LIDL - osobni zkusenosti s konkretnimi vyrobky

Jak, za co, kdy, kde a kolik nejlépe utratit

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod xtonda 24. 5. 2015 10:50

No a? To jako že někdo byl soudruh eliminuje schopnost péct kvalitní pečivo?
xtonda
Diskutér

Odeslat příspěvekod myšpulín 24. 5. 2015 10:53

Zatím jsem na zapečené odposlechy v chlebu nenarazil.
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 24. 5. 2015 11:41

@ xtonda: Další potrefená estébácká husa?
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Diskutér

Odeslat příspěvekod xtonda 24. 5. 2015 12:52

Já jen nechápu jak to souvisí se schopností vést pekárnu.

A co že ti tak ležej v žaludku, nevzali tě k nim?
xtonda
Diskutér

Odeslat příspěvekod ka-spel 24. 5. 2015 16:10

Tak já bych si auto taky nekoupil od místního kapitána StB a navíc Fiat. :-!
Felicia 1,6 kombi LPG -> Octavia II 1,9 TDI kombi
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
Diskutér

Odeslat příspěvekod Paul Atreides 27. 5. 2015 10:38

Tak jsem si po přečtení starších doporučení tady na fóru koupil tento týden univerzální dálkový ovladač SilverCrest (250 Kč) a z jeho možností jsem nadšený.
TV Philips zvládnul ihned po zadání kódu.
O2 STB jsem ho musel naučit.
WD TV Live jsem ho musel naučit. Zde jsem narazil na první zádrhel - ovladač sice napsal "successs" při učení kódu, nicméně sám posílal jiný kód. Původní ovladač WD TV Live jsem musel k ovladači SilverCrest natěsno přiložit tak, aby IrDa porty byly zcela u sebe, pak se již kód přenesl správně.

A nevím, jestli máte někdo stejnou zkušenost.
Pravděpodobně ovladač obsahuje chybu při programování některých maker. Když zadám pauzu mezi příkazy, tak se tato pauza aplikuje (někdy) na dva příkazy po sobě a ne jen na ten, ke kterému pauza patří.

Ještě si asi koupím jeden ovladač k ovládání vlastního robota z Arduina.

Takže díky za tip. Díky téhle diskuzi a diskuzi na Autorevue jsem si Lídl přeřadil ze škatulky "obchod s laciným hnusem pro socky" do kategorie "dají se tam vybrat docela kvalitní potraviny, i když Globus to není", a teď vidím, že ani některá elektronika z Lídlu nemusí být špatná.
Paul Atreides
Diskutér

Odeslat příspěvekod freaky.freak 3. 6. 2015 18:21

Tak snad ty ovladace vylepsili. Ja to kupoval jeste kdyz staly 200,- (mi prislo vzhledem ke kvalite adekvatni) a taky jsem z toho byl nadseny. Bohutel nam zbyl v rodine funkcni jeden. U nektereho prestaly fungovat tlacitka, jinemu se mazaly z pameti naucene kody, u dalsiho prestalo jit podsviceni... Nastesti to bylo vzdy do 2 let, takze nebyl problem vratit. Zarovky Livarno taky nic moc, po case ztraci svitivost (led i usporky). Jediny co jsem chvalil byla nabijecka autobaterii ale ta uz mi taky nejak blbne. No u me ma to skatulkovani Lidlu presne opacny smer.
freaky.freak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 3. 6. 2015 20:59

Naprostý souhlas... Už jsem tam reklamoval kde co, to, co jsem ušetřil proti nákupu jinde, jsem vyhodil 3x za reklamaci. Takže v Lidlu jen vybrané potraviny a pečlivě vybranou drogerii...
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Diskutér

Odeslat příspěvekod refedr 4. 6. 2015 13:05

Z 5 ks LED 10W žárovek Livarno mi do 2 let odešla pouze 1, kterou jsem reklamoval. Zbylé dosud svítí dobře i když se dost zahřívají.
refedr
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lexx 4. 6. 2015 13:15

Elektroniku jsem zatím v Lidlu nekupoval, tu se snažím nebrat ani z eBaye a podobných. Jo, baterie AA a AAA kupuju jedině v Lidlu, jsou perfektní.
Spoustu hadrů mám z Lidlu, nějaké boty, pár blbostí na kolo a zatím vše drží (nejdéle mám sportovní triko cca 2 roky). Podle mě kvalita stejná jako v levných značkových prodejnách (CaA, New Yorker, Deichmann...). Zatím jsem nic nemusel reklamovat a když bylo potřeba zboží vyměnit nebo vrátit, nikdy nebyl problém.
Lexx
Diskutér

Odeslat příspěvekod D.roak 4. 6. 2015 15:43

Nedavno mi odesla pasova bruska moc jsem ji nepouzival.Nakonec jsem nereklamoval po 2,4 roku jsem uz nedohledal ucet mela tam byt zaruka 3 roky
D.roak
Diskutér

Odeslat příspěvekod Paul Atreides 4. 6. 2015 19:15

Tak uvidím, jak dlouho ovladač a další věci vydrží.
Hledal jsem na netu i zkušenosti lidí se značkou ParkSide a také převažují spokojené reakce. Prý většina zboží pod Lidl značkou ParkSide je ve skutečnosti Bosch (zelená řada).
Paul Atreides
Diskutér

Odeslat příspěvekod ka-spel 11. 6. 2015 10:32

Kupovali jste někdo ten dnešní stan? Mají jich dost?
Felicia 1,6 kombi LPG -> Octavia II 1,9 TDI kombi
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
Diskutér

Odeslat příspěvekod Panzer.Dragon 18. 6. 2015 14:27

já sem v lidlu kupoval:

2x ten starší typ dálkáče, oba fungujou, ale nahradil sem je těma novějšíma tyxpama protože nemají u paprsku tu šikminu

1x aku šroubovák, rekonstruuju byt už delší dobu 2roky, takže už se nautahoval a napovoloval dost, jede jak novej

1x grill (vše ok)

1x vrtací kladivo (vše ok)

3x programovací hlavice na topení (2x ok, 1x mnou zničená)

1x tyčovej mixer, jede pořád OK, využívaný velmi často

kuchyňská váha -OK

baterky OK

nabíječka autobaterií - dlouho sem jí nepoužil, ale loni byla ok :-)

topinkovač - OK

multifunkční řezací nástroj - jede OK

to je asi vše ze spotřebičů, takže za mě vše ok, moje zkušenost je že se jedná o spolehlivý výrobky
xbox1, x360, wii, 2x sega saturn, sega dreamcast, gp2x F200
Z-5450, LE40A786, Nikon 1j1, HP elitebook 8570w (250GB ssd), Nexus 7 2012 3G
Glory and Rock and Roll with Smart F2, 0,8 CDI & Fiat Punto 1.2 8V (2004)
Panzer.Dragon
Diskutér

Odeslat příspěvekod kejki3 22. 6. 2015 23:14

Paul Atreides píše:Tak uvidím, jak dlouho ovladač a další věci vydrží.
Hledal jsem na netu i zkušenosti lidí se značkou ParkSide a také převažují spokojené reakce. Prý většina zboží pod Lidl značkou ParkSide je ve skutečnosti Bosch (zelená řada).
Je fakt, že sponkovačka používá atypické sponky jako Bosch... Malá karboflexa umřela 2,5 roku po koupi. Jestli jsem jí použil 7x. Záruka 3 roky musí být vyznačena na účtence, nebo záručním listu. gril panini se začal loupat - vyměněn za nový, ten jsem prodal, příště si musím ohlídat zatrhnutí kolonky vrácení peněz. Pekárna jede pořád, jen s novou nádobou. Už nová nádoba má jednu hřídelku hůř naraženou, ale stojí polovic ceny, co na etu a moulinex, přitom je stejná a včetně hnětačů, které uvedené značky prodávají zvlášť.
U těch nabíječek odchází tlačítko I/0, takové malé *****ítko.

Jo a chleba se propadne, když je hodně vody.
„Ale proč? Aby to bylo v rozkladu? Aby se to totálně rozvrátilo. Proč?“
kejki3
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka