokace bez vraceni penez...
Pritom se staci domluvit s kamarady a mam to take za 40kc/mes.
A HBO MAX lze ziskat jeste levneji (30kc/mes.)

Ano, je to nekdy problem, protoze nektere VPN radi blokuji, sam jsem to poznal u Netflixu kdyz jsem lezl na USA verzi, kde bylo filmu daleko vic :)
S kamarady to neni tak snadne, musis mit takove kdo jednak hleda jeste do poctu (Netflix treba ma max 4?), musi mit nejake co o to stoji. To treba ja ve svem okoli nemam, jelikoz vetsina kamaradu, kamaradek a ruznych pratel ti povi na co to je? Prece to stahnu z uloz to a vidim neasi a je to vyrizeno :(
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod pulmann 17. 7. 2022 13:44

PS : naučím se turecky
pulmann
Mírně pokročilý


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků