LIDL - osobni zkusenosti s konkretnimi vyrobky

Jak, za co, kdy, kde a kolik nejlépe utratit

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Zdibrid 15. 1. 2012 17:37

s eBay mám jinou zkušenost. Už cca rok mi slouží několik 3W a 4W LED z Hongkongu k plné spokojenosti.
Problém je spíše s Českou poštou, která velmi ráda "ztrácí" nedoporučené zásilky. Obchodník sice v takovém případě vrátí peníze, ale pak si přiřadí ČR na seznam zlodějů a už sem nic nepošle.
Zdibrid
Diskutér

Odeslat příspěvekod kejki3 16. 1. 2012 00:20

Ještě k těm stromům - stoletá lípa není žádné štěstí a pokud by bylo rozhodnuto o náhradní výsadbě v prvním kole, bylo by vše jednodušší.

Moje zkušenost s LED (jiné značky) - 3W jsou tak 30W žárovka.
„Ale proč? Aby to bylo v rozkladu? Aby se to totálně rozvrátilo. Proč?“
kejki3
Diskutér

Odeslat příspěvekod ka-spel 16. 1. 2012 20:01

Taky jsem tu LED loni kupoval a svítí to v lampičce pěkně. Teď jsem to prošvihl v pátek už nic neměli.

Dnes jsem koupil tu auto nabíječku a držák na mobil. Oboje dobrý věci za dobrou cenu.
Felicia 1,6 kombi LPG -> Octavia II 1,9 TDI kombi
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
Diskutér

Odeslat příspěvekod ka-spel 17. 1. 2012 22:55

Když nabíjíte tou Lidl nabíječkou, odšroubováváte někdy špunty?
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 17. 1. 2012 23:05

Dneska se ještě dělají na baterkách špunty?
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Diskutér

Odeslat příspěvekod Žulda 18. 1. 2012 00:03

Šroubovací už jsem dlouho na baterce neviděl, ale ty co se zamáčknou jsou snad na každý, která se může dolévat. Ale zas tolik baterek jsem neviděl, takže to není směroplatný.
Žulda
Diskutér

Odeslat příspěvekod ultima3 18. 1. 2012 04:26

Já v autobaterii šroubovací víčka mám, při dobíjení tou nabíječkou z Lidlu je nevyšroubovávám a ani tu autobaterii nijak neodpojuji. Prostě jenom zaparkuji auto poblíž el. zásuvky a připojím nabíječku přímo na kabely, co vedou od autobaterie.
ultima3
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Žulda 18. 1. 2012 10:34

Asi to tyhle moderní nabíječky tak nežhaví. Já naposled dobíjel před 15 lety ve Favoritovi, děda má nabíječku ještě ze SSSR za 4 rubly a 60 kopějek. Elektrolyt velmi krásně bublal :) Ale baterka pak držela normálně.
Žulda
Diskutér

Odeslat příspěvekod jandaxx 18. 1. 2012 14:21

Mám AKU se šroubovacími víčky. Když nabíjím, tak je nevyšroubovávám, jen povolím.
jandaxx
Diskutér

Odeslat příspěvekod ka-spel 19. 1. 2012 00:10

Nic jsem nakonec nešrouboval, protože jsem věřil elektronice. Nechal jsem to na noc a po celý den na ten zimní režim. Baterka se pěkně oživila. Stará necelé tři roky, ale špatně to startovalo. Starter motal a tak na počtvrté to naskočilo. Teď nadrc. Předtím jsem používal podobný automat Optimate http://www.battery-import.cz/nabijecky- ... e-tecmate/ (ale starší verzi) a ta je přeci jen na autobaterie proudově slabší.
ka-spel
Diskutér

Odeslat příspěvekod jandaxx 22. 1. 2012 11:10

V pátek jsem si v Lidlu koupil dva pytle mini tyčinek. Jsou tak dobré, že včera jsem koupil ještě další pytlík od každého druhu. Ke kávě výborné.
http://lidl.cz/cps/rde/xchg/SID-86B34E6 ... _22763.htm
jandaxx
Diskutér

Odeslat příspěvekod kejki3 22. 1. 2012 17:35

To by ovšem spolklo Patrikův denní limit :hm
„Ale proč? Aby to bylo v rozkladu? Aby se to totálně rozvrátilo. Proč?“
kejki3
Diskutér

Odeslat příspěvekod jandaxx 22. 1. 2012 18:40

To možná jo, ale já je budu mít ke kafi na pár měsíců. Ne teda každý den. Občas zašátrám a najdu. Když něco kupuji v Lidlu a dle mého názoru je nákup výhodný, neberu většinou jeden kus. Jestliže tedy koupené množství stihnu rozumně spotřebovat. Za mini tyčinky jsem utratil 258,- :D Chápu ovšem, že kdybych koupil jeden pytlík a zbytek uložil na spořák u Zuna, tak za měsíc vydělám brutálních 0,35833333333333,- :mrgreen:
Naposledy upravil jandaxx dne 22. 1. 2012 18:45, celkově upraveno 1
jandaxx
Diskutér

Odeslat příspěvekod mikicz 22. 1. 2012 18:43

kejki3: hlavně Patrik myslím kafe nepije.
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Administrátor

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 22. 1. 2012 18:55

Nejen že nepiju kafe, ale také nemám rád čokoládu. Velmi výjimečně si dám bílou, ale jen když jí dostanu. Když už něco sladkého, tak nečokoládové cukrovinky, např. gumové medvídky (moje "povinná výbava" na cesty), pendrek (ale jen ten český, německý od Haribo chutná tak nějak moc chemicky) a z českých bonbónu mám rád třeba Vexta.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Předchozí stránkaDalší stránka