LIDL - osobni zkusenosti s konkretnimi vyrobky

Jak, za co, kdy, kde a kolik nejlépe utratit

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Surik4t4 14. 11. 2017 12:23

Nemá někdo zkušenost s těmahle nepromokavejma teniskama?
https://www.lidl-shop.cz/CRIVIT-P-nsk-n ... p100227592

Asi před dvouma lety jsem si tam kupoval jedny podobný a noha se mi v nich potí jako prase, takový bych už podruhé nechtěl.
Surik4t4
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 14. 11. 2017 12:34

S teniskama ne, ale s nepromokavou bundou od Crivitu ano. Už nikdy ani zadarmo, je absolutně neprodyšná. Ale zase za 4 stovky může sloužit jako náhrada sauny...
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lexx 14. 11. 2017 12:35

Podepisuju :-)
Lexx
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod truct 14. 11. 2017 13:21

audiobullys píše:-20 90 Kč -30 102 Kč - 40 120 Kč ti nestačí ? Nebo jedeš na Sibiř ? Sice to není Lidl ale velkej shop co dodává i na benzínky i web máj.

Pouzival jsem tu do -60 °C jako chemickou skrabku na celni sklo, tedy nemusel jsem v zime skrabat rucne, stacilo tu kapalinu postrikat rozstrikovacem na celni sklo a chvilku pockat. Ale dej odkaz na eshop, treba si tam neco vyberu.
truct
Návštěvník

Odeslat příspěvekod audiobullys 14. 11. 2017 13:33

Boty z Lidlu Takko Deichmann nikdy více.jak to nestojí 1500 Kč tak už vím že za pár tejdnu v tom bolej nohy do pár měsíců je vada jasná a reklamace taky. Sice všude vrátej peníze v Lidlu možná i dají boty ale nemám na to už naladu.
Z Lidlu jsem měl troje boty . Když si vzpomenu na pumpicku crivit tak ten jejich tlakoměr je někde nesmyslné na 13 a nesleze dolů takže nefcni .
Boty používám tak hoďku dvě obden . Jo a ten smrad je právě díky ty neprodyšnosti bot.

-- 14. 11. 2017 13:36 --

Oleje-kapaliny se jmenuje shop
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod Noxik 4. 12. 2017 18:39

Jinak u te nove a superbezpecne lahve na ustni vodu se mi pouhym zasroubovanim podarilo zlomit vicko, takze tece. To za to zdrazeni fakt stalo. Treba je nekdo uda za to, ze se nezletili muzou dostat k alkoholu a udelaji to vicko poradne.
Noxik
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod čulibrk 4. 12. 2017 21:23

U mě doma se to už taky 2x podařilo, nikdo se ale nechce přiznat. :-) Ty víčka jsou fakt šunt.
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PULPANM 27. 12. 2017 10:27

ŠIPKY - CREVIT
Zdravím, koupil jsem 23/12/17 v Lidlu šipky - terč včetně šipek za tuším 699,-Kč nebo tak něco a překvapilo mne, že šipky v terči nedrží ať hodím jak hodím (prudce, rychle, obloučkem, pomalu).Ne že bych byl nějaký znalec ale občas hrajeme šipky někde na dovolené, nebo v hospodě a je to spíš naopak, šipky drží a jen výjimečně nějaká po hodu vypadne.
Máte někdo podobnou zkušenost?
Podle mne je to na reklamaci, nebaví se mne při 501 20x ohnout a lovit šipky z podlahy navíc, pádem se podle mne brzy zničí.
Díky
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod xls 27. 12. 2017 12:16

Chci varovat před textilní sportovní obuví. Levná, vypadá dobře, sedne jako ulitá, ale ro výztuhu paty používají plast, u kterého má vždy vrchní okraj snahu rolovat se dovnitř a řezat patu. Je vždycky potřeba udělat ve vnitřní textilní vrstvě díru a ohlý plast nůžtičkami vystříhat. A pravidelně to opakovat, dokud ten plast nevystříháte úplně.

Batoh 70 l: provedení vypadá velice dobře, lehoučký, integrovaná pláštěnak. Dost ale pochybuju o udávaném objemu 70 l, protože roky používám batoh 55 l a ten mi přijde větší. Po prvním použítí se projevila zase konstrukční vada, díky které je batoh nepoužitelný. Jedná se o to, že střed hlavních popruhů na zádech (jednoduchý šev!) je opět vyztužen podobným plastem jako ty sportovní boty a ten hranou při zatížení přímo ten šev páře. Škoda, za ty peníze vypadal nadějně, ale po první cestě opět na reklamaci. Původní batoh stál sice 5x tolik, ale po více než 10 letech a cca 25 cestách drží.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod xtonda 27. 12. 2017 13:41

Bot tam měli spoustu modelů, konkretizuj to, já mám několikery a sem s nimi spokojený. Dej obrázek z letáku nebo odkaz na eshop.
xtonda
Diskutér


Odeslat příspěvekod PULPANM 27. 12. 2017 14:50

xtonda píše:Bot tam měli spoustu modelů, konkretizuj to, já mám několikery a sem s nimi spokojený. Dej obrázek z letáku nebo odkaz na eshop.

Tyhle to jsou
https://www.lidl-shop.cz/CRIVIT-Elektro ... p100228169
Předpokládám, že by vypadávat neměly
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod pestt 27. 12. 2017 16:24


Podle me jsou dobre, take jsem je koupil. Nepozoruji zadny problem. Za 600 Kc tezko sezenes lepsi bezecke boty.
pestt
Návštěvník

Odeslat příspěvekod PULPANM 27. 12. 2017 20:59

Nejde o 699 ale o to, že každá šipka po hodu spadne na zem a jen každá 5+10 se udrží v terči.
Tak se nedá hrát, přeci pořád nepolezu po zemi.
Proto se ptám, jestli všem kdo ten terč koupili, také šipky vypadávají, nebo mám já blbý výrobek.
Podle mne je to na reklamaci
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod McSatek 27. 12. 2017 23:20

Sipky stoji opravdu za prd. Vypadavaji skoro porad. Mame je od Vanoc a za tu chvili se porad zohybame. V terci zustane tak 1 pokus z 10. Velke zklamani, protoze na prvni pohled vypadaji opravdu dobre. Displej jako v hospodskem automatu. Jeste me napadlo zkusit jine hroty. Ale zrejme je vratime.
McSatek
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků