LIDL - osobni zkusenosti s konkretnimi vyrobky

Jak, za co, kdy, kde a kolik nejlépe utratit

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod ka-spel 8. 11. 2011 14:07

bado píše:Mne teda velice mile překvapily čistící ubrousky na plasty na auto, potom čistící papírky vlhčené na brýle , zklamala leštěnka a vosk na auto. Vše od W5

Ubrousky dobry akorat u tech na auto blbe baleni, ktere nechrani pred vysychanim. Cistici na bryle promenna kvalita. Nekdy mokre az moc, ze udelaji kolecko a ocisti troje bryle. Jindy skoro suche. Lestenka v plastu celkem dobra. Ma brusny efekt jako Tempo, takze s citem. Ale ne tak silny jako Tempo. Hadr to nebarvilo. Podle me bude to same, ale v tuzsi konzistenci je tuba. To bych rekl jestli to nebude prebal Tempa. Pekne jsem tou lestenkou opravil skrabance. Pak jsem dal ten vosk. Nikdy jsem tuhe vosky nepouzival a tak me jeho velka tuhost prekvapila. Doslova jsem si ho musel nozem naskrabat. Nebo ho nahrivate?e bude to same, ale v tuzsi konzistenci je tuba. To bych rekl jestli to nebude prebal Tempa. Pekne jsem tou lestenkou opravil skrabance. Pak jsem dal ten vosk. Nikdy jsem tuhe vosky nepouzival a tak me jeho velka tuhost prekvapila. Doslova jsem si ho musel nozem naskrabat. Nebo ho nahrivate?
ka-spel
Diskutér

Odeslat příspěvekod jandaxx 8. 11. 2011 15:15

Ubrousky na plast po potřeba po použití dát ještě do jednoho igeliťáku se zatahovacím zavíráním. Pak vydrží i rok bez vyschnutí.
jandaxx
Diskutér

Odeslat příspěvekod ka-spel 28. 11. 2011 23:34

Ta německá nabídka se vůbec nedá srovnat s naší.

http://www.lidl.de/de/Foto-Camcorder/Ma ... de=1002622

Toto někdo má?
Felicia 1,6 kombi LPG -> Octavia II 1,9 TDI kombi
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
Diskutér

Odeslat příspěvekod audis 29. 11. 2011 00:12

občas mají v nabídce Kuchynský robot za cca 2500 kč. kromě mlýnku na maso to má vše, co ženuška požaduje. japak je kvalitní? je pruměr kvalita jako cokoliv jinde (3500 - 4500 kč), takže super koupě? nebo je kvalita uspokojivá, která odpovídá ceně? životnost čistě náhodou?
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Diskutér

Odeslat příspěvekod Žulda 29. 11. 2011 08:51

Pár spotřebičů z Lidlu máme, i máma a fungují spolehlivě. Navíc mají záruku 3 roky.
Žulda
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 29. 11. 2011 10:34

ka-spel: po pravde, tady bych radeji zvolil osvedcene vyrobce, tzn. Drift nebo GoPro.
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inženýr

Odeslat příspěvekod xls 29. 11. 2011 10:49

Já bych se toho robotu nebál. Kdyby to byl naprostý šmejd, tak to nepřežije záruční dobu. Bohužel zkušenosti ze "značkovým" zbožím jsou takové, že i ty značkové mají často klíčové převodové díly z plastů, takže to dlouho nepřežije a v podstatě jsou to na rozdíl od značkových vyhozené peníze. Se životností jako u Ety, kdy chodí i roboty ze 60. let, bych rozhodně nepočítal.
xls
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 29. 11. 2011 10:53

xls: ne robotu, ja reagoval na tu kameru. Jinak jak rikas, pokud to neprezije zaruku, tak neni co resit a clovek si to muze nechat zdarma vymenit nebo vratit.

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inženýr

Odeslat příspěvekod kejki3 30. 11. 2011 00:53

audis píše:občas mají v nabídce Kuchynský robot za cca 2500 kč. kromě mlýnku na maso to má vše, co ženuška požaduje. japak je kvalitní? je pruměr kvalita jako cokoliv jinde (3500 - 4500 kč), takže super koupě? nebo je kvalita uspokojivá, která odpovídá ceně? životnost čistě náhodou?

Teď to zase bylo s kovovou mísou. Je to částečně shodné s Bosch Mum, prý některé příslušenství je shodné, ale ne vše. Tzn. asi jen na jeden vývod. Já bych se toho nebál. A masomlýnek opravdu využijete? Já mám samostatný za pár kaček.
„Ale proč? Aby to bylo v rozkladu? Aby se to totálně rozvrátilo. Proč?“
kejki3
Diskutér

Odeslat příspěvekod audis 30. 11. 2011 01:10

já si myslím že ne, ale ženuška si myslí že smysluplně využijeme masomlýnek kvuli kojenci. ale dík za radu.

co ten presovač? má to někdo? já už presovač mám, ale protože splnuje parametry skutečného presovače a je za super bomba cenu, doporučuju ho známým jako extra výhodnou koupi.
audis
Diskutér

Odeslat příspěvekod Žulda 30. 11. 2011 10:28

Presovač mám už druhý rok a furt presuje.
Žulda
Diskutér

Odeslat příspěvekod kejki3 30. 11. 2011 18:37

Presovač je to totéž, co se dřív prodávalo s nálepkou DeLonghi, ten mám už několik let.

Ty dětské věci se nejlíp dělají tyčovým mixérem, masomlýnek tou troškou jen ušpiníš.
„Ale proč? Aby to bylo v rozkladu? Aby se to totálně rozvrátilo. Proč?“
kejki3
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 30. 11. 2011 18:44

S474N
Inženýr

Odeslat příspěvekod audis 30. 11. 2011 21:11

dík všem za rady
audis
Diskutér

Odeslat příspěvekod Žulda 1. 12. 2011 10:15

S474N: Jo, jen minule měl trochu jiný design.
Žulda
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka