Slevy, výhody, kupóny

Jak, za co, kdy, kde a kolik nejlépe utratit

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Bobb1 28. 6. 2022 20:33

Nemáte někdo platný kód do Datartu při nákupu nad 8000kč?
Díky.
Bobb1
Návštěvník

Odeslat příspěvekod yndezit 28. 6. 2022 22:10

Zkus
M85e22d7ef1e

Je to 300,- nad 6000kč ale nevím jestli už nevypršel.
yndezit
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AlanCZ 9. 7. 2022 16:34

Datart: 400 Kč (při nákupu nad 8000 Kč)
M7e955bbfb63 (platné od 4. 7. 2022 13:29, platnost kódu vyprší za 14 dní)
AlanCZ
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vlazy 19. 7. 2022 12:11

Přišel mi včera e-mail od ETA kde píšou mj. toto:
DÁREK?
Stavte se na značkové prodejně ETA pro sladký dárek přímo z české zahrádky. Heslo pro tento měsíc je HOJNOST. Stačí ho sdělit na prodejně a Moštěnický sirup, osvěžující nápoj z jedné lahve, je váš! Jedná se o regionální produkt, je vyroben bez konzervantů, bez umělých barviv a sladidel.

Zásoba sirupů je omezena. Akce je platná do 22. 7. 2022 nebo vydání zásob na jednotlivých značkových prodejnách ETA. Výdej omezen, 1 osoba/1 ks dárku (sirupu).

Tento e-mail zasíláme účastníkům registrovaným do služby Prodlužka záruky nebo udělili souhlas se zasíláním obchodních sdělení ETA a.s.
Nevím jestli je třeba se na prodejně nějak prokázat registraci do služby Prodlužka záruky nebo udělením souhlasu se zasíláním obchodních sdělení, ale předpokládám, že snad bude stačit sdělení pouze hesla HOJNOST.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod ripper6 19. 7. 2022 14:28

Ma tu nekdo zkusenost s eshopem WeMust? Podobne eshopy, co tim sleduji pokud by slo o podvod?
Tedy zbozi je na dobirku, nic predem. Zada tam treba cislo na nejakou svoji predplacenku a adresu.

konzole za 69kc :D Dalsi vec, vim ze nektery i velky obchody meli nekdy chybu ceny a diky tomu slo ziskat treba levne telefon.
https://www.wemust.shop/cz/play-station ... 06n38svcQ0
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod iglooo 19. 7. 2022 14:33

Tak hlavně jak to má 16 BG RAM. :mrgreen: :mrgreen: :roll:
iglooo
Diskutér

Odeslat příspěvekod ripper6 19. 7. 2022 14:38

iglooo: to by tak nevadilo, tam je spis zajmave co dodaj, jsem to na test objednal :D
Jen nechci videt co privezou, zda to bude krabice jen vycpana necim :D
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod iglooo 19. 7. 2022 14:43

Kromě mailu admin@ jsem tam neviděl jediný rozumný kontakt nebo nějaká jména. Neřekl bych, že vůbec něco přijde.
iglooo
Diskutér

Odeslat příspěvekod Milos 19. 7. 2022 15:09

@ripper6: Pokud věříš, že ti pošlou PS5 za 69Kč,tak jsi asi hodně naivní :-) Přišlo ti nějaké potvrzení objednávky? Jaký dodavatel na něm figuruje? Ten "obchod" chce asi jen získat kontaktní informace, nic z Číny na dobírku posílat nebude. V obchodních podmínkách mají uvedeny tyto informace o firmě:
Přílohy
Wemust.gif
Wemust.gif (15.61 ) Zobrazeno 6476 krát
Naposledy upravil Milos dne 19. 7. 2022 15:10, celkově upraveno 1
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod ripper6 19. 7. 2022 15:10

Jo to bude asi ta nejlepsi varianta, ze neprijde nic :D Pokud by slo o sber udaju, tak to jim moc nepomuze jelikoz adresu, jmeno, telefon maj uz dnes davno v Cine, Africe ze je to jedno :D

offtopic: kdyz vzpomenu co po me chtel imigracni a ruzne kontroly, byl bych rad jen za adresu

Milos: diky! Neverim tomu ze by to poslal, jen me to zajmalo a treba bych cekal prazdnou krabici :D

EDIT: tak to vyhodne zbozi ala Playstation 5 skutecne prijde, celkem za 287czk a opravdu je to PS5, jen po zjisteni jsem si poprskal monitor.
Toto je to zbozi, kdyby nekdo chtel konzoli :-)
https://www.youtube.com/watch?v=JMqs--CwBoY
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Hanina15 24. 7. 2022 10:16

Máte někdo prosím slevový kód do Datartu při nákupu nad 6tis nebo 7tis, který platí i pro VIP. Děkuji:-*
Hanina15
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod cz01 24. 7. 2022 13:45

Daruji roční licenci Bitdefender Mobile Security for Android. V případě zájmu dejte vědět a pošlu aktivační klíč.
cz01
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Ipanema 25. 7. 2022 07:41

Ahoj, nemáte nějaký tip jak koupit Macbook M1 s nějakou drobnou slevou, prosím? VIP do Datartu mám, to je na nic. Našel jsem 5% do Electrowordu na vše, ale ještě před nákupem tam, se zkusím zeptat zde.
Můj mobil: OnePlus 11
Ipanema
Návštěvník

Odeslat příspěvekod kockopes 25. 7. 2022 13:20

Na Amazonu byl za dobrou cenu.
kockopes
Návštěvník

Odeslat příspěvekod bodyczech 25. 7. 2022 15:31

Teď mají drobnou slevu AIr M1 i na slovenském Agemu, tak jsem to spojil s proplachem magnus bodů, stejně jsem je neměl za co utratit... Ale ta základní cena u Electroworldu je na naše poměry dobrá. Občas mívají zajímavé slevy u iWant či Smarty, zpravidla při výročí otevření pobočky, ale je potřeba pravidelně sledovat jejich FB.
bodyczech
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků