LIDL - osobni zkusenosti s konkretnimi vyrobky

Jak, za co, kdy, kde a kolik nejlépe utratit

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod audiobullys 16. 12. 2020 20:35

Ty jejich akce, tudle jsem měl výhru 2.hermelin sleva 80 procent. Jeden stal 38 Kč něco, ve finále vyšel 1 průměrné na 24 Kč. Matně si vybavuji camambert v kaufu kolem 15 Kč. Plus mínus podobněj sýr. Tak zas možná za rok, naštěstí to nejím nka pravidelně.

Co se týče sluchátek mám naky od Huawei freebuds 3i vydrzej jen 4 hodiny což je nic moc na odpolední práci na chatě.
Dražší co jsem koukal za 5 litrů maj výdrž 7 hodin.
Tak z těch z Lidlu bych se podíval jakou maj výdrž, ty moje staly něco mezi 2az 3 k, nevím jaký další parametry člověk od sluchátek očekává.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod redhaven 16. 12. 2020 20:56

Redheaven a kde nakupuješ?
Relax Juice 18,90 Kč a řada dalších vánočních 8-P :tleskani 8-P už čeká v appce, platnost wod zítra. Už jen 7D do vánoce.

Tak nedoporučoval bych kupovat jakýkoliv džus, je to vlastně luxusní cena v poměru k výkony, neboli jsou džusy průmyslově zpracované prosty poměru látek v původním ovoci.

V Globus nebo Terno.

Lidl má výrazné negativní body pro letité kácení stromů na černo a také pro multikulti retušování křestanských křížů na řeckém kostle na výrobcích.
redhaven
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod DrumSession 16. 12. 2020 21:21

No tvl, ty máš dnes docela dost nakoupeno! Že jsi dnes ještě neměl slevu...? 8-P
PENÍZE nebo nepočitatelná LÁSKA ? ŠTĚSTÍ spočívá vědět to, co si vybrat
Nesmíte se bááát a na hlavu si nechat s... Takže? Musíte se ptááát !!
DrumSession
Diskutér
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod redhaven 19. 12. 2020 23:13

https://www.mix24.cz/vajecny-skandal-li ... .sznhp.box

České slepice emigrovali podle Lídlu do Polska :D :D :D :D
redhaven
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod OndrejNecas 8. 1. 2021 13:47

Nevíte, jestli Lidl ještě prodává Freeway Lemon a Freeway Orange v balení 2L PET? U mě to prodávají už jen v plechovce a v 2L PET jen Freeway Colu. Přitom to bývala kvalitnější a levnější náhrada "originálních" limonád.
Byl jsem nikde, znám nic
OndrejNecas
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Peetrr 12. 2. 2021 15:31

Zajímalo by mě jestli někdo v posledních pár dnech koupil respirátory, 3ks za 29,9Kč. Zatím vždy vidím prázdnou poličku. Byly někdy respirátory v tomto regálu pro veřejnost nebo je stačili vykoupit prodavačky? Četl jsem vyjádření Lidlu: respirátory máme ve stálém sortimentu. Co si mám o tom myslet? Roušky k dostání jsou.
Peetrr
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Pajkyt 12. 2. 2021 16:41

V našem malém městě, pokud půjdeš nakupovat hned po otevření, tak je seženeš. Někdy jsou vyprodané během pár minut, někdy je seženeš i později. Některé dny jsem je v regálu nezahlédl. Nakupuji pro rodinu a postupně jsem několik balení nakoupil. U nás mají omezení 3 balení na nákup.

-- 12. 2. 2021 16:46 --

Taki píše: Todle jsem ted vracel. Nenastartoval jsem za pomoci toho, coz povazuju u startovaciho zdroje za dost podstatnou zavadu..


V současných mrazech jsem se nechytal, ale za normálních podmínek s tím jde nastartovat. Možná nesplňuješ podmínku v návodu :-): Vhodné pouze pro benzínové motory s obsahem válců do max. 3 litrů a naftové motory s obsahem válců do max. 2 litru.
Pajkyt
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Dr.D 12. 2. 2021 20:49

Peetrr: Pravidelně nakupuju v Lidlu v 8 ráno a neviděl jsem je ani jednou.
Dr.D
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fiasky 13. 2. 2021 10:38

Nakupuje tady někdo v Lidlu pravidelně a přihlašuje se do té akce "Lidl Plus" přes apku? Lze tam získat za měsíc až 225 Kč slevu (25 + 50 +150). Nevíte někdo, jestli pro získání slevy 150 Kč musíte udělat nákup nad 1200 Kč už v daném měsíci nebo Vám kupón vydrží i do začátku dalšího měsíce? Přece jen nákup nad 1200 Kč člověk nedělá každý den :-). My v Lidlu děláme i týdenní nákupy, takže to pro nás je zajímavá akce. Díky.
fiasky
Návštěvník

Odeslat příspěvekod myšpulín 13. 2. 2021 11:19

Respirátory Good Mask 5ks za 49,90 jsem ten první den bez DPH koupil v Lidlu v Kladně na Americké asi v 16h, měli jich plný regál, neměli u nich totiž cenovku. :D

Žádný zázrak nejsou, vzal jsem jen na zkoušku jedno balení a vypadají stejně jak z Číny za 1/3 ceny.

Aplikaci používám, nákupy nemám velké, ale 1500 už jsem překročil, takže příště můžu využít tu slevu.
Aplikace píše, že zbývá15 dnů.

Lepší byla akce se Sodexo kartou, to byla sleva 10 % a díky napojené kreditce tam bylo ještě další procento. :)
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod Pajkyt 13. 2. 2021 11:31

Každá získaná sleva 25, 50 a 150 má svoji platnost 7 dnů. Pokud neuplatníš propadne. Těch myšpulínem uváděných 15 dnů je do konce akce Kupón Plus (konec února). Vyčerpal jsem 25 a 50, ale těch 150 nechám propadnout. Těch 225,- se nesčítá, ale kupóny se uplatňují postupně.

Jen tak mimochodem, jaká byla Vaše největší sleva v aplikaci? Mně se podařilo získat 500,- Kč do LidlShopu při nákupu nad 2000,- Kč.
Pajkyt
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod myšpulín 13. 2. 2021 15:17

Teď koukám, že těch 25 Kč sleva platí jen při útratě nad 300, to taky nemám pokaždý.

S tím Sodexem to byla mnohem lepší akce, pravda jen pro někoho. Teď zase vrací v Bille.
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod filas81 13. 2. 2021 20:23

mě ta sleva 50,- nešla uplatnit ? Ale dali mi to nakonec z kasy.... Získal jsem díky nákupu poukázek, zbytek taky udělám přes poukázky
filas81
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Peetrr 14. 2. 2021 00:59

myšpulín: teď 11.2. ve čtvrtek jsem byl v té samé prodejně Kladno a pod cenovkou respirátory za 29,90 Kč byla prázdná polička - kolem poledne.... a další Lidl v Lounech, tam jsem na prázdný regál narazil také
Peetrr
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků