LIDL - osobni zkusenosti s konkretnimi vyrobky

Jak, za co, kdy, kde a kolik nejlépe utratit

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Noxik 23. 2. 2012 16:26

eLzyx: Plastove lahve s cervenym obsahem, balene v papirovych "bednach"? Myslim, ze jsem je tu dnes videl.

Jinak jsem dnes zkousel pomerancovy dzus s duzinou od vitafit a prisel mi takovy dost nevyrazny, chutna to tu nekomu?
Noxik
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 23. 2. 2012 17:44

Tmavě nebo světle modrý? Tmavě modrý jsem několikrát mě, vždy jsem ho kupoval v akci. Ale ten byl asi bez dužiny. Chutnal mi.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod Noxik 23. 2. 2012 17:54

PatrikChrz: Tmave modry je bez duziny, svetle modry s duzinou. Ted maji ten svetle modry za 25 Kc.
Noxik
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 23. 2. 2012 20:36

mikicz píše:vyzkoušel jste někdo ty kalhoty co mají teď v akci?
http://lidl.cz/cps/rde/xchg/lidl_cz/hs. ... _23262.htm

Tak kalhoty se zdají bejt dobrý. Jsou ale hodně tenký, takže do tepla, do zimy jedině na spodní Jäggrovo prádlo s dlouhým vlasem ;-) .

A ještě jsem neměl odvahu oddělit spodek nohavic a zkusit ho dát zpátky, to bude asi zajímavý.

EDIT: Tak už jsem tu odvahu našel... Ten zip je tak titěrný, že jeho životnost nebude mít dlouhého trvání. Tipuju tak max. 15x to předělat na bermudy a zpátky a rozpadne se to... Jsme zvědav na vyřizování reklamací.
Naposledy upravil Tomáš Marný dne 23. 2. 2012 22:55, celkově upraveno 1
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Diskutér

Odeslat příspěvekod eLzyx 23. 2. 2012 22:31

Noxik píše:eLzyx: Plastove lahve s cervenym obsahem, balene v papirovych "bednach"? Myslim, ze jsem je tu dnes videl.

měli višňový(super), pomeranč(normálka), bezový (super), malinový (nicmoc) a jahodový(to mi nechutná).
Jinak ano, jsou to plastové asu půllitrové flašky balené tušímže do zelené papírové krabice.
eLzyx
Diskutér

Odeslat příspěvekod eLzyx 24. 2. 2012 18:25

tak je jim konec :'(
viz mejl:
děkujeme Vám za Váš email, který se týkal dostupnosti sirupů "Dizzy" . Vždy si vážíme zpětné vazby našich zákazníků. Bohužel došlo u těchto sirupů k vyřazení ze stálého sortimentu. V současné době době připravujeme nové sirupy, které budou již brzy k dostání na našich prodejnách. Jako alternativu Vám můžeme nyní doporučit sirup de Grenadine.

Doufáme, že zůstanete naším spokojeným zákazníkem.

Nemá někdo zkušenost s těma sirupama Grenadine?
eLzyx
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 24. 2. 2012 18:32

Nedělá ty sirupy náhodou taky Fruko se kterou Lidl skončil spolupráci?
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod Noxik 24. 2. 2012 18:48

eLzyx: Docela se mi na Lidlu libi, ze slusne a jasne odpovi, bez zbytecneho mlzeni. Obcas mam pocit, ze nektere firmy si hraji na KGB/FBI.
Noxik
Diskutér

Odeslat příspěvekod eLzyx 24. 2. 2012 20:18

PatrikChrz píše:Nedělá ty sirupy náhodou taky Fruko se kterou Lidl skončil spolupráci?

v sortimentu Fruko jsem nenašel bezový a višňový sirup :hm
eLzyx
Diskutér

Odeslat příspěvekod jandaxx 24. 2. 2012 21:10

eLzyx píše:tak je jim konec :'(
viz mejl:
děkujeme Vám za Váš email, který se týkal dostupnosti sirupů "Dizzy" . Vždy si vážíme zpětné vazby našich zákazníků. Bohužel došlo u těchto sirupů k vyřazení ze stálého sortimentu. V současné době době připravujeme nové sirupy, které budou již brzy k dostání na našich prodejnách. Jako alternativu Vám můžeme nyní doporučit sirup de Grenadine.

Doufáme, že zůstanete naším spokojeným zákazníkem.

Nemá někdo zkušenost s těma sirupama Grenadine?

Já tam zase kupoval ovesné kaše Goody s příchutí. Taky už je nemají. Napsal jsem dotaz a odpověď ve stejném duchu. Takže jsem si našel jiného výrobce (EMCO) a na internetu si objednal od každé příchutě jednu krabici. Holt místo Lidlu vydělá někdo jiný. Když jsem zjistil, že je nemají v Lidlu, kam chodím nejčastěji, tak jsem prolezl snad 10 dalších prodejen. Bohužel už nikde nic. Ale ty od EMCA jsou chuťově stejný, takže je mi to vlastně jedno.
jandaxx
Diskutér

Odeslat příspěvekod bado 25. 2. 2012 13:41

Jednu dobu mívali perfektní guláše v konzervách. Taky je už dlouho nemají.
bado
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Noxik 25. 2. 2012 14:59

Tak potvrzuji, ze Dizzy u nas jeste maji. 0,5 litrove plastove lahve, balene v kartonu po 12-ti kusech, jeste cca 10 kartonu. Ale uz maji jen cervene (zapomel jsem uz prichut). Skoda, ty bezove bych rad ochutnal.
Noxik
Diskutér

Odeslat příspěvekod xls 25. 2. 2012 16:28

Ta višňová Dizzy byl nejlepší sirup, na které jsem kdy narazil. Škoda.
xls
Diskutér

Odeslat příspěvekod Ondrasz 25. 2. 2012 17:21

bado nemyslíš značku Coquette? Tak ty jsou opravdu výborné. Vyzkoušel jsem Sedlácký hrnec, který byl super a včera jsem koupil Hrnec radních, ten je s vepřovým masem a houbama. Ale ne vždy je mívaj.
Ondrasz
Diskutér

Odeslat příspěvekod ka-spel 25. 2. 2012 22:58

Sorry Ferdinand Benešov.
Felicia 1,6 kombi LPG -> Octavia II 1,9 TDI kombi
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka