KDE NEJVÝHODNĚJI PRODAT ZLATÝ SLITEK?

Jak, za co, kdy, kde a kolik nejlépe utratit

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod S474N 29. 10. 2009 09:36

Heh, kdybys v tom mel nejaky statisice nebo miliony, tak nereknu, ale potrebovat penize a potom resit par usmudlanych tisicovek.
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod morisz 19. 11. 2009 12:21

v threadu zminujete nekolikrat vyhodnejsi nakupy v nemecku a rakousku, muzete me prosim nasmerovat na nektere weby? diky
morisz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nemy_bobes 19. 11. 2009 17:45

napriklad oegussa.at, proaurum.de
Nemy_bobes
Diskutér

Odeslat příspěvekod morisz 19. 11. 2009 19:19

dekuji za odkazy.

je nejaky rozdil v hodnote cihly, podle toho jakou znacku tyto spolecnosti prodavaji? jedna ma umicore, dalsi argor, jina munze ost. jinymi slovy, kdyz budu mit 100g od kazdeho kusu a prijdu k nekomu, ze je chci prodat, mohu ocekavat identickou nabidku za kazdy kus (zadny kus neni poskozen, atd)

dekuji
morisz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nemy_bobes 19. 11. 2009 22:26

Většinou dostaneš lepší cenu u prodejce, u kterého jsi koupil.
Já to bral podle aktuální ceny a dostal jsem Munz. Ostereich.

P.S. Oegussa má v Praze pobočku, sdělí cenu na dotaz. Při přepočtu akt. kurzem mi to vycházelo cca o 20tis. dražší na kilovce, tak jsem to vzal v rakousku.
Nemy_bobes
Diskutér

Odeslat příspěvekod PegasusGalaxy 4. 11. 2012 17:18

Možná by se někomu hodilo pár tipů, na co si dát pozor při výkupu zlata, respektive jeho prodeji: http://vykup-zlata-cena.cz/co-vas-muze- ... zlata.html
PegasusGalaxy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jan hajek 17. 10. 2013 22:35

Dobrý den, dnes je na prodej zlata a stříbra nejvhodnější použít přímo Burzu Drahých Kovů. Můžete zde prodat vaše zlaté slitky, mince, samozřejmě i stříbro. CEnSORED
jan hajek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod IsabelaK 23. 6. 2015 10:28

Dobrý den, mám dotaz ohledně stránek výkupu zlata. Máte někdo zkušenosti se stránkami http://www.top-gold.cz? Mají tam vcelku dobré ceny, takže by se to vyplatilo.
IsabelaK
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod PavelKotas 30. 6. 2015 05:42

Zlato neprodávat lépe nechat na horší časy
Pavel
PavelKotas
Kolemjdoucí

Předchozí stránka