LIDL - osobni zkusenosti s konkretnimi vyrobky

Jak, za co, kdy, kde a kolik nejlépe utratit

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod ka-spel 11. 4. 2012 17:19

Asiati to vyrábí taky, ale z jiných materiálu a na jiných strojích či formách. Já jsem třeba na tržnici nic s goretexem a podrážkou vibram neviděl. Nějaké crossky, plazovky, tenisky značkové či neznackove mě fakt nezajímají.
Felicia 1,6 kombi LPG -> Octavia II 1,9 TDI kombi
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 11. 4. 2012 19:44

S474N píše:Kdyz myslis, pozdravuj na trznici.

Žij dál v blahém nevědomí... Už je to nějaké 2 roky, kdy jsme viděl v jakési reportáži v TV jakéhosi managora jakési slovutné značky, který bezelstně přiznal, že jejich boty se dělaj na té samé lince, co boty neznačkové... Jenom se tam na konci lípne ta značka.
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 11. 4. 2012 20:02

TM: a co to bylo konkretne za znacku? Jak jiz bylo receno vyse, Vibram, Goretex a dalsi jsou stale pro vietnamce nedostizne veci.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 11. 4. 2012 20:47

Značku nevím, tak pozorně to zase nesleduju. Jo, hádej, komu patří Sportisimo... Ty seš taky asi nedostižnej.
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 11. 4. 2012 20:49

TM: a my resime, co komu patri nebo to, co prodavaji stankari?
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 11. 4. 2012 21:06

Kristepane... Prostě věř tomu, že co prodávají v Gigasportu a dalších nedostižných superobchodech, vyrábí někde v Německu kvalifikovaný Němec se surovin dovezených z Emeriky, a co prodávají stánkaři v tržnici, vyrábí nějakej chudej Vietnamec u řeky z rákosu, je to marný, je to marný...
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 12. 4. 2012 07:22

TM: ty mi prijdes uplne mimo. Samozrejme, ze se vsechno vyrabi u sikmookych - vcetne celyho slavnyho Apple. Jenze on je rozdil v jake fabrice a za jakych podminek jakosti a vystupni kvality.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ka-spel 12. 4. 2012 08:54

Pokud jde o tu stejnou fabriku, tak je to pravda. Někde jsem o tom četl dlouhý článek od Čecha co tam jako překladatel pobývá už několik let. Fabriky dostanou zakázku třeba na výrobu x tisíc ks bot, materiál, formy a dozorují to kvalitáři ISO. Když zakázka skončí, tak to tam zabalí, ale místní dál valí bez dozoru "stejné boty" z materiálu co zchrastí, ale hlavně bez kontroly kvality a to je ten největší problém. Jak nad nima nikdo nestojí a nehlídá je, tak i z kvalitních materiálů a na dobrých strojích udělají paskvil. Na to ostatně pohořelo dost firem, co si tam nechali něco dělat a na místě si to nepošéfovali. Rozhodně však to co je vidět u zdejších šikmookých nevypadá ani na zdařilou kopii nějakých kvalitních bot.
Felicia 1,6 kombi LPG -> Octavia II 1,9 TDI kombi
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 12. 4. 2012 09:13

Hosi, tak je trosicku rozdil, kdyz se bavime o klasickych teniskach s rovnou podrazkou a platenym svrskem a o botach kuprikladu do prirody, s Vibram podrazkou a obvykle nejakym uzpusobenim pro vodu (goretex ci jine folie). Pokud toto nekdo nedovede pochopit, tak je mi ho lito.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ka-spel 12. 4. 2012 10:41

Tak o tom žádná. Já jsem tím myslel běžnou teniskovou produkci.
Felicia 1,6 kombi LPG -> Octavia II 1,9 TDI kombi
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ALF6 15. 4. 2012 12:08

Kdyz uz jsme u tech bot, tak za posledni roky jednozdancne nejhorsi je u me Daichmann. Jsou to proste ksunty. Boty uz tam nikdy kupovat nebudu. Pokazde se mne po chvili( rozumej boty jsem mel tak 5 krat na sobe)propadla podrazka na pate az na nejaky kov-hrebik a podrazka pod nartem byla taky propadla.
Nadruhou stranu jsem v obnosenych "keckach" co jsem nosil dva roky od veitnamcu vyslapl na Sumave az na Luzny a porad drzely. Kdo vi jak se leze na Luzny, tak mne da za pravdu, ze je to veliky sportovni vykon :potichu :lol:
ALF6
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 15. 4. 2012 14:22

Ja presedlal komplet na Merrell (jak kotnickovy, tak i klasicke "polobotky") a nozky si fakt uz nekolik let libuji. Pripadne jeste taky pouzivam do tezsiho terenu botky od Hitec.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Noxik 15. 4. 2012 14:37

ALF6: Souhlasim, Deichmann se hodne zhorsil. Prvni zimni boty od nej jsem mel snad 5 let. Ty dnesni reklamuji po mesici. A uz nevraceji penize, radeji opravuji.
Noxik
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ALF6 15. 4. 2012 15:29

Mne prachy vratili, ale napred mi pani nabidla jestli nechci nove boty..rekl jsem ji, ze ne, ze chci penize. Taky prudila, abych chodil s reklamaci co nejdrive- reklamoval jsem je po 6 mesicich. Ale prachy vratili :oboze

-- 15. 4. 2012 16:32 --

jinak mne prijde, ze boty jsou cele nejake plastove a slepene. Noha je v tom za chvili mokra a taky se mne zacala po druhem noseni odlepovat spicka a druha se odlepila uplne. U Daichmana boty nikdy nekoupim, radsi pujdu k veitnamcum :-l
ALF6
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ka-spel 15. 4. 2012 15:40

S474N píše:Ja presedlal komplet na Merrell (jak kotnickovy, tak i klasicke "polobotky") a nozky si fakt uz nekolik let libuji. Pripadne jeste taky pouzivam do tezsiho terenu botky od Hitec.


Merrell moje řeč. Za ty prachy nohy jak v papucich. Vibram podrazka nezničitelná. Přežije botu. Nechápu magory kupující in značky nike, addidas, puma. Navonena bída (zdechlina jak o té reklamě). Sice se to mám každý negr v reklamě nebo teplakovy podnikatel,ale za ty prachy bída. To už lepší židovský salomon. Hi-tec ne. Horší boty neznám. Už od pohledu jak šutr a je to tak. 2x jsem koupil nějaké levné pohory ve sportisimu a žena to po mukach vyhodila.
Felicia 1,6 kombi LPG -> Octavia II 1,9 TDI kombi
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků