LIDL - osobni zkusenosti s konkretnimi vyrobky

Jak, za co, kdy, kde a kolik nejlépe utratit

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 30. 12. 2010 18:03

myšpulín píše:hlavně že je v učení na kuchaře

To přece nevadí, ne? Za 29,90 jí koupí v Kauflandu, ohřeje a hostům v restauraci prodá za 140 Kč. Kdo by se s tím za tu cenu dělal? :D
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 30. 12. 2010 20:22

myšpulín píše:Tu jsem koupil taky ale pro zbytek rodiny byla dost ostrá.


Pravda, byla trosicku pikantnejsi, ale alespon to melo nejakou chut. Coz se o spouste techto "prefabrikovanych" pizz rici neda :mrgreen:
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 31. 12. 2010 08:41

Panove, kdyz uz jsme u toho zradla, tak pri dnesni snidani jsem si na vas vzpomnel s dalsim tipem, jsou jimi dve delsi bagety z Makra. Maji primo Makro oznaceni a napis "Knoblauch Baquette" a vahu 350g. Jsou to bagety, ve kterych je uz pripraveno bylinkove maslo a muzu vam rict, ze neni po ranu nic lepsiho, nez takova cerstva bagetka.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 4. 1. 2011 13:55

X123 píše:
S474N píše:Ja tam predevcirem nebo kdy koupil zmrazeny jablecny strudl a ted jsem si ho upekl a snedl ctvrtinu a je opravdu vytecny!

No a to si vem, že tvarohovej je ještě o 100% lepší... :D (Maj je určitě i v Kauflandu, jen bejvaj docela drahý...)


Vcera ve 23 hodin me prepadla mlsna, tak jsem sahl do mrazaku a udelal ten tvarohovej. Ma zajimavou jemne citronovou chut, ale ten jablecny me prijde osobne prijde lepsi - jeste me jeden v mrazaku ceka :mrgreen:
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 5. 1. 2011 19:59

Dneska jsem si dal ten hodne zde doporucovany nalozeny Camembert a po pravde musim rict, ze me to vubec neoslovilo.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vklatil 5. 1. 2011 23:29

Taky jsem si na doporučení zde koupil naložený Camembert a nebyl nic moc. Navíc když jsem si přečetl složení - dochucovací látky jako glutamát sodný tak už ho nekoupím.
vklatil
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jirkarubino 6. 1. 2011 08:19

Jak jste už určitě zaregistrovali, v sobotní akci bude opět Schwarzwaldská šunka 8-D
jirkarubino
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Panzer.Dragon 6. 1. 2011 15:30

to s tim glutamátem u camembertu je smutný :-(
xbox1, x360, wii, 2x sega saturn, sega dreamcast, gp2x F200
Z-5450, LE40A786, Nikon 1j1, HP elitebook 8570w (250GB ssd), Nexus 7 2012 3G
Glory and Rock and Roll with Smart F2, 0,8 CDI & Fiat Punto 1.2 8V (2004)
Panzer.Dragon
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wit.cz 6. 1. 2011 18:40

hm, to kvůli glutamátu nejíte ani houby, sýry nebo rajčata?
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Panzer.Dragon 6. 1. 2011 22:02

ne to ne, ale tady ten glutamát asi hraje docela prim co se chuti týká, kouknu na ten v albertu jestli neni bez něj a kdyžtak asi už jen výjimečně..
xbox1, x360, wii, 2x sega saturn, sega dreamcast, gp2x F200
Z-5450, LE40A786, Nikon 1j1, HP elitebook 8570w (250GB ssd), Nexus 7 2012 3G
Glory and Rock and Roll with Smart F2, 0,8 CDI & Fiat Punto 1.2 8V (2004)
Panzer.Dragon
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xtonda 6. 1. 2011 22:40

Tak glutamát jako takový snad problém není, tudle dělali pokus v brainiacu, do půlky pokrmu přidali glutamát a lidem to chutnalo líp, blbý je, když uberou suroviny a přidají glutamát aby to chutnalo stejně.
xtonda
Diskutér

Odeslat příspěvekod mikicz 7. 1. 2011 09:41

xtonda: glutamát sodný je jenom zvýrazňovač chuti. To, že z něj udělali stejné zlo, jako CO2 je jiná story. A to, že ho někteří výrobci používají až moc je samozřejmě špatně, ale neznamená to, že když je napsaný ve složení, tak je ta potravina škodlivá.
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vklatil 7. 1. 2011 09:54

Ani tak nejde o to, že by potravina s glutamátem byla škodlivá - smutné je, že ani naložený sýr neumí (nechtějí?) udělat bez zvýrazňovače chuti tak, aby to chutnalo.
vklatil
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Panzer.Dragon 7. 1. 2011 10:46

sem zastáncem přirozený chuti suroviny nebo kombinací surovin ale chemie je podraz a jen tak sem to zběžně prohlíd co si o tom glutamátu myslet a nic moc teda, informace o množství žádná..to *****í a čeho sem si už několikrát všim že sice je ten sýr dobrej ale tady toho glutamátu musí bejt hafo protože stačí ssi chvíli nechat talíř na kterym byl ten sýr v pokoji a je tam hned vzduch na poblití
xbox1, x360, wii, 2x sega saturn, sega dreamcast, gp2x F200
Z-5450, LE40A786, Nikon 1j1, HP elitebook 8570w (250GB ssd), Nexus 7 2012 3G
Glory and Rock and Roll with Smart F2, 0,8 CDI & Fiat Punto 1.2 8V (2004)
Panzer.Dragon
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wit.cz 8. 1. 2011 17:22

tak a dvě balení švarcvaldu za dvácu jsou doma :-)
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků