LIDL - osobni zkusenosti s konkretnimi vyrobky

Jak, za co, kdy, kde a kolik nejlépe utratit

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod hongmi 17. 4. 2014 06:37

Hmmm, za jak dlouho jsou hotove v mikrovlnce?
hongmi
Diskutér

Odeslat příspěvekod Elara 17. 4. 2014 08:26

Já se teď vrátil z Rakous, kde zrovna byla akce na ty Americký bulgery - složení navlastn stejné jako u nás, a když sem asi k nim koupil i sýr "gouda" okurky a nějakou tu belgickou pálivou omáčku, bylo to fakt uper oběd - v provizorních podmínách - pro dva lidi.
*Lihovou fixu z natřeného plechu odstraníš brzdovou kapalinou, ale nezapomeň ji omýt vodou, protože by začala leptat i původní nátěr.
*Fleky od měděnky odstraníš 5mm tlustými plátky citronu, položenými na dané místo přes noc - odzkoušeno na oblečení.
Elara
Diskutér

Odeslat příspěvekod Elara 17. 4. 2014 08:26

Já se teď vrátil z Rakous, kde zrovna byla akce na ty Americký bulgery - složení navlastn stejné jako u nás, a když sem asi k nim koupil i sýr "gouda" okurky a nějakou tu belgickou pálivou omáčku, bylo to fakt uper oběd - v provizorních podmínách - pro dva lidi.
*Lihovou fixu z natřeného plechu odstraníš brzdovou kapalinou, ale nezapomeň ji omýt vodou, protože by začala leptat i původní nátěr.
*Fleky od měděnky odstraníš 5mm tlustými plátky citronu, položenými na dané místo přes noc - odzkoušeno na oblečení.
Elara
Diskutér

Odeslat příspěvekod Thom 17. 4. 2014 08:39

hongmi píše:Hmmm, za jak dlouho jsou hotove v mikrovlnce?

My je děláme ve vodě, takže nevím. IMHO se musí uvařit. Pár minut, dokud nevyplavou.
Thom
Diskutér

Odeslat příspěvekod Bond7 17. 4. 2014 14:05

hongmi píše:Hmmm, za jak dlouho jsou hotove v mikrovlnce?

Ty knedlíky jsou mrazeny, takže v mikrovlnce asi ne. Vařit ve vodě 7 min
Bond7
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod nnnokiaE52 17. 4. 2014 19:32

Já už v Lidl nenakupuju; jen pro připomenutí:
http://cs.wikipedia.org/wiki/K%C3%A1cen%C3%AD_strom%C5%AF_u_prodejen_Lidl
Nikoho nechci inspirovat, nejsem aktivista, nevyčítám. Je to moje osobní rozhodnutí.
nnnokiaE52
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 17. 4. 2014 19:53

A v Americe bijou černochy...
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Diskutér

Odeslat příspěvekod mikicz 17. 4. 2014 19:55

A v rusku homosexualy
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Administrátor

Odeslat příspěvekod hongmi 17. 4. 2014 20:04

Tak to fandim rusakum. :D
hongmi
Diskutér

Odeslat příspěvekod Thom 17. 4. 2014 20:05

No, košér to zrovna není, to je fakt. Ale co je to proti množství stromů, které lehnou kvůli dálnicim nebo dokonce třeba v Amazonii.
Thom
Diskutér

Odeslat příspěvekod Jack111 17. 4. 2014 20:14

Thom: Tak ne ze by mi to trhalo zily, ale vidim trochu rozdil, pokud stromy zmizi pro nejakou vec zlepsujici zivot (dalnice, nova puda, tezba) a porazeni stromu jen proto, abych dobre videl na billboard (nebo ceduli).
Jack111
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 17. 4. 2014 20:16

Mno, mně se zase líbí, že stromy na Šumavě mizí kvůli tomu, aby měl kůrovec co žrát... Prvně jsem byl u pramenů Vltavy před nějakými 12 léty, podruhé vloni... A fakt za ten rozdíl nemůže Lidl :-(.
Tomáš Marný
Diskutér

Odeslat příspěvekod Elara 18. 4. 2014 12:07

Jo, já byl u p. Vltavy v roce 2009, a viděl jsem všude ty polomy.
A co jde o Lidl: já u něj nekupuju pro jeho "cool" (hodně velký uvozovky) reklamy, ale proto, protože tam jsou skutečně kvalitní věci. To fau pax se sýrem se může stát každému. Lidlu se zase vyhnuly všechny ty "masné aféry".

A chodil sem tam od roku 2007, v době, kdy nějakej Vaněk byl ještě fotografem. Když se člověk podívá na složení, tak skutečně je lepší - zrovna dnes sem si koupil pro srovnání jejich paštiku a paštiku Matěj, a chuť, a podíl masa je lepší ve prospěch Lidlovsky.

Ke stromům" je to svinstvo, ale co si budeme nalhávat: to by člověk nemohl například sníst žádnou čokoládovou tyčinku, (potažmo všem, co obsahuje palmový olej) protože se kvůli tomu kácí pralesy, opice nemají kde bydlet, planeta přichází o "plíce" a ještě na těch plantážích makají děcka, co u nás chodí do školky.

Ale stejně, na maso je nejlepší kočičí test: ještě se mi nestalo, že by moje kočka couvala od nějakýho masa z Lidlu... jednou sem jí ale dal maso z burgeru od McD, koukla na mě, jako bych ji chtěl zabít, a dva dny se mnou nemluvila :)
Elara
Diskutér

Odeslat příspěvekod ka-spel 18. 4. 2014 19:48

Ten zvířecí test je dokonalý. Já zase, když hodím starýmu kokrovi od našich nějakou uzeninu, tak ji ze zdvořilosti odnese do křoví a víc si jí nevšimne. Třeba tak pěkně otestuji levný špekáčky se sójou a škrobem od poctivých. Dá si jedině maso, granule. Ale on žere celkem zdravě a je to spíš vegán - žere se slepicemi šrot, řepu a nejraději má zeleninovou polívku s vývarem z vnitřnosti (co se zrovna z drůbeže zabije). Na 15 let je furt v cajku. Z Lidlu nepohrdl zatím ničím.
Felicia 1,6 kombi LPG -> Octavia II 1,9 TDI kombi
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 18. 4. 2014 20:55

Psi jsou paka, bráchův bišonek klidně žere ředkvičky a okurky, když vidí, že to pán má v hubě taky :-D.
Tomáš Marný
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka