LIDL - osobni zkusenosti s konkretnimi vyrobky

Jak, za co, kdy, kde a kolik nejlépe utratit

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod kamey 6. 1. 2012 14:25

A já nedám dopustit na obyčejnou plastovou odměrku s uvedenými mírami a váhami pro cca 10 (možná víc) surovin. Váhu vytahuji max 1 za rok.

http://www.profi-kutil.cz/arok/eshop/3-1-Domaci-potreby/813-3-Odmerky/5/30982-odmerka-0-5l-PH-bez-nalevky-a-ouska
kamey
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 11. 1. 2012 08:17

Až bude mít Lidl zase akci na věci pro cyklisty, tak si asi bude stěžovat víc lidí...
http://aktualne.centrum.cz/ekonomika/na ... ?id=728313
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Diskutér

Odeslat příspěvekod jandaxx 11. 1. 2012 09:28

Moje zkušenosti jsou veskrze pozitivní. Když přijdu první den, je téměř vždy to, co chci koupit k dispozici. Naposledy nebyla lékárnička, když začal platit nový zákon. Tady ale šlo spíš o spekulativní vykoupení kvůli výhodné ceně.
jandaxx
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 11. 1. 2012 09:35

Když přijdu první den odpoledne, tak je většinou ho...uby. Maximálně roztahané zbytky vyházené z původních obalů. A stepovat tam ráno před otevřením s důchodcema fakt nehodlám.
Tomáš Marný
Diskutér

Odeslat příspěvekod mikicz 11. 1. 2012 12:38

Tomáš Marný: holt špatnej oddíl. resp bydlí kolem tebe moc důchodců
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Administrátor

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 11. 1. 2012 12:43

V tom případku musí být ti důchodci rozlezlí všude :-). Jednou jsem dokázal za odpoledne objet Horoměřice, Kladno, Slaný, Louny a všude ten samý bezútěšný obrázek :hm .
Tomáš Marný
Diskutér

Odeslat příspěvekod jandaxx 11. 1. 2012 13:35

Já mám štěstí, že mám po cestě do práce hned tři Lidly. Takže když není v jednom, je v druhém, případně ve třetím. Pracovní dobu mám takovou, že mi nedělá problém se tam zastavit hned ráno po otvíračce. Druhá věc je, že třeba nekupuji sortiment, který je hned rozebraný(věci na kolo). Občas tam kupuji nějakou drobnou elektroniku, docela často autokosmetiku a každý týden běžný nákup, kdy využívám akce na to, co mi chutná.
jandaxx
Diskutér

Odeslat příspěvekod mikicz 11. 1. 2012 13:38

Tomáš Marný: stav se v říčanech nebo na hájích, tam to mívají i druhý a třetí den :D
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Administrátor

Odeslat příspěvekod quaero 11. 1. 2012 17:11

xls píše:Ty váhy se liší, ta lidlovská má 2řádkový displej, ta druhá jednořádkový. Vypadá dobře, mně se ale osvědčila závěsná sklopná, která je k dispozici a nezabírá místo.

Je to ta stejná: Sanitas SDS 64 Včera jsem ji tam koupil.
quaero
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod S474N 11. 1. 2012 21:29

Co jsem se vcera dival v LIDLu, tak to byla jednoradkova.
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod kejki3 12. 1. 2012 18:58

Tomáš Marný píše:Až bude mít Lidl zase akci na věci pro cyklisty, tak si asi bude stěžovat víc lidí...
http://aktualne.centrum.cz/ekonomika/na ... ?id=728313

Čtyřletý spor o pokutu 8 tis. Ve mne to vzbuzuje spíš negativní emoce.
„Ale proč? Aby to bylo v rozkladu? Aby se to totálně rozvrátilo. Proč?“
kejki3
Diskutér

Odeslat příspěvekod jandaxx 12. 1. 2012 22:55

To určitě. Ale mezi řetězci v tomhle nebude rozdíl. A když si tedy mám vybrat, jestli zboží za lepší cenu koupím v Lidlu, který má za sebou tuto kauzu, nebo například v Tescu, který se chová stejně ale žádný ze zákazníků si na něj prozatím takto nedošlápl, tak zvolím toho Lidla.
Lidl mi vyhovuje svojí přehledností, jasným sortimentem, širokými uličkami a v neposlední řadě tím, že jich mám v okolí několik(4). A to po cestě do práce. Když je nějaké zboží v akci, mám téměř stoprocentní jistotu, že ho seženu. A navíc, například u autokosmetiky, která je i tak za dobré peníze je obvyklé, že když se neprodá, tak je po pár měsících v další slevě třeba o 40%. Takže se dá přípravek na čištění disků koupit za 29,- ve třičtvrtělitrovém balení, přípravek na ostraňování much za stejné peníze atd. Přitom funkčnost je naprosto stejná, jako u výrobků z čerpací stanice za 150,- kus.
jandaxx
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 12. 1. 2012 23:04

Tak teda nevim, ale abych prestal nakupovat kvuli nejake prkotine, to mi prijde fakt jako nesmysl.
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod jandaxx 12. 1. 2012 23:33

Když byla kauza s pokácenými stromy okolo Lidlů, tak jsem si také říkal, že tam nakupovat nebudu. Že ničí životní prostředí atd. Nakonec jsem svoje rozhodnutí přehodnotil. Ono si totiž člověk nevybere. Řetězce se chovají podobně/stejně, jen občas na některého z nich něco praskne. Na známou kauzu "zelené maso" jednoho z nich si lidi už ani nevzpomenou. Takže chodím nakupovat tam, kde mi vyhovují ceny a sortiment a neřeším nějaké blbosti. Když porovnám tři diskonty v okolí, tedy Lidl, Normu a Penny, tak mi Lidl pro běžný nákup vyhovuje nejvíce. V okolí mám ještě Albert a takové to malé Tesco. Jediná značka, která má větší výběr sortimentu je Albert. Je takový fajnovější. Takže i tam občes pro něco zaskočím. Do Penny, Normy jen když mají něco zajímavého v akci a do Tesca nechodím téměř vůbec.
jandaxx
Diskutér

Odeslat příspěvekod 4honza 13. 1. 2012 00:35

Lídl ovšem neproslul pouze kácením stromů :)
http://www.penize.cz/nakupy/199637-proc ... ji-v-lidlu

Velká část se týká zahraničního Lídlu. A ostatní řetězce se také nechovají korektně, ale Lídl je v této oblasti "lídrem".

Nicméně, každý nechť nakupuje kde uzná za vhodné :-)
4honza
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka