LIDL - osobni zkusenosti s konkretnimi vyrobky

Jak, za co, kdy, kde a kolik nejlépe utratit

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Panzer.Dragon 2. 12. 2010 20:55

časem možná vyzkoušim sice mam xko1 u tv ale dálkovej ovladač mam někde uloženej a když ho najdu tak v něm nebudou baterky takže jít to teď zkoušet je spojeno s dost úkolama okolo :-(, každopádně pokud máš dálku a ten snímač na xbox1, tak podle mě nebude problém naučit to ovladač podle toho na xbox1 (daj se k sobě a na jednom máčkáš učit na druhym co se má vysílat za signál)

pokud by to mělo bejt dúležitý vyzkoušim když sou ty vánoce :-), možná S474N už zkusil
Naposledy upravil Panzer.Dragon dne 2. 12. 2010 21:35, celkově upraveno 1
xbox1, x360, wii, 2x sega saturn, sega dreamcast, gp2x F200
Z-5450, LE40A786, Nikon 1j1, HP elitebook 8570w (250GB ssd), Nexus 7 2012 3G
Glory and Rock and Roll with Smart F2, 0,8 CDI & Fiat Punto 1.2 8V (2004)
Panzer.Dragon
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 2. 12. 2010 21:07

mikicz: muj univerzalni Philips se Xbox naucil, takze si myslim, ze nebude problem ani tady. Zitra rano to vyzkousim.

Panzer.Dragon: jeste dotaz na tebe - zkousel si delat makra z "naucenych" prikazu?
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Panzer.Dragon 2. 12. 2010 21:13

zkoušel jede to! co tam vidim ještě jak malou pihu na kráse je že tlačítko s nápisem epg jede s vysílačem na tv až po zmáčknutí tlačítka S, asi má dvě varianty jedna s tlačítkem S pro signál na tv a druhá bez S pro ovládání těch fav channel což sem ještě nezkoušel protože co sem tak letmo zjišťoval mi to přišlo zbytečný..

edit: co by mohlo bejt ještě nepříjemný pro mě, je tohle http://forum.doupe.zive.cz/viewtopic.ph ... &t=1108861 , x360 bude mít asi stejnej "driver" jako pc tak aby se mi to taky netlouklo až to objednám z toho dx to kdyžtak nějak vymyslim :-)
xbox1, x360, wii, 2x sega saturn, sega dreamcast, gp2x F200
Z-5450, LE40A786, Nikon 1j1, HP elitebook 8570w (250GB ssd), Nexus 7 2012 3G
Glory and Rock and Roll with Smart F2, 0,8 CDI & Fiat Punto 1.2 8V (2004)
Panzer.Dragon
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 2. 12. 2010 21:59

Panzer.Dragon: to co je nad tlacitky, tak se vyvolava pres S, pise ze to i v navodu. Je to neco jako Shift.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Panzer.Dragon 2. 12. 2010 22:15

jasný no, pro mě malinká nevýhoda epg bych si představoval bez "shiftu" docela často to využívam tak je to o tlačítko delší teď než to bylo
xbox1, x360, wii, 2x sega saturn, sega dreamcast, gp2x F200
Z-5450, LE40A786, Nikon 1j1, HP elitebook 8570w (250GB ssd), Nexus 7 2012 3G
Glory and Rock and Roll with Smart F2, 0,8 CDI & Fiat Punto 1.2 8V (2004)
Panzer.Dragon
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ka-spel 2. 12. 2010 23:42

S474N píše:Panove k tem akumulatorum AA/AAA - zde vstupuje do hry pomerne i nabijecka, kterou ty clanky nabijite. Ja rozhodne doporucuji IPC-1.


:tleskani přesně tak IPC-1 (IPC-1L) a není co řešit. Koupit těch aku víc a vybrat si ideální dvojičky, trojičky dle kapacity.

Já ještě rád kupuji, nemrzku
http://lidl.cz/cps/rde/xchg/SID-8621D61 ... x_8485.htm

veškeré čaje Lord Nelson - nejraději roibos
http://teabags.webnode.sk/fotogaleria/lord-nelson/

dobrý jsou výrobky Silvercrest, napr. DVD přehrávače
http://www.hdtv-praxis.de/modules.php?o ... 51&ppart=2

přípravky do myčky W5
OT: nejlevněji koupíte sůl do myčky v solných mlýnech (průmyslová hrobozrná sůl). Za pár stovek celý metrák. A ti šejdíři prodávají kilo přes 50 Kč.

-- 2. 12. 2010 23:46 --

Žulda píše:V Mototechně jí mají za 200, tak holt neušetřím :) a koupím jí tam. Dělají v TV bububu, že nebudou a nakonec budou vyprodávat plný sklady. Si teda myslím.


Na garáži dával někdo tip, že lékárničky mají v autosalonech Mitshubishi za 159,- (je to prodávané jako náhradní obsah do lékárničky).
Felicia 1,6 kombi LPG -> Octavia II 1,9 TDI kombi
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gaadzo 3. 12. 2010 06:13

Panzer.Dragon píše:takže pánové všichni rychle do lidlu, konečně mají ode dneška zase dokonalé univerzální ovládání silvercrest, a teď se podržte do úterý je jen za 169Kč,

ve stručnosti popis hlavních bodů:

fce učení , naučí se od vašeho ovladače co je potřeba
...


Včera jsem byl v Lidlu, když jsem odcházel, tak ve frontě přede mnou u pokladny stáli dva zhulení maníci s tímhle ovladačem, pořád se blbě tlemili, než jsem odjel z parkoviště, tak jsem si všiml, že už to na parkovišti zkoušej naučit dálkáč na auto, takže u Lidlu bych teď raději neparkoval, nebo bych alespoň auto odemykal manuálně klíčem.
gaadzo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod cosmicboy 3. 12. 2010 07:14

Tak toho bych se nebál, že se ten dálkáč naučí... Jestli se nepletu, tak v dálkovém centrálu je kód, který se každým odemknutím auta mění. Je to něco na způsob ozubeného kola - vždy se v klíči i v autě pootočí o jeden zoubek. A jestli je tam těch zoubků třeba 1000 (ale spíš mnohem víc), tak by to asi chvíli trvalo... Navíc - nejsou to 2 úplně rozdílné frekvence? Takže to DO z Lídla signál z auta asi ani nezaregistruje...
cosmicboy
Návštěvník

Odeslat příspěvekod S474N 3. 12. 2010 08:34

gaadzo: no to zkouset mohou jak chteji, protoze vetsina aut je zabezpecena radiovym prenosem a nikoliv optickym (IrDA). Nehlede na fakt zabezpecenim "plovoucich kodu" apod.

Panzer.Dragon: a co ti brani "preprogramovat" to tlacitko tak, jak se ti to hodi? :wink: :mrgreen:
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mikicz 3. 12. 2010 09:34

S474N: divil by ses, co aut pouziva infra. Včetně zánovních Porsche. Ale to má tuším plovoucí kód.
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 3. 12. 2010 09:44

mikicz: nedivil, vim, ze treba starsi Renaulty to mivaj. Na druhou stranu docela pochybuju, ze pouzivaj ctyrmistny kody jako televize :-)
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Panzer.Dragon 3. 12. 2010 10:47

S474N píše:Panzer.Dragon: a co ti brani "preprogramovat" to tlacitko tak, jak se ti to hodi? :wink: :mrgreen:


vim napadlo mě to hned, ale nejde, mění se jen ten krok po zmáčknutí "shiftu"

edit: vlastně mam taky na infra otevírání auta, naštěstí sem to deaktivoval protože to neni origo ale mam tam nějakej dodělanej bastl co hodně žral baterky :hmm:
xbox1, x360, wii, 2x sega saturn, sega dreamcast, gp2x F200
Z-5450, LE40A786, Nikon 1j1, HP elitebook 8570w (250GB ssd), Nexus 7 2012 3G
Glory and Rock and Roll with Smart F2, 0,8 CDI & Fiat Punto 1.2 8V (2004)
Panzer.Dragon
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 3. 12. 2010 10:55

Panzer.Dragon: tak to je smula, tak si nauc misto EPG nejaky jiny tlacitko, treba nejaky z tech 10 zarizeni - pokud teda nepouzivas vsechny. Ja si dneska budu hrat a ladit celou domacnost a potom zkouset ty makra :mrgreen:
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mikicz 3. 12. 2010 11:01

S474N: ten čtyřmístej kód je jenom kód, podle kterého si načte seznam povelů z paměti. A když jsme už u toho, znám někoho s optickým ovládáním, tak to zkusím do toho ovladače naučit, až tu bude :D
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Panzer.Dragon 3. 12. 2010 11:18

2S474N brání sice to vypadá že s tim mam nějakej extra problém ale nemam prostě to používam se shiftem a přežiju to, na tom tlačítku je napsáno epg takže je to jasný a taky je na stejnym místě jako bylo na původním ovladači takže volba je jasná a jak ho docela často používam tak je na dobrým místě pro palec, ty nahoře co sou pro zařízení nejdou naprogramovat

já už potřeboval do makra dát i to zpoždění (mam líný audio, a taky tv je líná přip přepnutí vstupu pro pc)- a funguje super

jako asi bych užil i delší makro klidně třeba 25kroků ale co už, to už sou spíš extrémy co sem teda rozdělil do dvou maker

edit: taky bych se mi hodilo kdyby bylo rozsvěcení ovladače někde líp přístupně je dole vpravo a to neni ideální, dobr by bylo třeba z boku ovladače vedle toho kulatýho kříže :tleskani
xbox1, x360, wii, 2x sega saturn, sega dreamcast, gp2x F200
Z-5450, LE40A786, Nikon 1j1, HP elitebook 8570w (250GB ssd), Nexus 7 2012 3G
Glory and Rock and Roll with Smart F2, 0,8 CDI & Fiat Punto 1.2 8V (2004)
Panzer.Dragon
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků