LIDL - osobni zkusenosti s konkretnimi vyrobky

Jak, za co, kdy, kde a kolik nejlépe utratit

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod xls 14. 2. 2021 13:02

S těmi poukázkami je to taky ojeb. Nejen že to platí pár dnů, je to potřeba aktivovat, ale hlavně když si na to (nesmyslně) kliknete, že to ukáže, že je těch 50,- jen pro nákup nad 800,- a 25,- nad 300,-. Stávají se nich pěkní šmejdi.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod filas81 14. 2. 2021 17:12

no to mi taky překvapilo a navíc hlavně to vůbec nefungovala ta sleva... možná to takhle zas možno uplatnit víckrát, když to dávají z kasy bez zmizení kuponu v aplikaci...
filas81
Nadšenec

Odeslat příspěvekod jichaj 14. 2. 2021 18:23

myšpulín píše:S tím Sodexem to byla mnohem lepší akce, pravda jen pro někoho. Teď zase vrací v Bille.


Do konce unora je jeste sleva 10% v Lidlu a Kauflandu s UP kartou (nutne aktivovat v aplikaci)...
A Sodexo melo ted u papirovych stravenek poukazku na 10% v Lidlu..
jichaj
Diskutér

Odeslat příspěvekod tomsln 14. 2. 2021 19:58

xls píše:že je těch 50,- jen pro nákup nad 800,- a 25,- nad 300,-


Jo, tak tím mě taky pěkně nas***
tomsln
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod pivinecek 15. 2. 2021 12:24

Co je prosim UP karta?
pivinecek
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Rop 15. 2. 2021 17:22

Když nevíš co s tím, tak to zaúčtuj na základní stádo.
Rop
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myšpulín 16. 2. 2021 07:59

Je vidět, že stravenkáři se snaží, aby se udrželi, když je teď možné dát příspěvek přímo k výplatě.
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod jichaj 18. 2. 2021 10:06

mozne to je, ale napr. u nas ve firme trvaji na stravenkach...ze se tim zajisti lepsi a pravidelne stravovani zamestnancu :)
pritom mame jidelnu primo v baraku...
jichaj
Diskutér

Odeslat příspěvekod dave_no 19. 2. 2021 13:37

Mají v Lidlu ješte respitárory za 10 Kč?
dave_no
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Dr.D 19. 2. 2021 13:52

Asi jak kde, ale mně prodavač tvrdil, že už jim dlouho žádný nepřišly. Ale to jsem jsem se ptal na český - Good Mask. Čínskejch za 249 Kč za 25 ks tam měli dost, ale ty nechci.
Dr.D
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ripper6 19. 2. 2021 21:52

jichaj píše:
myšpulín píše:S tím Sodexem to byla mnohem lepší akce, pravda jen pro někoho. Teď zase vrací v Bille.


Do konce unora je jeste sleva 10% v Lidlu a Kauflandu s UP kartou (nutne aktivovat v aplikaci)...
A Sodexo melo ted u papirovych stravenek poukazku na 10% v Lidlu..

Poukazka 10% do konce Brezna ze? Take mam uz 2 kusy do Lidlu :)
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Rop 19. 2. 2021 21:54

Good mask není zrovna žádný terno. Filtruje to až moc. Tedy i vzduch.
Když nevíš co s tím, tak to zaúčtuj na základní stádo.
Rop
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ripper6 19. 2. 2021 21:59

jichaj píše:mozne to je, ale napr. u nas ve firme trvaji na stravenkach...ze se tim zajisti lepsi a pravidelne stravovani zamestnancu :)
pritom mame jidelnu primo v baraku...

To bud rad, ale je to hodne divne pokud je jidelna ve firme ze dovoli vubec stravenky :hm
Zkusenost je ze kde je jidelna, je az nemozne ziskat stravenky napr at uz z duvodu diety, nemoznost jist tamni jidlo (vegetarian, vegan) apod.
Celkove bych o tom radeji nemluvil, jelikoz tam kde jsou stravenky je to urcite vyhra nez tam kde se chlubi ze je jidelna a 5 - 10 blafu (pardon menu) co bych nedal ani psovi 8-S

Mam par zkusenosti a fakt dnes kde je jidelna tak bych ani do dane prace nenastupoval.
Cenove to vychazi totiz podobne tj 25 - 30kc / jidlo (cena jidla za ten blaf cca 85- 115kc) ktere zamestnanec casto doplaci z vyplaty vs stravenka 100 - 110kc = zamestnanec doplaci 30kc tez a jidlo dostane v restauraci komplet menu (polivka, salatek, piti) za 115 - 125kc a nekde i za 84kc komplet a chutove je lepsi.
Ted dovoz 130kc komplet (menu, doprava zdarma pred dvere)
:-)
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod ka-spel 3. 3. 2021 00:37

Rop píše:Good mask není zrovna žádný terno. Filtruje to až moc. Tedy i vzduch.

Jako myslíš, podobně jako vodní filtry voda bez minerálů. :D
Felicia 1,6 kombi LPG -> Octavia II 1,9 TDI kombi
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod libol 3. 4. 2021 09:39

Trošku "opačný" dotaz. Kdysi jsem v Lídlu koupil takové rukavice: https://www.akcniceny.cz/akce/pracovni- ... e-3770677/ (s hřejivou podšívkou i bez) - maximálně mi seděly, v Lidlu už nejsou - nějaký tip, kde by mohly být?
libol
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků